Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Piektdiena, 24. februāris

+1°C
Vējš: Z 6.1 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Dina, Dins, Diāna

" Ganību Māja " (37)

• 25.07.2014 13:22 Ziņot

zigisz

Skumji... Biju iecienījis šo veikaliņu. Bet kuro reizi iegrābjos pīrāgos kas sajaukti kopā ar vakardienas, mazbērnam sanāca nopirkt vecu cepuma vīriņu, ko pat bērns saprat, ka tas vairs nav svaigs. Un tā mazā blondā blusiņa, kas pie tām bulkām šiverējas - vajadzētu iemācīties apkalpot zolīdi pircējus. Un melnā kasīte iet uz urrā-domā vecam opim čeku nevajag. Vēlreiz skumji, ka arī šis veikals savu labo reputāciju strauji zaudē.

• Atbildēt 25.07.2014 14:57 Ziņot

inspektors

Ho, ho.., a es domāju, ka tā tikai man ir gadījies:) Acīmredzot šāda nesmuka taktika tiek veikalā piekopta regulāri. Laiciņu atpakaļ nopirku pīrādziņus. Daži bija feini mīksti, daži bija tādi, ka zobus var izlaust. Un arī čekus tur ne vienmēr dod. VIDam vajadzētu pievērst pastiprinātu uzmanību šai firmai. FUI veikala saimniekiem!

• Atbildēt 25.07.2014 17:00 Ziņot

vanags

Tas,ka iesmērē vecas,sakaltušas ēdamlietas,protams,ka nepatīkami.A ko cepaties par tiem čekiem?Nav pie kājas?Ja nu tik ļoti vajadzīgs čeks,tad pajautā un iedos arī.

• Atbildēt 27.07.2014 14:53 Ziņot

macbeton

Īsti latvieši - nosūdzēs citu latvieti VIDam par čekiem taka nemetās. Nepažēlos kapeikas no savas nabagmājas BiFri. Čekus laikam vajag jo nau pa ko tolec papīr nopirkt, viss iztērēts Aifounos.

• Atbildēt 27.07.2014 16:46 Ziņot

Arī es diezgan regulāri BIJU šī veikala pircēja, bet nu jau kādu laiku braucu tam ar līkumu - jo gaļas izstrādājumus ar " smaciņu " un vecus pīrāgus pirkt negribu.

• Atbildēt 31.07.2014 12:20 Ziņot

zigisz

Loģiski, kāda jēga no tā čeka, kam vispār vajadzīgi tie nodokļi! Tad arī pensiju nevajag!
    Vienkārši atēdušies, domā visi muļķi - tik viņi ir gudri. Neviens nesapratīs! Man nauda no gaisa nebirst un ja reiz pērku pa 9,- eiro kilgramā, tad attiecīgi arī svaigu gribu!

• Atbildēt 31.07.2014 19:42 Ziņot

Aijucis

Man arī tā ir bijis, labāk būtu ja iepriekšējās dienas pīrādziņus pārdotu atsevišķā nodalījumā par zemāku cenu, nekā šādi miksēt. Man arī čeks ne reizes nav dots, kad pajautāju tad izklausās nedzirdam un pieņem nākamo pircēju. Agrāk bija tiešām lielisks veikals ar ļoti labas kvalitātes preci. Tagad tur neiegriežos jau ļoti sen.

• Atbildēt 01.08.2014 18:49 Ziņot

lapsis

Nav vēl trāpījies pie šiem iegādāties ko vecu vai negaršīgu, bet ja jau tauta bļauj, tad gan jau ne bez iemesla. Ja tiešām ir kādi trūkumi, tad gan jau īpašniekiem pietiks saprāta tos laicīgi novērst, jo reputāciju var sačakarēt vienā mirklī, bet atgūt ir grūti. Ceru, ka šijā veikalā arī turpmāk iegādāšos gaļu, jo citur tās praktiski nav,

• Atbildēt 01.08.2014 20:01 Ziņot

trakamaja

cenas izaug, bet kvalitate klibo, un picinas palika mazak neka bija agrak....

• Atbildēt 02.08.2014 10:12 Ziņot

rumpipumpi

Neiepērkos tur jau kopš pagājušās vasaras, kad sāku novērot ierastu praksi, ka pārdevēja kūciņas u.c. konditorejas izstrādājumus ņem un liek kastītēs klientu acu priekšā ar plikām rokām, kurās nupat turējusi naudu - pretīgi.

• 02.08.2014 16:35 Ziņot

inspektors

Ja šādi brīnumi notiek klientu acu priekšā, tad varu tik iedomāties, kas notiek tur, kur klienta acis neredz... Fui!

• Atbildēt 03.08.2014 12:47 Ziņot

lapsis

It sevišķi pretīgi, ja gar to naudu tu nogrābstījies pēc tam, kad nopurināji čibriku, vai atslaucīji pāksti, un roķeles nenomazgāji. Un spriežot no augstākiem komentiem inspektoru jau sen sveicina zobu dakteris un proktologs:))

• 03.08.2014 13:01 Ziņot

inspektors

Fui, fui, cik rupjš subjekts esi. Laikam nenormāli asprātīgu ko izspiedi?:D Man prieks, ka Tev par to prieks!:) Un neaizmirsti saulē likt galvā cepuri, nopietnas psiholoģiskas destabilizācijas pazīmes Tev jau spiežas ārā pa visām šķirbām:)

• 03.08.2014 18:09 Ziņot

lapsis

Kad kāds idiots cenšas no mušas uzpūst ziloni, tad var arī pateikt ko rupjāku, un ne Tev būs spriest par manām prāta spējām, ja vien neesi psihologs.

• Atbildēt 19.08.2014 21:15 Ziņot

foršā meitene

Es gan taisni nupat dzirdēju tik labas atsauksmes par ganibs bodit' - bet par to, ka pārdevējas ļl
    ĻOti jaukas esot!

• 26.08.2015 22:23 Ziņot

jutinja

Par pārdevējām runājot, Ļoti jauki iegriezties patīkama atmosfēra un jaukas meitenes apkārt skraida, vispār apbrīnoju, kā jaunām meitenēm pietiek tik daudz spēka un pacietības, lai tur visas tās garās stundas uzturētos, par to jau vien prieks!
      Produkcija ļoti laba, svaiga, dažreiz ja gadās, kaut kas ne tā meitenes vienmēr piesaka, Paldies.
      Es šinī veikalā iepērku tikai konditoriju un esmu apmierināta.
      Man ļoti patīk, attieksme pret bērniem, mans mazais jau tur ir sev sievu noskatījis :D
      Malači :-))

• Atbildēt 27.08.2015 18:35 Ziņot

burenieks

Meitenes jau ka no žurnāla.......bet palicis ir dārgāk un nesvaigāk.....

• Atbildēt 29.08.2015 11:43 Ziņot

Elizabete

Ko dod, ka meitenes kā no žurnāla, ja rēķināt nemāk. Šodien 1 eiro vietā par bulciņām no mums paprasīja 1.30 eiro, samaksājām un tikai mājās sapratām, ka par daudz ir paprasīts. Nav jau baigi lielā summa, bet vienalga nepatīkami.

• Atbildēt 03.09.2015 00:08 Ziņot

runcinjh

Elizabete mīļā, nav tāds "mājās sapratām ir jāpasaka tādas lietas veiklā uzreiz.
    Citādāk mēs arī mājās varam saprast, kad visā visumā mēs citu bulku gribējām un vēl maisiņu vajadzēja..
    Šādas lietas teikt un rakstīt ir aplami.

• Atbildēt 28.02.2016 20:05 Ziņot

Labais 1

Eju regulāri iepirkties ganību mājā man garšo un laipni apkalpo

• 29.02.2016 05:01 Ziņot

vanags

Man arī patīk un labi garšo.Var jau būt,ka 2014.gada jūlijā ir bijis savādāk.

• Atbildēt 02.10.2016 10:55 Ziņot

smilga

Jūs cīsiņus mīklā esat garšojuši? tie tak nav svaigi cīsiņi.
    Bezē ruletes citreiz jūk āŗā tās, kā pļeckas iemet kastē. meitenes tur arī patstāvīgi sākušas mainīties, visas foršās nav vairs, tagad visas ar pārpūstām sejām, pārgurušas. ieejot veikalā nav vairs tā feinā atmosfēra, ja kādreiz gājām ar bērniem bieži, tad tagad ejam arvien retāk. skumji.

• Atbildēt 02.10.2016 15:09 Ziņot

Dm

Vakar vīrs pārnesa zaķaušus, kas bija ļoti negaršīgi jo bija pusizcepti ar mīklasun rauga garšu! Un kaut kādus siera raušus ar siera pildījumu, kas bija izplūdis no izstrādājuma un diemžēl jau pāris trīs dienas pastāvējuši! Jutāmies piekrāpti un vēlreiz nolēmām vairs tur neparko neiet. Kaut kas traks kā var tā zaudēt kvalitāti, kaut gan jau pašā sākumā pat attieksme bija vizdegunīga un čeks tika dots tikai uz pieprasījumu.

• Atbildēt 02.10.2016 15:31 Ziņot

Jancis J

Mana ģimene arī tur pirms pāris gadiem bija pastāvīgie klienti. Tagad vairs nē. Viss tāds prasts, nošņurcis, bet cenas kosmosā. Ieteiktu GM pamācīties no konditorijas TARTE Jelgavā, kādām ir jāieskatās kūkām, kuru cena ir virs 1 un 2 eiro. Grūti ir iekarot pircēju pastāvīgo uzticību, bet zaudēt pavisam viegli. Tā ieskrietuve šobrīd kļuvusi par prastu lauciniecisku bodeli ar Rīgas salona cenām. Piedodiet, man nav nekas pret laukiem.

• Atbildēt 03.10.2016 08:31 Ziņot

lapsis

Turpinu iepirkties šajā veikaliņā, un vēl nav nācies vilties. Kūciņas mazāk interesē, bet gaļas produktiem cenas ir tādas, kā jau produktiem kuros ir gaļa. Ja jau kādam ir par dārgu, tad var pirkt maksimās lētos cīsiņus ar hrenviņzinkādu pildījumu, un domāt ka mielojies ar gaļu :))) Par reputāciju jau visu pateicu senāk...

• Atbildēt 03.10.2016 13:37 Ziņot

Mučačiņa

lapsiņ, kā tu zini, ka ka tie gaļas produkti sastāv no gaļas?

• 03.10.2016 16:18 Ziņot

Jančix

Tu jau tā lieta kad nav, agrāk desa pēc desas garšoja, tagad noperkot desu vai gaļu ir gadījies pēc 2 dienām pele virsū un svaigā gaļa ar augoņiem iekšā.

• 03.10.2016 18:33 Ziņot

lapsis

Sardelēs jau protams var ielikt da jeb ko, bet šiem vismaz tās ir garšīgas :)) Savukārt aukstajā gaļā ir redzami gaļas gabaliņi, nevis malta pļurra. Ir OK

• Atbildēt 03.10.2016 21:06 Ziņot

Mučačiņa

lapsiņ, gaļas gabaliņi var liecināt par mārketinga triku, lai iekārdinātu tādus kā tu. Varbūt, ka kurpju šņori ir samalti ļoti smalki un smuki?:D Kā zini ,cik svaiga ir tā gaļa? Un, ja sardeles ir garšīgas, tas neliecina par gaļas klātbūtni!:D

• Atbildēt 03.10.2016 21:11 Ziņot

Mučačiņa

palasot iepriekšējos komentārus, izskatās, ka lapsiņš ir tāds nopietni traumēts un izcili rupjš. Varbūt pārēdies kurpju šņoru galertiņu?

• 04.10.2016 09:03 Ziņot

lapsis

Ko tu man pie_pi_sies?! Ja tev patiešām ir tik šaura pierīte kā bildē, tad nav nekāds brīnums, ka par tēmu neko sakarīgu nevari pateikt. Es tikai dalos pieredzē, bet tu (ar mazo burtu) laikam esi no tiem iezemiešiem-nevieksminiekiem, kuriem vienmēr viss ir sūdīgi. Mēģini apkārt saskatīt arī kaut ko pozitīvu, un būsi laimīgs. Veiksmīgu dienu un labu apetīti :)))

• 04.10.2016 09:57 Ziņot

Jančix

lapsiņ, pats-/e palasi ko esi sākuma komentāros rakstījis.
      kapēc? neviens jau nesaka kad viss šaušmīgi, kas grib, lai pērk, veikalā vairākas reizes esmu ienesusi vecu atpakaļ un pārdevējas šķobīdamās atbild- tas nevar būt, nevar jaņem no maisiņa ārā kad liek ledusskapī.
      par to jau tas stāsts, savu vainu atdzīt negrib neviens. laigan meitenes jau tagad ar piesaka kas ir nesvaigs :)

• 04.10.2016 10:00 Ziņot

Jančix

čeku jau nedod, ko atpakaļ aiznest :D

• Atbildēt 05.10.2016 11:00 Ziņot

MISS PAFOS

Tur tirgo ar veciem produktiem 100%

• Atbildēt 10.10.2016 11:16 Ziņot

Kauna Stabs

Nopirku ceturtdien mini siera pīrādziņus. Nesvaigi, cepti uz plātes kur bijusi gaļa vai ruletes (vecu tauku rūgta garša), mīkla neizcepta - jēla, iekšā vecs siers - smird. Lieliski paveikts darbiņš! Tā turpiniet un galvenais nekontrolējiet savus darbiniekus lai viņi dara ko grib - viss būs kārtībā (konkurentiem). Žēl.

• Atbildēt 10.10.2016 16:25 Ziņot

Dite

Bet veikals stāv kā stāvējis un tirgojas,tātad.....karavāna iet tālāk.Kur atrodas veikaliņš? Izlasīju diskusiju,gribu noņemt provi un ierakstīt atsauksmi.

• Atbildēt 21.11.2016 09:05 Ziņot

malina

Vecus piragus tirgo ne tikai tur ,ja anv noslepums..Un ir vel trakakas lietas -uzmanieteis no galas izstradajumiem ,kuri daudzviet metajas noliktava ,kur pagadas un tad tiek ar uzviju notirgoti ,tapat dargie kupinjumi un desu izstradajumi ...

• 28.11.2016 15:15 Ziņot

Jeblōns

Analfabēta viedoklis nav svarīgs.

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!