Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 28. februāris

+5°C
Vējš: D 7.5 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Justs, Skaidra, Skaidrīte

Estētiski zobu kronīši Liepājā (5)

• 19.12.2016 18:25 Ziņot

Henija

Iesakiet lūdzu, kur Liepājā var uzlikt priekšējiem zobiem estētiskus zobu kronīšus, lai pēc tam nebūtu vilšanās !?

• Atbildēt 21.12.2016 21:04 Ziņot

Alexandra

Biju nesen Liepadent klīnikā, kurā atrodas Klaipēdas ielā 74, pie daktera Anaņjeva (viņš strādā arī Rīgā, bet ik pēc nedēļas brauc uz Liepāju), 6 priekšzobus pārklāja man ar keramiskās plāksnītēm (veniriem) - pirms tam tie man bija šķībi un saplombēti ar nesmukam plombēm no visām pusēm. Tik dabīgi sanāca, ka pat nevar atšķirt no īstajiem. Pats dakteris arī liek zobu implantus. Rezultāts man ļoti patika - tagad visiem rekomendēju)

• Atbildēt 22.12.2016 00:00 Ziņot

bārda

Apsveicu...bet lēts tas prieks diez vai bija, vai ne?

• Atbildēt 22.12.2016 02:31 Ziņot

Kantainais

Vēl kā variants ir Mr .Been zobu kopšanas veids.

• Atbildēt 22.12.2016 19:47 Ziņot

Alexandra

Lēti gan nav, bet labāk vienu reizi samaksāt, nekā pēc tam mocīties, uztaisot pa lēto

• Atbildēt 22.12.2016 21:28 Ziņot

bārda

Tak pasaki konkrēti, ko bremzē! Ja es zin, ka nevar atļauties, nav nemaz tur ko līst. Vai laid tikai te kaut kādu basņu....

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!