Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 28. marts

+5°C
Vējš: Z 5.5 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Ginta, Gunda, Gunta

ATSLEGAS (5)

• 24.08.2015 19:46 Ziņot

Julia Julia

Sakiet, ludzu, kur lai griezasja ir pazaudetas atslegas un dublikata nav. Kus lai uztaisa atslegas no aizdedzes?

• Atbildēt 24.08.2015 20:32 Ziņot

agrais

painteresējies pie atslēgu pievīlētājiem.Kaut vai pie vīreļa uz tirgus..Gan jau viņš zinās ko ietekt. Vai pie auto dīlera, bet tas sanāks ...padārgi. vēl laikam sadzīvniekos vīlētājs kadreiz ar tādām lietām darbojās...

• Atbildēt 24.08.2015 20:44 Ziņot

gunars100

neviens atslēgu meistars to neizdarīs. zinu. jāvēršas pie dīlera. Būs dārgi. Protams ir nozīme vai tas "auto" ir Moskvičs vai Poršē.

• Atbildēt 24.08.2015 20:58 Ziņot

agrais

Nu kādus gadus atpakaļ bija firma kas ar tādām lietām darbojas, man bija telefona num, bet tas jau noklīdis. Man viņi pēc pad...m atslēgām autiņu atvēra. Bet par atslēgas piemeklēšanu tur sanāca baigie cipari. Bet atslēga laimīgi atradās... Citam autiņam tas tirgus vecis zināja variantus ieteikt, bet beigās arī nevajadzēja. Varbūt vieglāk un lētāk visu aizdedzes atslēgu šrotā citu paņemt...

• Atbildēt 30.09.2015 08:02 Ziņot

Baibiga

uz kempes ielas ir atsledznieks.man tada pasa problema bija.uztaisija 50 eiro panema pa darbu

• Atbildēt 25.10.2015 15:45 Ziņot

Eds

Kāds auto?

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!