Airēšanas slaloma sacensībās liepājnieki izcīna 28 godalgas

11.09.2019 14:58

Liepājas airēšanas slaloma sporta klubs “Atvars” divas dienas ražīgi piedalījās Lucavsalas kausa izcīņā un Ozolnieku čempionātā. Liepājnieki abās sacensībās dažādās vecuma grupās kopumā izcīnīja 28 godalgas.

Abas sacensību dienas norisinājās uz gludā ūdens jeb apstākļos, kādos mūsējie trenējas ikdienā. Arī laika apstākļi sacensību vietās bija ideāli. SK “Atvars” uz Baldoni, kur norisinājās Lucavsalas kausa izcīņa, un Ozolniekiem devās ar pilnu sastāvu – 14 sportistiem un 2 treneriem. Mūsējo pārstāvniecības kvantitāte pārauga arī kvalitātē – katrā no sacensību dienām mūsējie izcīnīja pa 14 godalgām. Šoreiz gan sportisti nesacentās C laivu klasēs, bet godalgas tika sadalītas tikai K laivu vērtējumā.

Prestižajā “Open” kategorijā abās dienās liepājniekiem pietrūka tikai mazliet, lai izcīnītu dubultuzvaru gan vīriešu, gan sieviešu vērtējumā. Lucavsalas kausa izcīņā un Ozolnieku čempionātā 1. vietu izcīnīja Ivo Kurvins, bet Ralfs Maisiņš ieguva 2. vietu. “Open” kategorijā sieviešu sacensībās 1. vietu izcīnīja Elīza Šēfere, bet Annija Glezere ieņēma 2. vietu Baldonē un sasniedza 3. pozīciju Ozolniekos.

Liepājnieku galvenais uzdevums tagad ir sekmīgi sagatavoties un organizēt sacensības mūspusē – Nīcas kausa izcīņu 14. septembrī un Liepājas čempionātu 15. septembrī.