Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 18. janvāris

+2°C
Vējš: DR 7.3 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Antis, Antonijs, Antons

KĀRPAS!!! (35)

• 10.09.2007 12:59 Ziņot

keilla

Varbūt kāds zina kur liepājā kārpas izgriež ar lāzer palīdzību? Un cik aptuveni tas maksa.Vai ir arī citas iespējas, bet iedarbīgas?;(

• Atbildēt 10.09.2007 13:04 Ziņot

krikoo

Samērā daudzus gadus atpakaļ uz kārpas uzsmērēju vairakas reizes pēc kārtas savas sieviešu reizes, un lai cik nebūtu dīvaini pazuda uz visiem laikiem. Pirms tam mēģināju ar speciālistu palīdzību, bet viņa spītīgi turpināja augt atkal pa jaunu. Tagad jau ir iespējas plašākas.

• Atbildēt 10.09.2007 13:17 Ziņot

p

Cik dzirdēts, kārpas neesot fiziski jāiznīcina, bet jāļauj izzust pašām.

• Atbildēt 10.09.2007 13:19 Ziņot

buk-buk

aptiekā var nopirkt smēri LUDOSFILM.MAKSĀ APM. 3LS,bet pēc nedēlas kārpas pazudušas.pati dabuju nost un vīram arī.

• Atbildēt 10.09.2007 14:16 Ziņot

DR.

Nevajag nekadas ziedes, lazerus vai veel kautko... no pieredzes saku petiek ar etikji samercetu vati, kuru ar plaksteri patur uz kaarpas kadas 15 min... peec divam dienaam kaarpas nokriit!!!

• Atbildēt 10.09.2007 15:28 Ziņot

es

vēl var kārpu pie saknes stingri apsiet ar diegu...rezultātā atmirst sakne un kārpa nokrīt......

Lūdzu!:)

• Atbildēt 19.09.2007 09:02 Ziņot

smaida41

Pēc savas pieredzes varu teikt,ka ne visas kārpas var noņemt ar tautas līdzekļu palīdzību,jo tas ir atkarīgs no kārpas veida un vietas kur tā uzmetusies,cik liela viņa ir un cik sena.Aptiekā var nopirkt arī ne visai dārgu līdzekli Duofilm,ja nelīdz,tad var pierakstīties pie daktera Šeptes Atiķes doktorātā!Par vizīti samaksāju 10ls un viņš man tās piesaldēja!Un tagad man ir miers,pirms tam biju izmēģinājusi visus iespējamos tautas un aptiekās nopērkamos līdzekļus,bet bez rezultāta!!!!

• Atbildēt 19.09.2007 09:52 Ziņot

Zbeet

nu nez gan! es zinu cilvēkus kas Liepājā izmēģināja visus iepējamos veidus bet nekā! Beigās aizbrauca uz Rīgu un tur ar kaur kādu skābi vai ko noņēma vienā mirklī! Laikam tiešām atkarīgs no kārpas veida?!

• Atbildēt 19.09.2007 11:09 Ziņot

Omārs

RIMI akvārijā peld karpas!... Nav jau baigi pa tēmu, bet nenocietos to nepateikt...:)))

• Atbildēt 19.09.2007 11:22 Ziņot

Zaķis

Garumzīmi neredzi? Kārpas ir ādas slimība, bet karpas ir zivis- tur arī visa atšķirība!

• Atbildēt 19.09.2007 11:24 Ziņot

zinaataajs

Uz Baarinnu ielas pie kosmetologjes Brigitas var kaarpas piesaldeet (nedaargi), tas nav tik saapiigi kaa piededzinaashana. Ar aptiekaa nopeerkamaam smeereem process ir daudz ilgaaks un saapiigaaks

• Atbildēt 19.09.2007 11:58 Ziņot

Omārs

Paldies, Zaķīt, par izsmeļošo kaidrojumu! :)

• Atbildēt 19.09.2007 12:30 Ziņot

jeny

Kārpas jau neveidojas no zila gaisa, organismam kaut kas nepatīk, un viņš to parāda tādā veidā...

Man ar bija, un pabriesmīgi... :( ,bet,kad paliku stāvoklī, sāku dzert visvienkāršākos grūtnieču vitamīnus un šie pazuda,ka pat nemanīju... :))

• Atbildēt 19.09.2007 13:36 Ziņot

janis

man bija ap septindesmit mazu karpinu,Dabuju nost ar lielo zalo sienazi vasara,nokera un pieliku lai iekoz lielakaja no karpam.ar laiku viss pazuda.bet tas bija vairakus gadus atpakal.Tagad man at kal viena uzmetusies,sovasar meginaju atkal to pasu metodi,nepalidzeja iespejams ka tiesam atkarigs no karpas veida.

• Atbildēt 19.09.2007 14:58 Ziņot

veru

Kārpas jau ir dažādas, bet pēc savas pieredzes varu teikt-tautas līdzekļi nelīdzēja-piesaldēju un izzuda pašas..

• Atbildēt 19.09.2007 15:01 Ziņot

vvvv

Tautas medicīna ir laba lieta, bet tomēr kārpas vajadzētu parādīt speciālistam un nesākt pašiem tās nīcināt, lai neveidotoe kaut kas sliktstālāk. Aptiekās tiešam ir labas zāles, bet man liekas lka uz recepti dabūjamas.

• Atbildēt 19.09.2007 16:02 Ziņot

mahmuds

Labākā omīšu metode - struteņu sula, pats 2 kārpas esmu nodabūjis!

• Atbildēt 20.09.2007 00:02 Ziņot

partyzan

Tāks- info visiem viedajiem!INFO: Kārpas ir lipīga saslimšana, - sekojiet kam padodat roku, un biežāk mājās atnākot rokas jāmazgā. Kārpas ir nepietiekošas roku higiēnas pazīme. Visiedarbīgākā metode ir augstāk minētā etiķa esences kārpu "izsvilināšana. P.S. Kārpām nav sakne, kārpas nav organismam kautkā trūkuma pazīme, kārpas pašas no sevis nerodas un pašas nepazūd. Peace! Esiet veseli!

• Atbildēt 20.09.2007 01:47 Ziņot

ramzess

paldies! Man ari viena maza draņķe uzmetās, jo vairāk aiztieku, jo lielāka, maita, izaug! Ja tā turpināsies-izbarošu sienāžiem. Pagaidām pieciešu. Ar higiēnu draudzējos!

• Atbildēt 20.09.2007 08:46 Ziņot

aitele

Par tiem sienāžiem- anekdote. Bet patiesībā ir tā kā te minēja P un jeny, tā lūk. Vizuāli jau viņas var "nodzīt", bet cēlonis ta paliek.

• Atbildēt 21.09.2007 13:13 Ziņot

SR

Pavisam nesen biju aizvedusi dēlu pie Brigitas Bāriņu ielā.Ar atsaldēšanu, un pec laika viss bija nost.

• Atbildēt 21.09.2007 14:10 Ziņot

Leila

Savas sieviešu lietas uz kārpām, pēēē, fuj...

• Atbildēt 21.09.2007 14:59 Ziņot

Edza

Ir tāda lieta. Atrodi kādu miruša dzīvnieka kaulus apsmērē un karpa noies

• Atbildēt 22.09.2007 01:09 Ziņot

partyzan

Atroc gaļas kombināta kapsetā gaiļa seksti, piemmet deviņus kūša matus, apslaki ar mīļotā sēklu, un chetrreiz uzkliedz krievu lamu vārdus! Tad liec vārīties.Vāri 99,6 grādos 16 stundas. Ja beigas no katla izleks brūns kjupis visas tavas kārpas šņākdamas un kūpēdamas nokritīs un izvelsies tieši pa logu! Toch, toch - es nemeloju! Parbaudīts!

• Atbildēt 22.09.2007 01:15 Ziņot

ramzess

Partyzan- priekā!

• Atbildēt 24.09.2007 10:38 Ziņot

NedeveMazslape

Partyzan - es izmēģināju Tavu metodi, izleca no katla ķupis, kārpas šņākdamas izleca pa logu... Ar ķupiviens otrā iemīlējāmies, tadad dzīvojam kopā. Paldies.

• Atbildēt 24.09.2007 11:22 Ziņot

Lasītājs

Rīgā kārpas noņem salonā Klēra" Elizabetes ielā 75, kādreiz cena bija 2 līdz 3 lati par kārpu.

• Atbildēt 24.09.2007 23:04 Ziņot

Picka

Man liekas, ka kārpas un karpas ir viens un tas pats. :))))))

• Atbildēt 26.09.2007 00:47 Ziņot

partyzan

Picka - interesanti tad tu drošvien izskatītos ja tev uzmestos *****(nevar teikt kurā vietā tādas metās) kārpas!

• Atbildēt 27.09.2007 13:00 Ziņot

turks

etikjis tas ir - etikja esence jeb jau atshkjaidiits?

• Atbildēt 27.09.2007 13:19 Ziņot

ta gan

es zinu to ,ka vajag sērkociņu samitrināt esencē un tad apsmērēt kārpu.Bet liela iespējamība ssvainot ādu apkārt kārpai,jo šis šķidrums ir loti stiprs.Un esence ,manuprāt, ir 70%,bet etiķis ir pavisam vājš.Un vēl atliek tikai ieiet aptiekā un pajautāt aptiekārei,tagad tas klāsts ir tik plašs un cenas arī dazādas.Tāds krievu līdzeklis "super čistotelj" ir labs,aptiekā nopērkams.

• Atbildēt 29.12.2016 16:02 Ziņot

Bob Janek

Labāk aizbrauc uz Rīgu pie kāda laba speciālista. Es piemēram gāju uz Ķīša klīniku.
    Te info http://dermatologs.c...

• Atbildēt 29.12.2016 16:34 Ziņot

Ksenija Roma

Es arī gāju uz J.Ķīša klīniku. Domāju, ka labāku speciālistu Latvijā nav, citur nebija tik labi gājis. Man tieši māsa ieteica iet, iedeva šo linku http://dermatologs.c... un pamēģināju - rezultāts ļoti labs.

• Atbildēt 30.12.2016 12:29 Ziņot

necromantic

Ar lielu nepacietību gaidīšu informāciju ( nu tā pēc gadiem desmit) , kā jums būs gājis pie Ķīša klīnikā.

• Atbildēt 31.12.2016 09:41 Ziņot

Doginators

Keila! Kārpas aiztikt nedrīkst! Jāmeklē cēlonis, kādēļ tās veidojas! Visbiežāk kārpu veidošanos provocē organismā esoša vīrusa infekcija. Protams, ka tā ir savādāka, kā piemēram herpes. Kamēr parazitējošo vīrusu no organisma nedabūsi ārā, tikmēr veidosies atkal, un atkal, smērē, un griez cik gribi, tas atrisinās tikai kosmētisku problēmu, un tikai uz neilgu laiku. Man bija vienu brīdi līdzīga problēma, ar ko tiku galā divu mēnešu laikā, un tā vairs nekad nav atkārt.Sīkāk par to, varu e-pastā

• Atbildēt 06.01.2017 15:30 Ziņot

Brraaa!

Cik ļaudis ir nežēlīgi - piededzināt, piesaldēt, notīt pie saknes, mērcēt etiķī.... bet kas aizstāvēs nabaga kārpiņu!? Tā ir jūsu dzimtā miesa, var teikt pašu bērns! Apdomājaties!

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!