Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 30. maijs

+11°C
Vējš: R 2.4 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Letīcija, Lolita, Vitolds

zobarsniecibasklinika zale slaukums Liepajas slimnicas filiale (13)

• 23.09.2016 07:56 Ziņot

Andris Lavrenovs

TIKAI NEEJ UZ kLIINIKU KAS ZAALES LAUKUMS,TUR TEV NEIZRAUS VAI PAVILKS PAARIS MEENESUS GARUMAA LAI TIK TU PAMOCIES...ATTIEKSME NO PERSONAALA UN DAKTERES SAULIITES KAA KONCEMTRAACIJAS NOMETNEE NE KAA PIE DAKTERES...KAA LIEPAJAS SLIMNIICA TAADAAM MAKSAA ALGU???

• Atbildēt 24.09.2016 20:09 Ziņot

Kantainais

Ok ,kā teiksi !! Noteikti uz turieni neiešu. Bet pēdējos gados ir gadījies to darīt Baltkrievijā>Teikšu tā---rekomendēju. Holivuda atpūšas.!!

• Atbildēt 16.11.2016 18:09 Ziņot

Laura88

Zobārstniecība K.Zāles laukumā tiešām nav no labākajām . Tur netikai velk visu garumā,bet arī taisa slikti,ka pēc pāris mēnešiem atkal ir jāiet pie zobārsta.

• Atbildēt 17.11.2016 05:19 Ziņot

vecais velns

Vai kāds nezin kur pieņem Vedeņejeva ļiepājā?

• Atbildēt 18.11.2016 11:32 Ziņot

samba

Tieši tā Saulīte kā krievu laikos strada bet tad tas bija pieņemami jo nekā labaka nebija.Bet tagad aizgaju lai salabo.Kautko viņa man ielaida nezinu ko,bet kad laboja sapēja kā bērnība.Vēl viņa uzdrošinājas teikt ko raustues,Kautgan es teicu ka zobs no jūsu zalēm ir jūtams.Nekad neiesaku pie viņas iet.

• Atbildēt 18.11.2016 12:16 Ziņot

deniror

Saulītei vēl nekāda vaina. Bet kad strādāja Grusa, tad vispār vemt gribējās. Apkalpoja vienlaicīgi pa 3 klientiem!!! Kur te higiēna???

• 02.01.2017 09:58 Ziņot

Kristiine Matisone

Sveika. Atrodi interneta Inga grase jeb grose karosta zobarsts. Viram izrava sakni un ielika zales un samaksaja 10eur...

• Atbildēt 20.11.2016 10:00 Ziņot

vecais velns

Cik cilvēku,tik raksturu un vājību,bet pie dr.Grūsas ir nācies labot zobus,strādā ātri,un kvalitatīvi,varbūt kādam ir bijušas problēmas,bet mani paziņas viņu iesaka visiem,žēl ,ka vairs nestrādā K.Zāles laukumā.

• Atbildēt 21.11.2016 09:03 Ziņot

malina

Zobarsti arste katru pec pazisanas limena ..Gadijies pie loti darga zobarsta sanemt briesigu attieksmi ne vien vien reiz ,jo steidzas ,ka ari biezi steidzas ,lai apkalpotu rinda sedodo comu ,ka ari bieiz nemaz pec sava peiraksta netiku ,jo kresla sedeja draugs un citi dabon gaidiyt un gadijies slimnica Riga sanemt pasu labako apkalposanau ,jo arsteja pazinu -pazina ..Citiem patik tie zobarsti ,kuri man bez narkozes kanalus pildija un an no viniem zosada metas ...Liepaj vispar viens liels piludikis -med,apkalposanas un cita limeni ..Iesaku braukt uz Rigu ,ja ir iespeja ,tur ari noralas zobarstniecibas nem mazak neka seit..

• Atbildēt 22.11.2016 11:37 Ziņot

Laura88

Dzirdēju,ka Grūsa ir pārcēlusies uz karostu,stradā tur. Esot ļoti lētas cenas,par vienu salabotu zobu draugs samaksāja 20 eiro un te man rodās jautajums kāpēc tik lēti ? Varbūt kāds var padalīties ar pieredzi par viņas darba kvalitāti ?

• Atbildēt 31.12.2016 16:00 Ziņot

Elina Gorbacova

Sveiki. Runajot par zobarstiem. Taka taja zobu lielaja polikklinika ir rinda lidz martam aprilim esmu meklejumos kur citur var sataisit zobinjus. Bet butu baig labi par letakam naudinjam nevis pa 50 euro izrautu zobinju lai attieksme bija loti brinishkjiga bet tomer padargi.

• Atbildēt 31.12.2016 19:12 Ziņot

Dace Aldermane

Dr. Skuja,bijusaja metalurga poliklinika zobu izrauj 27 eiro,loti laba daktere

• Atbildēt 01.01.2017 16:09 Ziņot

dzervite

Man gan Skuja zobu uztaisīja priekšā šķību-līku-plombe jau gan turējās, bet izskatījas briesmīgi,tāpec cita zobārste centās labot,bet nekas prātīgs nesanāca.

• Atbildēt 02.01.2017 22:25 Ziņot

vecais velns

Vēlaties zobārstu, dr. Vedenejeva, Aldaru ielā,bijušā bērnu poliklīnika.Iesaku, nenožēlosiet.

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!