Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 28. marts

+5°C
Vējš: Z 5.5 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Ginta, Gunda, Gunta

Autovadītājām (15)

• 29.08.2016 18:14 Ziņot

RC

Autovadītājām (diemžēl tāds ir mans novērojums), kas pie luksafora kustību uzsāk lēnāk nekā smagās mašīnas un autobusi! Ja iemanīsieties iesākt raiti kustību, tad nebūs jāpārsniedz ātrums, lai ietaupītu tās 5 sekundes, kuras acīmredzot, plānots ietaupīt (jo vairāk ietaupīt pilsētā īsti nevar).
    Kas tā ir par kaiti, ka kustību iesāk kā gliemezis, bet pēc tam, bez sirds pārmetumiem, brauc pa pilsētu uz 70 km/h (neatkarīgi no tā vai mašīnā ir vai nav bērni)?

• Atbildēt 31.08.2016 11:48 Ziņot

Black-Adder

Puse problēmas ir tajā, ka cilvēki maldīgi domā, ka ieskrienoties līdz 50 piem. visas Raiņa ielas garumā ir ekonomiskāk, kā ieskrieties raitāk un turēt to 50.
    Par tām 5 sek..nu nu..Liepāja ir luksoforu zeme..ja tu kaut uz trim ietrāpi zaļajos..galā 10min ietaupīsi :D

• Atbildēt 05.09.2016 10:40 Ziņot

pichuks

Tās jau nav tikai sievietes. Tie pārsvarā ir veci cilvēki, tūristi un mācībnieki ar manuālo ātrumkārbu. Ar automātu viss ir kaartiibā. Tu laikam esi sieviešu nīdējs. Simts punkti braucu labāk par tevi, lai gan esmu sieviete :D

• Atbildēt 05.09.2016 18:04 Ziņot

Vadims Kislovs

mācībniekiem tas piedodami un arī vaina te nav ātrumkārbās bet galvās jo neņemsim vērā aizmāšīgos bet te runa ''osoba odarjonnijiem'',vnk neizlēmīgiem un tādi viņi ir arī dzīvē-zaļais sen jau bet šiem lielie pārdomu brīži - interesanti vai pirms ''kustināt'' veceni viņi aiz neapķērības parasa mammai Google ko darīt ? un starp tādiem bieži redzu pajaunus večus .... tās būtu piesārņotās vides sekas vai kā ? .... tas nav v obidu tas večiem bet vecenes brauc raitāk un prognozējamāk

• Atbildēt 06.09.2016 00:02 Ziņot

Kantainais

""Sieviete pie stūres --potenciāls noziedznieks"" ---

• Atbildēt 06.09.2016 11:00 Ziņot

partizanis

RC taisnība,tas ir arī mans novērojums,pie krustojumiem tiešām mašīnes usāk braukt,kā gliemeži,ja kāds grib ekonomēt uz degvielas,ticiet man,tas nau pareizais paņēmiens...

• Atbildēt 06.09.2016 15:39 Ziņot

Brraaa!

Daļa arī brauc uz 40-45, nerēķinoties ar aizmugurē esošajiem, kuriem iespējams nav tik daudz brīva laika. Un šie apļos visu laidēji, piebrauc un baidās gaida kad aizbrauks pēdējasi kas pie horizonta parādījies...

• Atbildēt 06.09.2016 20:11 Ziņot

Nosler

Vislabāk kad tie ar 40-45 ieņem abas vienvirziena joslas.Ja nevar pabraukt lai turās labajā joslā,lai pa kreiso var apbraukt čaiņikus.Apļi vispār cits stāsts 10% māk izbraukt pareizi.

• Atbildēt 07.09.2016 13:10 Ziņot

RC

Par tiem, kas brauc uz 40-45 km/h vai "velkas" es īsti neko nesaku, Jā, viņi (ka lēni uzsāk un lēni arī brauc) ir kaitinoši un izraisa citos velmi uz apdzīšanu (bīstamību) , bet viņi noteikumus nepārkāpj un negadījumā, ja apdzenot kaut kas notiks, es viņus vainot īsti nevarēšu. Manā skatījumā tā ir mana problēma, jāsavaldas. Jo es tomēr labāk redzu cilvēku braucam tādā ātrumā, kādā viņš jūtas vislabāk, doršāk, kontrolējot situāciju (īpaši pilsētā). Bet ..

• Atbildēt 07.09.2016 13:23 Ziņot

RC

.. tie, kas lēni uzsāk un tad aizskrien, ir nekaunīgi pret citiem satiksmes dalībniekiem. Rakstu, jo redzu potenciālu attīstībai - iemanoties laicīgi uzsāk braukt nebūs jāpārkāpj CNS. To dara abu dzimumu pārstāji, bet personīgie novērojumi rāda, ka sievietes biežāk.
    Brraa! Labi teikts par apļiem! :D

• Atbildēt 08.09.2016 21:30 Ziņot

lapsis

Vēl vairāk par šiem besī tie, kuri ar savām lamatām (parketa džipi visvairāk) pielido pie sliedēm, un tad liek pa mēmiem līdz apstājas. Ubagi sapērkas auto, bet nepietiek līdzekļu, lai tos sagodātu vismaz tādā stāvoklī, ka uz sliedēm neizjūk.

• 09.09.2016 20:14 Ziņot

Black-Adder

Lūk, šis jau ir psc marasms pirmajā smadzeņu krokā! Ja es lieku pa mēmajiem, lai nesapi***savu auto, esmu idiots?Auto plīst uz sliedēm tikai,ja netiek uzturēts? :D Uzspied sev uz pieres zīmi ''esmu lohs&neko nesaprotu no auto'' un staigā!Nu..lai visi zin un netiesā tevi pēc stulbiem tekstiem!
      P.s. Uzsit perpendikulāri kaut vai pa balsta vai stūres pirksta šārnīru ar āmuru, teiksim, piecas reizes..tad turpināsim diskusiju!

• 10.09.2016 10:43 Ziņot

lapsis

Black-Adder marasms ir tas, ka nevari atļauties saremontēt savu grabažu ar kvalitatīvām detaļām, un neviens Tev neliek lidot pāri nelīdzenumiem. Var taču ar nelielu ātrumu pārbraukt, bet kakova hrena apstāties un tad ripināt. Laikam savos šarnīros pirms TA ģipsi špricē, lai apskati izietu :)))

• 10.09.2016 11:43 Ziņot

Black-Adder

Man nav šarnīru, ir uniboli.
      Gan jau pats ari loderē starp aku vākiem un bedrēm. Vai tomēr nē?

• Atbildēt 09.09.2016 21:35 Ziņot

Kantainais

ha ..blackaini..un kas tad būs ,ka uzsitīs!?? Tavas, no koka taisītās detaļas izjuks,vai ?? Āmarvecis atradies:):)DDD

• 10.09.2016 11:39 Ziņot

Black-Adder

Konceptu..konceptu,vecīt,te jasaprot! Ja spēj :-D

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!