Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Sestdiena, 24. jūnijs

+16°C
Vējš: R 9.9 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Jānis

Melni putekļi, uz loga iekšējās palodzes (10)

• 12.04.2017 14:18 Ziņot

Doginators

Sveiki! Vai kāds ir saskāries ar melniem putekļiem dzīvoklī, uz loga iekšējās palodzes. Ir redzēts, ka ostas teritorijā, aiz Ziemeļu kapiem pārkrauj, atklāti, melnu beramkravu, kas izskatās pēc oglēm. Dzīvoklī visas virsmas ar melniem, smalkās frakcijas putekļiem. Kāds varētu paskaidrot kas notiek, un ko mēs visi elpojam? Cik tas ir kaitīgi, vai arī nekaitīgi?

• Atbildēt 12.04.2017 14:32 Ziņot

Kantainais

Ja tomēr neatrodi ,ka dzīvojam tiesiskā valstī:),tad valkā dzīvoklī gāzmasku.

• Atbildēt 13.04.2017 10:49 Ziņot

Dina Belta

Labdien, Doginator! Esmu "Kurzemes Vārda" žurnāliste. Vai varu lūgt iespēju sazināties ar Jums sakarā ar melno putekļu lietu? dina@kurzemes-vards.lv Paldies!

• Atbildēt 14.04.2017 19:23 Ziņot

Doginators

Dina, sveicināti! Tā problēma, domājams nav man tikai vienam! Ja vadiet auto, aizbrauciet un noparkojaties ar auto, aptuveni iepretim Ziemeļu kapsētas centrālajai ieejai, bet vairāk virzienā uz centra pusi, un Jūs ieraudzīsiet kā celtnis ar lielu divdaļīgu kausu pārkrauj melnu beramkravu, atklāti. Bet gan steidzaties, kamēr nav salapojuši koki kapos, tad to skatu no Kalpaka ielas brauktuves Jūs neredzēsiet.

• Atbildēt 15.04.2017 10:56 Ziņot

bārda

Kaut kā tas Dobernators neizrāda vēlēšanos kontaktēties ar žurnālisti, tātad, vai nu pats strādā uz tā celtņa ar divdaļīgo kausu un baidās stučīt atklāti, vai arī ir pedofīls ar pierē iededzinātu kauna zīmi :)))

• 15.04.2017 17:31 Ziņot

Kantainais

Elementāŗi ,""īsta letiņa ""garā --anonīmi ņaudēt ,bet darīt lai dara citi ,tipa ,ko ta es .Es jau neko !! "
      Tāpēc jau arī anonīmi stučī .

• Atbildēt 17.04.2017 13:06 Ziņot

PRO

Varbūt vajag biežāk dzīvokli tīrīt?

• 17.04.2017 23:45 Ziņot

Kantainais

labais:):)
      Varu ieteikt paņēmienu kā ar ūdeni iegūt gaismu..nomazgāt logus :)D

• Atbildēt 20.04.2017 17:45 Ziņot

44

vakar iznāca uziet uz dienvidu mola pie vecā robežsargu torņa , pretim pāri kanālam otrā pusē divi iespaidīgi akmeņogļu kalni , strādā divi portālceltņi ar greiferkausiem , nav brīnums ka stiprā vējā no juuras puitekļi mierīgi nonāk Šķēdes, Siļķu un Kalpaka ielas rajonā

• Atbildēt 21.04.2017 15:40 Ziņot

Doginators

Paldies Dina Belta, ka man piezvanījāt. Ceru, ka uz visiem jautājumiem Jums atbildēju. Domājams, ka tās problēmas ir visam Laumas rajonam un Ziemeļu priekšpilsētai, kad uzpūš Dienvidrietumu, Rietumu vējš, un tad kad vējš no Ziemeļiem, tad jau viss tas tiek aizpūsts uz pilsētas centru. Un forumā muļķību rakstītājiem arī tiek, tas labi.

• Atbildēt 22.04.2017 16:37 Ziņot

YeaX

Arī Meža ielā ir tie melnie putekļi uz palodzēm.

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!