Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 26. aprīlis

+4°C
Vējš: R 3.6 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Alīna, Rūsiņš, Sandris

mini autoserviss (40)

• 03.03.2007 14:32 Ziņot

tejanis

Kā Jūs apmierina Liepājas autoservisi? Lielas rindas vai mazas lai tiktu pie remonta? Kā patīk cenas?
    Kā Jūs domājat, ja uztaisītu tādu MAZU AUTOSERVISU, vai viņš nebankrotētu nākošajā dienā? Vai klienti būtu? Vai piķi varētu kādu nopelnīt maizei?
    Mani personiski daudzreiz sadusmo tie autoservisi. :( Tad riteņa skrūves pārvelk un nolauž; tad mašīnu paceļ ar pacēlāju, čutj ļi ne aiz durvīm, nezina kur pacēlāja ķepas palikt; tad rindās lielās jāgaida, lai tiktu pie remonta.
    Grobiņa gan patīk.

• Atbildēt 03.03.2007 15:24 Ziņot

atsaldets bembists

Nu organize sava garazhaa. un nevajag maksat pvn utt. :))) klientu maz, pelnas nekadas, kapec tad vajag ???

• Atbildēt 03.03.2007 16:57 Ziņot

aaa

Ja gribi tikai servisu,un mazu???Tad vari nemeginat atver atcis un pamosties,cik liepaja ir servisu???Tas viss atkarigs no vietas ,klientu uzticiba ari tikai ar laiku iegustama u.ttt "Labs serviss ir" Ardala"

• 10.12.2016 22:57 Ziņot

pjotrs

Mana pieredze - ARDALA nekādā gadījuma. EXPRESSERVISS 50/50 . ARTO arī 50/50
      Pārējos vēl neēsmu testējis, jo vairs nevienam nav uzticības.
      Galvenais joks ar servisiem ir tas, ka ja nav ne mazākās nojausmas kas par vainu un ko darīt, tad servisnieki to nojaušot sastāstīj jum tādas pasakas, ka sāksiet domāt par jaunu auto :D
      viciņas piemērs par lampiņu ir vietā, jo zinu kundzīti kurai akumulatora nomaiņa, par darbu paprasīja 30 eur, tas tā pa draugam bez čeka. :D

• Atbildēt 03.03.2007 18:09 Ziņot

dd..

Ardalā vairs savu kāju nesperšu!!!Vienkārši briesmīga attieksme,pilnīgs sviests.Gribēju nomainīt detaļu,protams jaunu,bet šie liek vecu...ja negribot,tad lai savāķot savu auto,un netraucējot viņiem darbu!!!

• Atbildēt 03.03.2007 18:33 Ziņot

tejanis

dd..
    Un kā tad beidzās Tavs piedzīvojums ar to jauno detaļu? Noriji apvainojumu un nomainīji Ardalā vai uz citu servisu aizbrauci?
    Diez cik tad šitādi autoatslēdznieki pelna, ja šitā var klientu pasūtīt...
    Tā jau var daudzus klientus pazaudēt.Tad jau Tu dd.. neizskatījies pietiekami biezs, ka Tevi tā pasūtīja?
    Es gan klientiem kafiju par brīvu dotu kamēr šie gaida remonta beigas.Moška vēl 100g ielietu,.., lai tik klients justos apmierināts un laimīgs un atgrieztos atkal.

• Atbildēt 03.03.2007 18:42 Ziņot

i

grobinai ir problemas ar detalam, esmu piedzivojis vairakus precedentus. elektrikis super ir kiegelfabrikaa.

• Atbildēt 03.03.2007 19:33 Ziņot

atsaldets bembists

Ardala tikaj mazgaju savu autinu :))) neko citu tur nedrikst darit.

• Atbildēt 05.03.2007 23:51 Ziņot

jaa

Nu nu.

• Atbildēt 06.03.2007 10:27 Ziņot

.....

Viss jau ir baigi jauki,veram vaļā servisus utt,bet vai jūs spēsiet nodrošinat tos pašus labos automehanikus lai strādā pie jums???
    Diez vai jo normālam mehanikim būs jamaksa loti liela alga,pretējā gadijuma viņš vai nu stradājot laidīs gurķi,vai vienkārši pats izveido sev servisu...Un tā jau ir problema!!!
    Lielakā daļa servisu gan liepāja gan citur ir ļoti ļoti zems līmenis,pat bail braukt,cik reizes nav bijis ka japarskruve pašam tā vai šita skruve,ko viens jefiņš aizmirsis,a naudu ta nokāš

• Atbildēt 06.03.2007 10:37 Ziņot

zaneljaa

Mazs serviss ir labs tikai tad ja tanī strādā meistari , kas patiesi zin savu darbu dara to atbildīgi un ātri !!!

• Atbildēt 06.03.2007 10:57 Ziņot

VID

zinu vienu izsbijushu raly mehanikji ,tagad vinsh halture garahza vinjam savs autoserviss kliieti ir pat reizem rinda !! darbs tiek viekts atri un kvalitativi !!! JA IR INTERESE DODIET ZINJU !!! IESAKU

• Atbildēt 06.03.2007 11:11 Ziņot

ezis

par nepievilktām skrūvēm laikam jau vairs nav vērts runāt.Nomainīto,veco detaļu arī vajadzētu atdot īpašniekam.izsniegta jā čekā vai anotācijā uzrādīt- kas, ko maksā- cik vērta ir nomainītā detaļa, cik stundas strādāts,cik maksā meistara stunda u.t.t.

• Atbildēt 06.03.2007 11:56 Ziņot

garāmejot

Piekrītu, ka viena lieta ir uztaisīt servisu, bet otra lieta un galvenā ir ATRAST LABUS MEISTARUS. Bet meistari ar zelta rokām, piedodiet, bet bieži vien mēdz būt ar alkoholu uz tu...

• Atbildēt 06.03.2007 20:11 Ziņot

tejanis

Nu paldies par informāciju! Tā pamaz jau ir, bet gan jau.Tāda sajūta ka Liepājā tik 1000 cilvēku dzīvo kā Pāvilostā... :)

• Atbildēt 07.03.2007 08:18 Ziņot

un

Nu bet.Kas i ko.Kas tad nu.

• Atbildēt 07.03.2007 08:31 Ziņot

gapp

ehh, pie ***s visi tie servisi. Man par galvas blīves nomainīšanu un galvas un vārstu pieslīpēšanu paprasīja ap 120Ls. Un tas ir 1992. gada Vectrai... Nopirku to blīvi pa 9Ls. Labas kvalitātes. Un tad tik sestdien uz garāžu. Un tur reāli pa pusdienu visu var izdarīt. Sanāk, ka 4h darba izmaksā ap 110Ls, tas ir 25Ls/h tas serviss pelna... Nesaprotu, kāpēc negāju par automehāniķi... :) Īstenībā pats Tu sataisi kvalitatīvāk un lētāk. Servisos jau viņi nezin visas tavas mašīnas problēmas.

• Atbildēt 07.03.2007 08:34 Ziņot

gapp

Vienīgi tas, ka laiks ir pamaz, bet nu... es varbūt to darīšu 8h, bet vienalga sanāk, ka tad es ap 13Ls/h nopelnu, jo pats sataisu... āmen... :) Visu iemācīšos sataisīt. Trūkums piespiež mācīties! :) Paldies jums servisu vīri par augstajām cenām. :) Muļķie bagāto dēliņi, lai ved uz servisu, es pats garāžā to darīšu :)

• Atbildēt 07.03.2007 08:49 Ziņot

tejanis

Baigi dārgi liekās par tādu darbu.
    Tad jau sanāk ka servisnieki jūtas baigie monopolisti un sūc asinis uz pilnu klapi.Kur diez tādu darbu vislētāk dara?

• Atbildēt 07.03.2007 09:18 Ziņot

kompots

vediet pie BUKA UN KAPELINI briīvības ielā21 tur viss būss bumbās

• Atbildēt 07.03.2007 20:55 Ziņot

febi

tāda sajūta ka esat bijuši vienā servisā un tur kaut kas nav paticis un tagad no mušas uzpūšat ziloni

• Atbildēt 13.03.2007 00:44 Ziņot

bize

Nu pastradajiet tad pasi servisa!Man nepielec ka 4 stundas var kvalitativi nomainit galvas blivi un galvu un varstus noslipet.Varbut turpat garaza uz gridas zemes cupa?Un kada atskiriba vai laiku pavada pie veca Opela,vai jauna Lexusa?Jaunajam vienigi skruves vieglak atskruvet.Kurs Grobinas serviss te tiek pieminets?

• Atbildēt 13.03.2007 19:29 Ziņot

tejanis

Man patīk tas kas pie krustojuma.Dažreiz.

• Atbildēt 16.03.2007 23:49 Ziņot

es99

gapp tu esi stulbs vai kaa, ccetraas stundaas... jaasmejaas tas nav reaali un kvalitatiivi nu toccna, ja reiz esi taads kapinnu ***s tad taisi ar savaa garazzaa un ja kas nebuus taa tad pats vien sevi vareesi vainot...

• Atbildēt 30.03.2007 15:19 Ziņot

magnusss

kaadas ir juusu domas par jansonu koperatiivu "ARTO'" pljavu iela ?

• Atbildēt 30.03.2007 16:07 Ziņot

viciņa

Večiem jau feini,tie var paši sataisīt savu autiņu,bet kā sievietēm? Pat lampiņu jābrauc uz servisu nomainīt... Tejani taisi augšā savu servisu (es nākošnedēļ pērku BMW), piesakos par tavu pirmo klenti, ja par to kafiju nebija joks... :)))

• Atbildēt 30.03.2007 17:17 Ziņot

....

??

• Atbildēt 30.03.2007 17:47 Ziņot

viciņa

kas taadus te laiž iekshaa?

• Atbildēt 30.03.2007 17:59 Ziņot

.....

Nu ta sākumā par arto bija labas domas,bet atri vien mainijās.Sākās ar to mainija zobsiknnu utt,pec laika skatos ta kā eļļa sulo pa augšējo blīvi domāju blīve beigta,bet izrādijās skrūves čaļi nebija pievilkuši :(
    Aizbraucu nesen saku,lai pārbauda ritošo pēc meneša apskate, es saku ka kautkas grab,varētu būt virs amortizātoriem,tie ok parbaudīšot,pēc laika pazvana tur bukses aimugurē iet uz beigām un putekļu gumijas priekšā beigtas,ok nomaina,es saku viss kārtība bremži rukā viss ok,šie jā!!

• Atbildēt 30.03.2007 18:10 Ziņot

.....

es saku ja eju apskati problēmas nebūs,tie saka ka nevajadzētu būt,nu ok,samaksāju izbraucu arā,pabraucu 100metrus,un ko es saprotu ka man grab tapat,loģiski,viņi paņem 6ls par ritošās daļas diognostiku,a no apakšās jau virs amortizātoriem neko neredz,apskatē jau to ar neredz,tapēc arī neko nesataisa,bet ka var ņemt naudu par ritošās daļas doagnostiku?pagajā menesis knapi un kolotkas saka čīkstet,viena pat bija sadrupusi,pārejās nodilušās gandrīz līdz nulei,bet arto bremzes bija kartība ne?

• Atbildēt 30.03.2007 18:15 Ziņot

viciņa

forši.... viņi vismaz 6ls nopelniija... kas tas bija par servisu?

• Atbildēt 30.03.2007 21:55 Ziņot

tejanis

Viciņa!
    Protams ka tas nebija joks par kafiju.Tā tocna būtu par velti.Tikai to mini servisu tik ātri neuztaisīšu.Gribas jau savā sētā, nevis kādam vēl par vietu bleķot.Būtu arī konkurētspējīgāks ar citiem, ja pašam telpas pieder.Jāuzceļ vismaz kāds jumts virs galvas no sākuma un pacēlājs jāpasūta, jo bez tā jau nevar neko daudz padarīt.
    Īstenībā izskatās ka nekas labs ar tiem servisiem nav.Laikam varētu vienu otru izkonkurēt. :)

• Atbildēt 30.03.2007 21:58 Ziņot

tejanis

Īstenībā tie vechi nemaz nav tik gudri kā Tu viciņa domā.Citi ir tādi memmesdēliņi, ka naglu sienā neiedzīs, kur nu vēl savai masīnai ko salabos. :)

• Atbildēt 30.03.2007 22:30 Ziņot

....

viciņa es tak rakstiju ka tas bija ARTO

• Atbildēt 30.03.2007 22:47 Ziņot

viciņa

Nu bet es jau nepērku mašīnu,lai rīt jau brauktu uz sevisu... :)) Ceru kad to vajadzēs tad,kad tavam buus jumts uzlikts...

• Atbildēt 30.03.2007 23:04 Ziņot

viciņa

Un godīgi sakot es tiešām nezinu kur remontēšos.... Palasot šito visu-nezinu ko lai dara... Tas arī ir nopietni...

• Atbildēt 13.04.2007 15:38 Ziņot

pipars

Eu kurš tad īsti ir normāls serviss!!!! Tikai nesakiet ka ardala mehi kādreiz tur bija labi bet tagat! Īpašnieks un vīņa dēls vispār nekomentēt. Kur tad lai taisa?!?!

• Atbildēt 06.07.2007 10:29 Ziņot

mehs

Tur jau tā lieta, ka jūs gribat paši taisīt un kad galīgi sa*** autiņu braucat uz servisu, lai tais,vienam nepatīk ka nomaina bremžu klučus netic ka beigti, otrs atkal nīd ka vajag, jūs jau nevar prognozēt!

• Atbildēt 08.12.2016 21:38 Ziņot

FoxyGenn

Tikai Liepājas Riepu Centrs!

• 11.12.2016 08:53 Ziņot

ms20

Patīk miroņus piecelt?

• Atbildēt 24.03.2017 13:37 Ziņot

ilzhuks

Savu auto uzticu Skandi motors, nekādu sūdzību no manas puses nav.

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!