Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 28. februāris

+5°C
Vējš: D 7.5 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Justs, Skaidra, Skaidrīte

Instruktori un autoskolas (162)

• 27.06.2007 12:26 Ziņot

eikei

Labākie/sliktākie instruktori un autoskolas?

Pati mācījos Jauno tehniķu stacijā(Mangaļa autoskola) pie Ērika - pēc manām domām vnk izcils instruktors.

• Atbildēt 27.06.2007 12:37 Ziņot

to eikei

Cik man zināms, Jauno tehniķu stacija un Mangaļa autoskola ir divas dažādas lietas. Ku' ta' šitā var putroties!!!

• Atbildēt 27.06.2007 12:49 Ziņot

eikei

nav glushi dažādas...tur tās štelles viņiem kopīgas ir. vot tā!

• Atbildēt 27.06.2007 13:08 Ziņot

re

Kaira autoskola, Kairis

• Atbildēt 27.06.2007 13:56 Ziņot

anoniimaa

Solo autoskola Oskars Auders! Super!!!

• Atbildēt 27.06.2007 20:58 Ziņot

instruktore

Jauno tehniķu stacija un Mangaļa autoskola tiešām ir divas dažādas skolas... bet štelles visām skolām ir kopīgas-iemācīt jaunos autovadītājus!!!

• Atbildēt 29.06.2007 23:15 Ziņot

Tiesa

Vīdnera tortes ir visgaršīgākās a Kalvītis man nepatīk.Kur centrā var pačurāt?

• 15.02.2016 19:01 Ziņot

Mandele Pepperandele

to Tiesa: :-D :-D sasmējos līdz asarai

• Atbildēt 29.06.2007 23:51 Ziņot

chegevara

elkei tu laikam esi konkreeta di....a .Nafig piesārņo forumu ar shitaadiem suudiem tieshi shitaada diskusija te jau ir

Ja gribi reklaamu savam ērikam ta sapiķo un ieliec reklāmu ibio

• Atbildēt 29.06.2007 23:55 Ziņot

chegevara

Un vispār visi instruktori vareetu pazust no ielaam no 8-9:30 un no 17-18:30 lai nechakarētu smadzenes normāliem autobraucējiem kuri dodas uz darbu un pēcāk mājās

• Atbildēt 30.06.2007 01:42 Ziņot

micik

Autoprieks super!!! Īpaši pasniedzējs Aleksandrs Boliklovs un braukšanas instruktors Agris Gudēns

• Atbildēt 30.06.2007 02:28 Ziņot

edžis

Mareks no Fortūnas ,riktīgi labais!

• Atbildēt 30.06.2007 11:12 Ziņot

Skolnieks!

Jaunatvērtā autoskola ar dažiem pazīstamo Mareku Šneideru priekšgalā "Šneiders & Auto", labs intruktors lai veicas jaunatvērtajā autoskolai!

• Atbildēt 02.07.2007 22:47 Ziņot

svesiniece

Gribu maaciities autoskola pie Šneidera, bet tālu dzīvoju...žēl...

• Atbildēt 02.07.2007 22:50 Ziņot

Jauniņā

Tad jau jāpārceļas uz Liepāju, ir vērts... super autoskola...un super pasniedzējs...brauc tik šurp...

• Atbildēt 02.07.2007 23:07 Ziņot

doktors

Tiešām te visi ir slimi....

• Atbildēt 04.07.2007 10:43 Ziņot

#####

es nesaprotu !!! lai pazud instruktori cik tu esi jocigs chegevara.ka tad lai jaunie brauceji iemacas brauk intensiva satiksme?tikai vajag mazlie pacietibu un bus ok.kadreiz jau pats ari macijies brauk!!!

• Atbildēt 04.07.2007 11:02 Ziņot

puisis

Kur palika tas raksts, kurā bija komentāri par mūsu melnā Audi A3 instruktoru-varoni? Vai tik nav likvidēts? Vai varbūt tiešo linku varat iemest?

• Atbildēt 04.07.2007 11:06 Ziņot

puisis

Ai atradu. Vaig iet pie tā trakā A3 vadītāja pamācīties. Ja vēl dzīvs būs līdz tam laikam.

• Atbildēt 04.07.2007 11:14 Ziņot

888

Vislabākais instruktors ir Mārtiņš Lūks. Ļoti laba iemāca, pacietīgs, ar labu humora izjūtu.

• Atbildēt 04.07.2007 22:25 Ziņot

Pa tēmu

Melnajam audim nav ne vainas,bet tas instruktoru nīdējs chegevara laikam pats mācoties močījās ar pilīti deguna galā,domāja jau ka bezcers.Tagad tie kompleksiņi nāk ārā.

• Atbildēt 04.07.2007 23:49 Ziņot

eikei

chegevara, dundukiņ, no visas sirds tev iesaku aiziet pie daktera, lai tev antidepresantus izrakstas vai vismaz piparmētru tēju padzer,tā arī palīdz nomierināties. neviens nav ideāls, bet savu negatīvo pusi tik aktīvi visiem nav jāizrāda.relax! :D

• Atbildēt 05.07.2007 01:28 Ziņot

micik

Atkak tas pats temats un atkal ta pati atbilde Agris Gudēns(autoprieks) labāku neatrast :)

• Atbildēt 05.07.2007 10:37 Ziņot

es

Mārtiņš Lūks!!!!!! :)

• Atbildēt 05.07.2007 11:01 Ziņot

iesaku

Andris Dumbrovskis no ezermalas- super

• Atbildēt 05.07.2007 11:10 Ziņot

chegevara

to Autors: eikei

Datums: 04-07-07 / 23:49

Nu aitiņ paskat nah jaunu shitaadu suuda teemu atveeri.Te jau taada bija.Rakstu vēlreiz ja gribi reklamet kaadu suuda autoskolu ieliec reklaamu un samaksaa naudinju par to neviss pie*** te forumu ar teemaam kuras jau 10 reizes apspriestas.

Un ja kādas problēmas ta welcome pie acu aarsta.

• Atbildēt 05.07.2007 12:10 Ziņot

bezbiļetnieks

Jā,šitāds jautājums bija.Bet tik pilns-pielādēts ar viedokļiem katram par savu "mīļāko,labāko"instruktoru,ka līdz galam nekad neizlasīsi.Lai jau izsakās jaunie šoferīši,kas tikko ieguvuši apliecības.

Zinu,ka visur esot labi,tik Grobiņā gan neviens neiesaka mācīties ne pie viena instruktora.Agrāk,kad es liku,jau bija problēmas.Taču tagad esot pilnīgā pakaļā.Pelēķis esot riktīgs tenku vācelis.Pat teorijas stundu laikā bez klačām neiztiekot.Kliedzot uz kursantu mašīnā

• Atbildēt 05.07.2007 12:15 Ziņot

bezbiļetnieks

ka viens vells.Varot tādā veidā novest līdz nervu zālēm.

Viņa dēls-tas ir viens impampiņš.Pats pie viņa mācījos.Tur nav ko vispār teikt.

Dravinieks ar savu filozofiju varot novest līdz tādai stadijai,ka kursants sev sākot uzdot jautājumu-kā es tiku vispār pārcelts uz trešo klasi?

Par sievieti-instruktori esmu dzirdējis vairāk laba nekā slikta.Un tas večuks(nezinu gan vai vairs strādā)nevarot ciest sievietes,jo īpaši blandīnes pēc matu krāsas.

Bet kas ir in teresanti šajā skolā?-Braukšanas

• Atbildēt 05.07.2007 12:23 Ziņot

bezbiļetnieks

mācību laikā pie mazākā kļūdas instruktors liek kursantam nobraukt maliņā un "močīt" smadzenes par šo kļūdu.Līdz ar to LAIKS IET,BENZīNS IETAUPāS,KURSANTS SPIESTS MACīTIES ILGāKU LAIKU,LAI TIKTU LīDZ EXIM.Tā rodas šie pusgadu,gadu ...mācībnieki.Šo,instruktoru,paņēmienu dzirdēju tieši no paša Dravinieka,kad viņš lielījās par savu mācīt prasmi.

• Atbildēt 05.07.2007 12:33 Ziņot

Putns

Sveiciens Labākajam Liepājas autoinstruktoram Ivaram Kertjānim!

• Atbildēt 05.07.2007 14:03 Ziņot

eikei

-> chegevara......cik zems ir tavs attiistiibas liimenis, ka pat normalaa cilveeciskaa valodaa savas domas nevari izteikt.nabadzinjsh :D nu tad uzraksti sev uz pieres ar ko shaj pasaulee neesi apmierinaats un guļai Vasja! :DDD

P.S. big excuse miiiiii tiem,kuriem naakas otro reizi sastapties ar šo tēmu. paldies.

• Atbildēt 05.07.2007 14:50 Ziņot

BIJUSAIS

Mareks Sneiders- nebija nekadas pretenzijas kad macijos liels paldies Tev

• Atbildēt 05.07.2007 15:47 Ziņot

armandss

vajag atrast normaalu instruktoru!!!

es, piemeeram, braucu pie jauna instruktora(21gads), izbraucu 7-8 reizes un gaaju uz eksaamenu.sarunaaju, lai man paraksta to papiiriiti un nevajadzeeja nekaadu tur veel skolas eksaamenu likt braukshanaa.

noliku ar 2. reizi

p.s. interesanti, kaa diez tagad ir likt eksaamenu muusu ekstreemaas satiksmes apstaakljos liepaajaa

• Atbildēt 05.07.2007 17:37 Ziņot

chegevara

Autors: eikei

Datums: 05-07-07 / 14:03

Njā kārtēja blondīne ar skaidu briketi smadzenju vietā.

Palasi labāk bībeli satiksmes noteikumu vietā būs noderīgāk.

• Atbildēt 05.07.2007 17:47 Ziņot

audi

varbuut ne pa teemu bet ja redzat taadu shmurguli(instruktoru) kaa audi a3 melnu ar lietiem diskiem un no autoskolas autoprieks,bleee sadodiet p[a muti,vismaz kaa vinjsh atkal pametiisies man garaam un kko nepakjeksi izdariis buushu klaat un kirdik...instruktors galiigs losis,vislaik kkur nesaas un nesuuda nejeedz braukt...baidies-es naaku...

• Atbildēt 05.07.2007 20:09 Ziņot

eikei

to chegevara :D ak tad tu mums tas pareizais?! :DDDDDDDDD haaaaa lol. beidz tak vienreiz nervozeet....nervnije kletki ne vostonavlivajutsja! :D

• Atbildēt 05.07.2007 20:18 Ziņot

mācībnieks

Mareks Šneiders!!!! Iesaku, nu vismaz izmēģināt:;)Rada jauku, nervus nomierinošu atmosfēru,tolerants.

• Atbildēt 06.07.2007 14:34 Ziņot

chegevara

Tu pat rakstīt nemāki normāli pa Latviski.:D 100% blondīne

A pa bībeli nopietni neaizmirsti.

• Atbildēt 06.07.2007 16:24 Ziņot

connemara

Kas par lietu?-chegevara ar eikei katrā diskusijā "ēdās"!Interesanti,kas notiktos,ja abas uz ielas satiktos?Pilnīgi riebjas,ka tā,nu tik tiešām ,piesārņo forumu.Chegevara,Tev kādas īpašas jūtas,ja tā aprej katru eikei jautājumu vai viedokli?Vai varbūt pašai kāda psihiska rakstura broblēmiņa?

• Atbildēt 06.07.2007 17:13 Ziņot

eikei

dzeltenās zīmes man nav,tātad psihiski vesela... bet kāpēc tā reaģē uz katru manu rakstīto, šis iemesls ir tīts dūmakā...

• Atbildēt 06.07.2007 17:49 Ziņot

chegevara

nu jopcik vēl viena blondīne :D

• Atbildēt 06.07.2007 17:52 Ziņot

chegevara

Nu nu nu tā pati vāvere tikai citā tīklā

• Atbildēt 06.07.2007 20:12 Ziņot

dewa

Jēzus jūs tomēr mīl.

• Atbildēt 06.07.2007 22:43 Ziņot

:)

Par Grobinju ir pilniiga taisniiba, pati " izbaudiiju" gan Peleekji, gan Dravenieku, kursh man iedvesa riebumu pret visiem instruktoriem un vispaar pret autoskolaam.Kaa vispaar to uukji neklapee ciet!

• Atbildēt 07.07.2007 00:31 Ziņot

connemara

Es jau eikei aizstāvēju Tevi:)))

Chegevara,man IR blondi mati.Tie tādi ir bijuši kopš sevi atceros.Ha!Pilnīgi smiekli par Tavu uztraukumu dēļ citu cilvēku matu krāsas.Vai nav vienalga?Tu taču manus matus uz savas galvas nenēsā!!!Spriežot pēc Taviem izteikumiem,varu teikt droši kā cilvēks no malas un mediķis pēc izglītības-īsti riktīga jau neesi(kā parasti par tādiem saka-no diviem varbūt viens sanāk).

• Atbildēt 07.07.2007 00:44 Ziņot

komis

ES ARI PIEKRITU VISAM RAKSTITAJAM PAR GROBINAS AUTOSSKOLU.TIESI PAR DRAVENIEKU UN PELEKIEM.ZEL,KA TADS LABS ONKIS KA SNEIDERS ARI SAK PALIKT KA VINI.VARU TEIKT PEC SAVAS PIEREDZES-TA IR VIENA VESELA BANDA.VIENS OTRAM DUPSI SLAUKA. KURSANTIEM-BOJA NERVUS CIK TIK TIK;APSAUKA;IZLAMA;IZSMEJ;PATAISA PAR PEDEJO MULKI.UN TU VARI KLIEGT CIK GRIBI PAR SAVU UZDAVINATO NAUDINU UN TO,KA BRAUKT TOMER NEMAKI,JO KA IZRADAS ESI VEL ARI TRAKS.JA,JA!GROBINAS AUTOSSKOLA UZSTADA ARI VESELIBAS DIAGNOZES KA IZRADAS.

• Atbildēt 07.07.2007 11:46 Ziņot

instruktors

Redzat ka ar tiem cilveciniem ir.Bomzu kursanti-kuri doma ka uz celu var darboties ka majas,2kuri grib iemacities,un3grupa paligskolu absolventi.Tatad 1grupa izdomas visadus iemeslus,visi bus vainigi,tikai ne vins,2grupa ja trapisies kaut cik normals instr.,vins ja ies lenak bet iemacisies.Ar tiem nepilnajiem 100 ar ir viegkak stradat salidzinot ar to pirmo grupu.Viniem gan vajadzet iziet velreiz arstus,untad padomat vai macities,saja grupa ri verojamas 1.grupas iezimes.

• Atbildēt 07.07.2007 14:17 Ziņot

olala

visiem instruktoriem vajadzīga pedagoģiskā izglītība!!!!!!!! tad nebūs problēmu kursantiem ne no 1., ne 2., ne 3. grupas!

• Atbildēt 07.07.2007 14:29 Ziņot

pILNīGI PIEKRīTU OLALA.JA INSTRUKTORIEM BūTU PEDAGOGA IZGLīTīBA,LIETA BūTU CITāDA.TAčU SAVāCāS DAžāDI BIJUšIE ELEKTRIķI,KURIEM IR PROBLēMAS AR ALKOHOLU UN GRIB KAUT KO IEMāCīT.ARī TIEM PAšIEM INSTRUKRORIEM PRASāS IZIET VēLREIZ āRSTU KOMISIJU.INSTRUKTORI TAK JūTAS Kā DIEVI I`UZ CEļA,I`-ATTIECīBāS AR KURSANTIEM.TāPēC ARī IR TāDA ATTIEKSME.VAJADZēTU PIEņEMT TāDUS LIKUMUS,KUROS IR NOTEIKTS MAX MāCīBU LAIKS UN IEVIETOT VIDEO KAMERAS ARī MāCīBU MAšīNāS.TAD šIS JAUTāJUMS FORUMā NEBūTU TIK VAJADZīGS.

• Atbildēt 07.07.2007 14:58 Ziņot

micik

pfff, kurš katrs tagad nevar kļūt par instruktoru. Vajag pabeigt sarežģītus un dārgus apmācības kursus, ta ka nevajag muldēt

• Atbildēt 07.07.2007 16:16 Ziņot

zigis

forumaa autoskolas un instruktorus noliek tikai tie kas ir galiigi āmari un nevar iemācīties,vajag lai autoskola izmaksaa kaadu shtuķeli, tad ies mācīties tie kuriem tiešām to vaig,un kas nebremzē!"bremzētiem"kursantiem vaig palīgskolu!

• Atbildēt 07.07.2007 16:42 Ziņot

ance 2

meklēju instruktoru,kurš šobrīd nebūtu aizņemts!Atsaucieties!Esmu meitene no laukiem,kura grib iemācīties braukt.

• Atbildēt 07.07.2007 19:10 Ziņot

instruktors

Atbilde olala.Ja debilam saka no 1-100 reizem un vins nesaprot tad vari pedagoget un psihologet cik patik.Ja pilnigi piekritu ka par instruktoriem iet elektriki,bet ir dazadas kategorijas instruktori tapat no 1-3 kategorijas,ta ka visi nav vienadi.Ja zabakam ir jaiestasta un no neskatamam reizem nesaprot vai negrib saprast,tad instr nav vainigs.Ja te kad°s jutas baigais pedagogs,tad zini,ka Jus vienreiz pastastat un ja nesaprot vai nav iemacijies,tad iedo balto lapu bez nekadas centibas un lieta

• Atbildēt 08.07.2007 22:25 Ziņot

olala

es jau nedomāju, ka instruktori pie visa vainīgi, nebūt ne...taču pedagoģijas kursi varētu palīdzēt uzlabot darba kvalitāti. protams, ka ir kursanti ar "grūtām galvām",bet tāds nu ir tas darbs. kādam pietiek ar 1.reizi, kādam ar 121. nepietiek. pacietība ir galvenais!taču tas tiešām ir grūti, ja Tu kā instruktors centies, bet kursants atkal un atkal atkārto to pašu kļūdu- nu droši, ka gribas iegāzt pa ģīmi!un tas ir tikai normāli,bet galvenais tomēr ir savaldīties un turpināt darbu!

• Atbildēt 08.07.2007 22:32 Ziņot

olala

un kursantiem būtu jāizbeidz vainot pie visām neveiksmēm instruktorus!!! katram būtu jāapzinās savs spēju līmenis un varbūt vispār neiet mācīties! bet paskatīties uz sevi objektīvi un "ar kritisku aci "jau ir grūti! daudzi jūtas baigi krutie autovadītāji 3. reizes pasēdējuši pie stūres.un ej nu tādam iestāsti, ka vēl NAV nekā, ka jāmācās.

• Atbildēt 09.07.2007 16:29 Ziņot

mazinjaa:)

Ko var ņemties, aprunājot instruktorus, pāši lab;aki esat, iedomājai\ties, ka jums vajag tiesības un viss, jāmācās mīļīši, nevis bikses jādeldē vai jāvaino instruktori...

• Atbildēt 11.07.2007 22:38 Ziņot

pirms uzsāc-padomā

Ja tiešām sāktu mācīt instruktori ar pedagoga izglītībām,bet bez autovadītāja prakses un tehniskajām zināšanām,tad ielās sāktos tāds bardaks kā politikā.Autoapmācība ir sfēra,kur vajadzīgs spēcīgs treniņš,nevis pedagoģisks minets.

• Atbildēt 11.07.2007 22:52 Ziņot

Pedagogs

Lai strādātupar skolotāju,man bija jāmācās pedagoģijas augstskolā.Topošajam literatūras skolotājam nemāca pasniegt ķīmijas studas skolēniem.Tātad,autosskolas instruktoram IR JABūT AR PEDAGOģISKO IZGLīTīBU+vēl KURSI,KURUS JāIZIET,LAI VARēTU MāCīT JAUNOS AUTOVADīTāJUS.Uzskatu,ka instruktoram nav jāmācās tik daudz gadu kā pamatskolu,vidusskolu,u.t.t. skolotājam,bet ir lietas,kas ir tikai iemācāmas pedagoģiskajā augstskolā.Tāpēc mēs arī brīnamies-nevar iemācīt braukt,visi esam dusmīgi.Iedomājieties,

• Atbildēt 11.07.2007 23:01 Ziņot

Pedagogs

kāds "minets" notiks,ja tie,kam patīk lasīt un rakstīt,sāks mācīt literatūru un valodas mācību skolniekiem!Es arī piederu pie kategorijas,ko instruktori sauc par debilajiem no specskolām.Man arī tiesību iegūšana bija ka lielākais murgs dzīvē.Ar kādām tiesībām mani drīkst tā apvanot?Esmu izgājusi Liepājas augstskolu no A līdz Z.Un netaisos kādam ar 3. profskolas izglītību mani saukt par muļķi.Manā audzināmajā klasē ir skolēni,kuriem labāk padodas ekzaktās mācības,citam-humanitārās.Tāpēc viņi nav

• Atbildēt 11.07.2007 23:10 Ziņot

Pedagogs

muļķi,ja nepadodas citas mācības.Vienkārši tam visam vajag ilgāku laiku,varbūt citādāku pieeju.Nē,instruktoriem ir vajadzīgas vismaz pamatzināšanas pedagoģijā,vismaz nedaudz no psiholoģijas un saskarmes,kas gan vairumam instruktoru tie ir svešvārdi.Ja nemaldos,tad tagad arī teorijas pasniedzējam ir jābūt obligāti ar pedagoģisko izglītību.Tad kāpēc praktiskās mācības pasniedzējiem lai būtu citādāk?Par kādiem nopelniem?Tikai tāpēc,ka smadzenēs ir viena rieva un tā pati ar cirvi ieskrāpēta?

• Atbildēt 11.07.2007 23:16 Ziņot

Pedagogs

P.S.

Ne jau visas autoskolas un instruktori ir tie sliktie.Ir jau Liepājā un rajonā labas skolas.Taču-"savējie sapratīs".

• Atbildēt 11.07.2007 23:41 Ziņot

eikei

uh... izskataas,ka tieshaam daudz bij uz dveeseles sakraajies...

• Atbildēt 12.07.2007 08:41 Ziņot

Esmu pabeigusi piecas labas skolas,bet man arī grūtii gāja līdz tiku pie tiesībām.Mācījos Grobiņas autosskolā.Pie Dravenieka.Rezultātā izņēmu dokumentus no šīs skolas un tiesības ieguvu Ezermalas autoskolā bez problēmām.Tagad varu droši izbraukt visas pisētas,tikai ne Liepāju.Jau pie enkura man sākas bailes no pilsētas.Un tas viss ir pateicoties Draveniekam,jo viņš arī pieder pie instruktoriem,kuram kursanti-no palīgskolas,bet pats-tas gudrais.

• Atbildēt 12.07.2007 09:03 Ziņot

njaaaaaaaaaaa

Cien. Pedagogs - vārdu " autoskola" raksta ar 1 "s"!

• Atbildēt 12.07.2007 09:08 Ziņot

connemara

>njaaaaaaaaa

GRIBI LABOT CITU PAREIZRAKSTIBU KLUDAS,EJI STRADAT PAR PEDAGOGU.

• Atbildēt 12.07.2007 10:22 Ziņot

spalviņa

Piekrītu Pedagogam- viena lieta ir mācēt pašam, otra - iemācīt citiem. Lai iemācītu citam, ir vajadzīgs talants un zināšanas

• Atbildēt 12.07.2007 11:01 Ziņot

connemara

VISPAR,IR IESPēJA SAVAS SūDZīBAS CAUR E-PASTU NOSūTīT UZ CSDD RīGā.ATBILDE BūS AUGSTāKAIS DAžU DIENU LAIKā.VIņI TUR IR IEINTERESēTI PAR NELAIMīGAJIEM KURSANTIEM.UN IETEIKS LABāKO VEIDU Kā IEGūT AUTO VADīTāJA APLIECīBU.VēL VARēSI UZZINāT SAVAS TIESīBAS,JO BIEžI VIEN AUTOSKOLAS CENšAS KURSANTU NOVāRDOT,TāDēJāDI ARī SAMELOJOTIES.VēL IR IESPēJA ZVANīT UZ NR:7025726.JA IR TIEšāM PROBLēMAS AR AUTOSKOLU,VARAT DROšI TUR GRIEZTIES PēC PALīDZīBAS.SAKU NO SAVAS PIEREDZES.

• Atbildēt 12.07.2007 11:02 Ziņot

connemara

E-PASTA ADRESI VAR UZZINāT www.csdd.lv

• Atbildēt 12.07.2007 11:38 Ziņot

sss

Ļoti labs instruktors ir arī no Autoprieka- Vitālijs!!!!

• Atbildēt 12.07.2007 11:53 Ziņot

olala

pedagoģija palīdz atrast pareizo pieeju katram individuālam gadījumam. un instruktoriem tas būtu tikai jauks un noderīgs papildinājums viņu kvalifikācijai!! pašiem būtu vieglāk!

• Atbildēt 12.07.2007 13:40 Ziņot

njaaaaaaaaaaaaa

Cien.connemara - to arī daru!

• Atbildēt 12.07.2007 13:44 Ziņot

eikei

a saderam,ka nesakausieties? :D

• Atbildēt 12.07.2007 13:46 Ziņot

connemara

Cien.njaaaaaaaaaaa-mēs katrs kaut ko daram.

• Atbildēt 12.07.2007 14:10 Ziņot

njaaaaaaaaaa

connemara -būs jau labi!

• Atbildēt 12.07.2007 14:43 Ziņot

Pedagogam..

Autoapmācība ir KURSI,tas nav psihoterapijas kurss,tur visu dara pats,instruktors tikai palīdz un paskaidro.Pedagoģija vajadzīga bērniem,nevis pieaugušiem cilvēkiem.Stulbenis tu esi!

• Atbildēt 12.07.2007 14:54 Ziņot

chegevara

*** smiekli nāk lasot shitās elkei un connemara diskusijas

• Atbildēt 12.07.2007 15:26 Ziņot

connemara

tad pasmejies.vairāk neko jau nemāki.

• Atbildēt 12.07.2007 15:31 Ziņot

Pedagogs>stulbenim

Nejauci psiholoģiju ar psihoterapiju.:)

• Atbildēt 12.07.2007 17:41 Ziņot

chegevara

pasmieshos ar pa tavu stulbumu

dieviņš toč tevi ir apdalījis :D

• Atbildēt 12.07.2007 19:35 Ziņot

grobiņniece

Paldies Pelēķim no Grobiņas AS.Teoriju nokārtoju laicīgi,kā arī pie tiesībām tiku kā solīts-2 mēnešu laikā.Neviena slikta vārda nevaru teikt par šo skolu,tikai un vienīgi slavināt.

• Atbildēt 12.07.2007 20:18 Ziņot

Vilma

Pedagogs runā par pedagoģiju,bet šeit vietā būtu psiholoģija.Pedagoģija no sengrieķu valodas ir zinātne par jaunās paaudzes attīstību(kāds sakars tam ar autokursiem?)Psiholoģija instruktoru kursos tiek mācīta pietiekami,bet to pedagoģiju atstāsim Pedagogam, bērnudārziem un vecmāmiņām.

• Atbildēt 13.07.2007 11:27 Ziņot

olala

muļķības, arī pedagoģija darbā ar pieaugušajiem ir vajadzīga!!!!!!!!

• Atbildēt 13.07.2007 12:34 Ziņot

eikei

to connemara - tak nepieveers tu tam mudakam uzmaniibu...lai jau vinjsh vaaraas savaa sulaa,vnk ir taadi ''cilveeki'',kuri savaadaak neprot pieveerst sev uzmaniibu.

• Atbildēt 13.07.2007 13:29 Ziņot

connemara

Paldies,eikei!

Esmu pilnīgā vienprātībā ar Tevi.Uz chegevaras komentāriem nav vērts bendēt veselību:))).Laikam jau tā ir-citam smadzenes ir divi litri,citam-sinepju burciņas tilpums.Nu tur,pēc visa spriežot,ir mazākais izmērs.

Jauku,Tev,dienu!

• Atbildēt 13.07.2007 13:32 Ziņot

eikei

esmu pilnīgi un viennozīmīgi solidāra ar tevi. :)

Have a nice day you too!

• Atbildēt 13.07.2007 22:43 Ziņot

mmm

Tad jau pedagoģija vajadzīga arī ārstiem,pārdevējiem u.t.t.(arī pārbrauktuves dežurantiem)

• Atbildēt 15.07.2007 20:58 Ziņot

oho

ja ārsts, pārdevējs un pārbrauktuves dežurants māca savu arodu citiem, tad noteikti pedagoģija ir vajadzīga!

• Atbildēt 15.07.2007 21:09 Ziņot

Kaira!

Kaira autoskola. Instruktore Santa! Bija ļoti labi, nu jau man tūlīt būs trīs gadu stāžs un vēl aizvien labi atceros, ko viņa mācīja! :)

• Atbildēt 15.07.2007 22:00 Ziņot

Normis

Arī man viņa TO mācīja... :)

• Atbildēt 15.07.2007 22:00 Ziņot

chegevara

Autors: eikei

Datums: 13-07-07 / 12:34

to connemara - tak nepieveers tu tam mudakam uzmaniibu...lai jau vinjsh vaaraas savaa sulaa,vnk ir taadi ''cilveeki'',kuri savaadaak neprot pieveerst sev uzmaniibu.

Skatos tu *** paliec rupja!

• Atbildēt 15.07.2007 22:26 Ziņot

Šoks

Mūsu pilsētā, ja runā par īstiem instruktoriem, tad tie ir saskaitāmi uz roku pirkstiem, instruktors nevar būt ne laba ne slikts , viņš ir tas kas iemāca cilvēkam būt zinošam satiksmes dalībniekam, bet ne robotam kas noliek valsts eksāmenu, ja sanāk, un tad laimīgs brauc pa kreiso joslu 32 km/h.Paskatieties kas tagad ir "instruktori" , visi kam nav slinkums nopelnīt vieglu naudu, viņiem pašiem nav sajēgas no braukšnas un kā viņš var iemācīt "blondu modeli " būt par pilnvērtīgu satiksmes dalībnie

• Atbildēt 16.07.2007 00:55 Ziņot

blonda

Nu nevajag jau visus pataisit par blondiem.Ir jau ari dazs labs tumss lautins un straujas ugunsgalvas ari nepiemirsisim.:)

Uzsaku brauksanas macibas pie viena instruktora.Laikam jau nesapratamies un nomainiju uz citu.Otrs instruktors agrak stradajis par skolotaju pamatskola.Paslaik ar lielu instruktora stazu.Teiksu ta-atskiriba starp vienu un otra milziga.Iemacija mani braukt atri.Un piekritu SOKAM,ka tiesam uz ielas ir reti sastopami labu instruktoru.Par to iecina jau sis forums.

• Atbildēt 16.07.2007 00:57 Ziņot

zose

macieties pie Ildzes-nebus ne naudas,ne dabusiet tieslbas.

• Atbildēt 16.07.2007 01:01 Ziņot

vot>zosij

Ej pie Aigara Pavlovska.

• Atbildēt 16.07.2007 09:12 Ziņot

blondā, bet ne modele

jūtu, ka arī man instruktors māca tikai, lai varētu nolikt eksāmenu:( Ko darīt???Bet gribas jau arī pēc eksāmena braukt...un ne jau tikai speciāli izstudēto eksāmenu maršrutu.

• Atbildēt 16.07.2007 10:41 Ziņot

brauceja

Maaciijos pie Laiminja,ezermalaa.Braucu bez raizeem un baileem.

• Atbildēt 16.07.2007 10:52 Ziņot

es

laikam mācos pie īsta Nelaimiņa:)

• Atbildēt 17.07.2007 21:44 Ziņot

Smagais

Jo vairāk gaidīsi no instruktora,jo mazāk varēsi pats-ātrāk sasitīsi sevi un auto.Pedagoģija.Jāsmejas.Instruktors tev sniedz informāciju,vairāk vai mazāk saprotami(tas atkarīgs no viņa prakses un zināšanām) Degunu nerubināt un nemasturbēt ar mobilo pie auss tev iemācīs pārējie satiksmes dalībnieki.

• Atbildēt 19.07.2007 21:42 Ziņot

dainucis

ko var murgot par pedagogiju...tad jau dris nonaksim lidz tam, ka bernus dzemdet ari drikstes tikai tas sievietes, kura, ir pedagogiska izglitiba...

nu tas taa, neliela atkaape... ta pat ka mes esam dazadi, ari instruktori ir dazadi, kas der vienam, citam neder.,.meklejiet pasi un nesudzaties, nesiet pasi nekadi perfektie, kas iedomajas, ka es jau esmu ideals... esmu bijusi autoskola pie Mareka Sneidera, super, ejiet uz turieni... iepatiksies...ticiet man, busiet apmierinati...

• Atbildēt 24.07.2007 20:28 Ziņot

mistik

Kaa ar Renaaru?

• Atbildēt 26.07.2007 10:50 Ziņot

es

Renārs ok!

• Atbildēt 26.07.2007 12:49 Ziņot

Ziņkārīgā

Kādas atsauksmes par Rolandu?

• Atbildēt 26.07.2007 17:21 Ziņot

V for VW

Macijos pie instruktora ezermalas autoskolaa - Ivars Kerkjaanis. Noliku no pirmas reizes, man likaas normaals un sakariigs.

• Atbildēt 26.07.2007 18:17 Ziņot

vilcene

Es macijos "Auto prieks" pie Aleksandra Baliklova teoriju un ari brauksana man bija pie vina izcils pasniedzejs un instruktors, tadu vajag pameklet.Paldies vinam!!!!!!!!

• Atbildēt 26.07.2007 18:19 Ziņot

tikai

Vilnis Kairis - Kaira autoskola

• Atbildēt 26.07.2007 20:20 Ziņot

ia

arii esmu beigusi Grobinnas autoskolu-neko sliktu nevaru teikt-viss ir nokaartots un jau brauceeja prakse no 2000 gada kabataa-taa kaa viss tomeer atkariigs no pasa brauceeja-pagadaas jau visaadi

• Atbildēt 26.07.2007 21:38 Ziņot

sopota

Koļaskins-labais.

• Atbildēt 26.07.2007 22:09 Ziņot

Tinka

Armands Šulcs - Ezermalas autoskola!!!!!

• Atbildēt 28.07.2007 14:48 Ziņot

123

Kā ir ar instruktoriem autoskolā Vanags?

• Atbildēt 28.07.2007 16:30 Ziņot

veejaslota

Muljkjiibas par to pedagogjiju! Ja neiet, proveejiet nomainiit instruktoru. Un ja tad nesanaak - nuu visiem jau nepietiek, buus jaastaigaa kaajaam. Man piemeeram distanchu skrieshana neiet - nu i? Taatad nav mans un es braucu ar auto:)

• Atbildēt 28.07.2007 17:05 Ziņot

instruktors

kā kursantam ir labāk -pa 9Ls stundu braukt trīs reizes nedēļā,vai pa 12Ls pusotru,bet divas reizes nedēļā

• Atbildēt 28.07.2007 17:13 Ziņot

kursants

Pusotru stundu, vismaz ņemot vērā pēdējās vasaras satiksmes intensitāti un ceļu remontus Liepājā

• Atbildēt 28.07.2007 22:03 Ziņot

hmm

Kā ar instruktoru Didzi?

• Atbildēt 29.07.2007 21:59 Ziņot

zinosa

kā ir ar insruktoru alekseju no autoprieka?brauc ar audi A3 melnu

• Atbildēt 29.07.2007 22:09 Ziņot

zuze

gultā viņš ir labs >>>

• Atbildēt 31.07.2007 12:12 Ziņot

jnaaa

Laura!

• Atbildēt 31.07.2007 12:44 Ziņot

zinosa

tad tu braukšanas nodarbībās brauc pa gultu ja?

• Atbildēt 31.07.2007 12:55 Ziņot

ana

No Vanaga Ilze!

• Atbildēt 01.08.2007 13:46 Ziņot

ilva

Mācījos Pie Ildzes... tad beidzās nauda, jo vajadzēja arvien vairāk un vairāk, diemžēl ar katru reizi braucu sliktāk un sliktāk, pēc viņas domām... Kad aizgāju pie Mārtiņa Lūka, izrādās, ka sen jau varēju nokārtot eksāmenus... Spriediet paši!

• Atbildēt 31.08.2007 09:06 Ziņot

.

Alfrēds Palaps-liela pieredze un laba statistika.Jūtu, ka ar katru reizi braucu labāk un viss kļūst skaidrāks.

• Atbildēt 31.08.2007 10:46 Ziņot

ehh

Nu ar to Grobinas autoskolu ir ta ka tur ir dazi nejeedziigi instruktori, bet Ints Pelēķis un Ritvars Šneiders ir ok! pats tur maacijos un daudzi draugi ari... Dravinieks toch ir debils... ne vienu vien meiteni ir novedis liidz asaraam.. Ivars pelekis nebļauj - vinjsh vienkaarshi meedz ljoti smagi uzd**st ! Kaa ir ar to sievishkji es nez..! Aa un lekcijaas Peliikjis arii muld diezgan bezprigjeelaa...! =D Bet nu tas viss poofig.. nu jau kaadus paaris gadu braukaajos pa liepajas un grobinas ielam!

• Atbildēt 31.08.2007 11:15 Ziņot

li4epajniece

andris dumbrovskis no ezermalas iemaca braukt godam, nevis šā un tā, paldies andri:)

• Atbildēt 31.08.2007 13:54 Ziņot

piekritu

Piekrītu, Andris Dumbrovskis super! milzīgs paldies...

• Atbildēt 03.09.2007 09:12 Ziņot

Sannyl

Un kādas atsauksmes par CREDO????

• Atbildēt 03.09.2007 10:18 Ziņot

siko

vai neapnīk?

• Atbildēt 03.09.2007 11:13 Ziņot

dasf

Alfreds Palaps-kadam likas ka vina50 %labi-mulkibas.Ta ir margrietina-viena noliek otrs ne.Apmeram mil,nemil.

• Atbildēt 03.09.2007 12:15 Ziņot

mazā

Pati gadu atpakaļ mācījos Ezermalas autoskolā un uz pirmo nokārtoju visus -gan skolas,gan CSDD eksāmenus. Tāpēc jebkuram,kas vēlas mācīties autoskolā iesaku tieši Ezermalas.Tā ir skola ar kvalitātes zīmi. Mani instruktori bija- teorija Ervīns Silenieks,braukšana Armands Šulcs. Super!!labāk nevar vēlēties.

• Atbildēt 03.09.2007 13:51 Ziņot

nika

Autopriekā - instruktors Vitālijs ir super!!! Arī AS Auto - Mareks un Renārs ir forši! Tie ir super instrukotori!

• Atbildēt 03.09.2007 14:33 Ziņot

bb

autoskola - fortuna- palikusi diezzgan slikta

• Atbildēt 03.09.2007 14:35 Ziņot

peka

par grobinas autoskolu- nekad nemacaties, naudu tikai noslauc, jēga nekāda

• Atbildēt 05.09.2007 19:34 Ziņot

:)

HUU, neesmu vienīgā kurai riebās mācīties pie Dravnieka!!! aizgāju pie cita un teica, ka sen jau esmu gatava exāmenam un noliku!!!

NEKAD, NEVIENAM NENOVĒLU UN NEIESAKU IET PIE VIŅA!!!!!

• Atbildēt 05.09.2007 19:52 Ziņot

pati

nevienam neiesaku iet uz autoskolu Fortuna tur nav iespējams nolikt teoriju divas reizes jāliek pa 90 jautājumiem ,un pasniedzēji nav pretim nākoši

• Atbildēt 05.09.2007 21:30 Ziņot

fortūna Liepājā sen būtu pazudusi ja neturētos uz Rīgas pleca!

• Atbildēt 05.09.2007 21:41 Ziņot

?

Varbūt Gross ir laba skola?

• Atbildēt 05.09.2007 21:48 Ziņot

bijusais

toties valsts eksus vari nokartot mierigi ja esi fortuna nolicis skolas 90 jaut. slinkiem tai skolai gruti

• Atbildēt 07.09.2007 23:18 Ziņot

naked truth

piekrītu pārējiem.

Andris Dumbrovskis- vienkārši lielisks un saprotoš instroktors.

Paldies Tev!!!

• Atbildēt 08.09.2007 01:34 Ziņot

ralists

Didzis pats labaakais! Ideaali iemaaciis braukt, papildus nekad nepacels balsi, tikai izdomaas k-ko prikoliigu ko pateikt!

• Atbildēt 08.09.2007 09:11 Ziņot

kriitinsh

Fortunaa ar teoriju viss bija kaartiibaa,kad es tur maacijos... Laakutis- prasiigs,bet taisniiba,-kad nokaartots pie vinja skolas eksaamens,valsts eksaamens ir tiirais nieks!!!

• Atbildēt 08.09.2007 09:14 Ziņot

patisons

Par to Renaaru labaak nevajag.... nu tas gan ir naudas kaaseejs! Neko labu nevaru pateikt!!! Maksaa tik vinjam!! Saakaam braukt vienmeer ar nokaveeshanos,jo shim redz ar dzekiem vienmeer jaaprunaajas,un beidzaam braukt gandriiz vai vienmeer arii atraak pirms laika!! Nu nav vinjam nopietna attieksme!! naudinja...naudinja....

• Atbildēt 08.09.2007 09:26 Ziņot

puparts

manuprāt tiesības jādod no 21 gada....18 ir trakie gadi.....

• Atbildēt 08.09.2007 10:16 Ziņot

zubris

Ja visur tā liktu iemācīties teoriju kā Fortūnā,tad ielas nebūtu pilnas ar dulburiem. Tās ir lietas kuras vienkārši jāzina!!!

• Atbildēt 08.09.2007 14:36 Ziņot

lasiitaaja..:)

Didzis tik tieshaam the best :)

• Atbildēt 08.09.2007 15:59 Ziņot

vilmars

Kadas mulikibas tu Patison te stasti. Es pats pie Renara braucu un par vinu neko sliktu nevaru teikt. Super instruktors.

• Atbildēt 08.09.2007 17:35 Ziņot

Sniegpārsliņa

Es mācījos Ezermalas autoskolā,tiesības par laimi dabūju.Arī varu teikt, ka labas atsauksmes ir par instruktoru Laimiņu un Karljāni.Bet teoriju man pasniedza Inārs Siliņš, man ļoti nepatika viņa pasniegšanas stils arī daudziem citiem nepatika.

• Atbildēt 08.09.2007 18:11 Ziņot

...

Mīlīši,Jūs tak esat mazliet dīvaini cilvēciņi.Runa ir par to kuri ir labākie/sliktākie instruktori un autoskolas?

Jūs te bojājat savus nervus un rupji apvainojat viens otru.Vai tiešām mūsu tauta ir degradējusies?? Paskstieties uz sevi no malas.Kauns par Jums.

• Atbildēt 08.09.2007 18:39 Ziņot

s

Didzis tiešām labais!!!

• Atbildēt 08.09.2007 18:54 Ziņot

sss

Par Renāru tā ir taisnība,netikai tas,naudu sakāsa teica ka viss ir ideāli un skaisti,bet valsts braukšanas eksi nevaru nolikt.Jo redziet tur neesot tas iemācīts ,citur vēl kaut kas.Tā kā tagad meklēju instruktoru kas varētu kārtīgi iemācīt,lai varu nolikt csdd eksāmenu.Tā kā viņš nokāsa naudu nu piedodiet,tagad jāņem vai kredīts,jo sakrātā kas domāta tiesībām ir cauri.....

• Atbildēt 08.09.2007 19:13 Ziņot

Nātre

Nu redz te jau tie, kuriem nebūtu jābrauc, ir kā uz delnas!

• Atbildēt 08.09.2007 19:46 Ziņot

dismissed

Ar DIDZI ir taa... kaa ir.Kaa instruktors ir so, so. Bet nu attieksme vinjam tochna pieklibo. Uz sms vinjsh parasti neatbil un telefonu necelj (ja vajag kaut ko sarunaat), briizhiem vienkaarshi pazuud no zemes virsas un tad uzrodas it kaa nekas nebuutu bijis.

• Atbildēt 08.09.2007 22:09 Ziņot

bijušais kursants

gadu atpakaļ noliku tiesības.mācījos Ezermalas autoskolā.teorija-Māris,instruktors-Armands Šulcs.varu teikt tikai labāko.

• Atbildēt 08.09.2007 22:32 Ziņot

hmmm..

Nu re...veel kaadam ar Renaaru ir saanaacis taapat kaa man!!! Braukshanas tad bija daudz,bet iemaaciits tika mazs.... Attieksme nenopietna! Eksaamenaa izkritu!

• Atbildēt 09.09.2007 02:12 Ziņot

Laura

Iesaku autoskolu "Solo",kur māca O.Auders,A.Palaps.Tur māca tiešām jauki, attieksme ir labsirdīga un izpalīdzīga. Paldiesinnnn

• Atbildēt 09.09.2007 10:37 Ziņot

sss to natrei

Tev neliekas ka pašai nebūtu jābrauc.Ja nomainot instruktoru tiek pateikts ka iepriekšējais neko nav iemācījis braukšanā pa pilsētu,bet laukums ir ideāli,jo csdd laukuma figūras noliku uz pirmo reizi,bet braukšanā pie Jāņa jau divreiz izkritu.

• Atbildēt 12.09.2007 18:37 Ziņot

mācībnieks

Agris Gudēns no autoprieka respekts, tas ir instruktors uz goda!

• Atbildēt 12.09.2007 21:27 Ziņot

csdd

pieprasiet lai instruktors uzrāda instruktora apliecību!

• Atbildēt 12.09.2007 22:20 Ziņot

suse

Man ļoti patika Lāsma, nevienu sliktu vārdu nevaru teikt:)

• Atbildēt 21.09.2007 00:24 Ziņot

:)))

...paldies-izsmējos labi...:)

• Atbildēt 21.09.2007 09:17 Ziņot

veejaslota

Shitaa teema laikam nekad nebeigsies, bet anyway - redzeeju vairaakus komentus par Ildzi - no money - no licence. Arii man taa bija - 2 gadus braukaaju, izgruudu daudz naudas un saaku jau ticeet, ka braucu ekstreemi suu**** iigi. Peec instruktora nomainjas pie tiesiibaam tiku nedeeljas laikaa. Secinaajumus izdariet pashi

• Atbildēt 13.02.2016 22:31 Ziņot

Rihards Mašārs

Noderīgs raksts par autoskolas Rīgā http://autoskola-eks...

• Atbildēt 04.03.2016 12:55 Ziņot

Līga Maskalāne

Iespējams iegādāties lietotas 2016 gada (,brūnā krāsā ), CSDD noteikumu grāmatas par 14 eiro visu komplektu .ja interesē raksti epastā ,atzvanīšu . maskalane2@inbox.lv

• Atbildēt 21.04.2016 12:24 Ziņot

Linda Liepa

Ja iet runa par b kategoriju, iesaku Ansi Slavu, perfekto instruktors! Meklee vinu te http://autoskola-eks...

• Atbildēt 27.12.2016 11:42 Ziņot

Rihards Grava

Šeit var atrast daudz labu info par B kategoriju un arī instruktoriem - http://bkategorija.c...

• Atbildēt 28.12.2016 14:22 Ziņot

Vadims Kislovs

Ezermalas autoskola - Dobelis !!! super učuks ,iesaku

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!