Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 29. marts

+3°C
Vējš: A 3.8 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Agija, Aldonis

Veterinārārsts (6)

• 09.12.2016 21:49 Ziņot

chiba

Iesakiet,lūdzu zinošu un tiešām labu vetārstu Liepājā. Ir dzirdēts kkas arī par Grobiņu, varbūt kāds var padalīties...... apmēram kādas cenas utt. (ilgstošas veselības problēmas kaķim, diemžēl pašreizējas dokas izrakstītās zāles nepalīdz, (kaķis bijis vairrākkārt vizītē) tādēļ nevēlos atkal izgrūst lieki naudu, vēlos mainīt ārstu)

• Atbildēt 10.12.2016 22:33 Ziņot

pjotrs

Dzintars Tīds. Liepājā Dzintaru ielā. Ir ļooti vēlams tikt pie viņa paša, jo tur pat ir citi dakteri arī.

• Atbildēt 11.12.2016 19:23 Ziņot

Klo

Tikai Grobiņa.

• Atbildēt 13.12.2016 09:41 Ziņot

Enkeli

Normunds Fjodorovs (Dr. Normunda Fjodorova veterinārā prakse. Adrese: Rīga, Vienības gatve - 186a. E-pasts: normunds@fjodorovavetprakse.lv. Mob: 29211641). Ja nopietnas veselības problēmas, no pieredzes iesaku. Ne Liepājas, ne Grobiņas, ne Jelgavas vetārsti nespēja palīdzēt manā gadījumā. Teica, ka jāamputē kaķītim kāja. Šobrīd jau pagājuši 1,5 gadi pēc ārstēšanas un operācijas, kaķītis ar četrām kājiņām..laimīgs. Pilnīgi cita attieksme, moderni medikamenti un aparatūra.

• Atbildēt 18.12.2016 16:49 Ziņot

nagla

Es personigi vedu savu cetrkajaino draugu tikai uz Grobinju!Bija gadijums,kad nevareju braukt,suns ljoti bija sagriezis kaju,domaju,lai butu fiksak-pazvaniju Tidam(ta bija sestdiena),tas man atteica,teica,kad shodien brivs,pat nenoreagjeja uz to,kad teicu,kad nopietna vaina-jashuj kjepa!Nospljavos,pazvaniju savam vetinjam,tas pat domat neko nedomaja-brauc fiksi shurp!Vot tada mana pieredze.Un ta nebija vieniga pieredze!Bet katrs izvelas sev pats!

• Atbildēt 24.12.2016 13:28 Ziņot

sisenis

Iesaku Grobiņā pie daktera Gata.Profesionālis augstā līmenī.Daudzus gadus kaķi vedām pie Dz. Tīda un nekādu rezultātu, tikai uz dzīvnieka ciešanām, viņš, vai nu pelnīja naudu ,vai tiešam zināšanu pietrūka.

• 28.12.2016 03:53 Ziņot

Kantainais

Toc profiņš.Tagad mans kaķis ,ja kas ,pats dodas pie viņa .Bez manis .

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!