Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 18. janvāris

+2°C
Vējš: DR 7.3 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Antis, Antonijs, Antons

Gija Maršala no grupu dzīvokļiem "Zaļā Birzs" (19)

• 09.01.2017 13:36 Ziņot

oksana1

Vai jums ir bijusi pieredze ar šo jauno dāmu Giju Maršalu? Gija Maršala atbrauca pie manis ciemos uz Ķekavu, sataisīja man pamatīgu kaunu, kā arī no mūsu dzīvokļa nozaga apģērbu un naudu.

• Atbildēt 09.01.2017 21:14 Ziņot

oksana1

Gija Maršala arī apzaga manus radus no Aizputes Ziemassvētku laikā. Nelaidiet Giju Maršalu savās mājās.

• Atbildēt 10.01.2017 04:52 Ziņot

propper

Kas ir Gija Maršala!

• Atbildēt 10.01.2017 07:27 Ziņot

vanags

Jā,kas tā ir par žogvāveri,ko? :D

• Atbildēt 10.01.2017 12:16 Ziņot

oksana1

Gija pie manis Ķekavā nodzīvoja divas dienas. Vēl Gija man iesita. Gija Maršala dzīvo Liepājā , Kūldigas ielā 34 grupu dzīvokļos. Oksana no Ķekavas

• Atbildēt 11.01.2017 06:26 Ziņot

propper

Tagat es sapratu,Gija Maršala ir kauslis kura dzīvo Liepājā!

• Atbildēt 11.01.2017 07:23 Ziņot

vanags

Da nu nafig,jāiet ar līkumu tai "Kūldīgas" ielai :)
    Otrs jautājums,kas ir grupu dzīvokļi?Tajos dzīvo grupās vai kā? :)

• Atbildēt 11.01.2017 07:34 Ziņot

propper

SVINGERI tur dzīvo!

• Atbildēt 11.01.2017 10:10 Ziņot

Aija Kalve

palūkojaties šeit - kliedēsiet neziņu !!!
    http://socialaisdien...

• Atbildēt 11.01.2017 14:33 Ziņot

propper

Alkānu pritons! Vis skaidrs!No coment!

• Atbildēt 11.01.2017 17:10 Ziņot

Dace Skuja

Gija Maršala ir jauka meitene, viņa bija Rîgā mūsu baznîcā. Tikai Gija ātri var sadusmoties, bet tā mēs priecājamies,ka Gija brauc uz Rîgu pie mums. Katrā ziņā mēs ļoti gaidām Giju uz mūsu baznīcu Rîgā, mēs Gijai palîdzēsim ar apaviem un apģērbu. Gaidām Giju ciemos uz Rîgu!!! Dace un Ilona no Rîgas .

• Atbildēt 11.01.2017 21:20 Ziņot

Ainars Jānis Jerumanis

Gija vienmèt tiek laipni gaidîta Radio Marija darba laikā darba dienās, tur tiešām neviens nedarîs pāri un nesitîs, bet gan uzklausîs un sapratîs.. Tā kā Gijai durvis uz Rîgu ir atvērtas. Giju gaida ciemos arî svētā Jēkaba katedrālē jauniešu sv.Misē ceturtdien un jebkurā laikā Kristus Karaļa draudzè Sarkandaugavā.

• Atbildēt 11.01.2017 22:03 Ziņot

Ainars Jānis Jerumanis

Lūdzu šī portāla adminus šo diskusiju izdzēst . Katrā ziņā Gija ir laba meitene un viņai šī būs mācîba- nebraukt uz Ķekavu pie nekristîgas meitenes Oksanas. Gijai ir jāpabeidz skola noteikti un vissiltākie sveicieni Gijai no mums visiem Rîgā! Gija, Tu esi gaidîta vienmēr Radio Maria, Radio Jelgava ,arī Radio StarFM un arī skaistajā Kristus Karaļa baznîcā. Ainārs, Ilona, Dace, Romualds, Raimonds un pārējie

• Atbildēt 12.01.2017 21:14 Ziņot

Ainars Jānis Jerumanis

Es atkārtoti lūdzu šī portāla administrāciju šo personu godu un cieņu aizskarošo diskusiju izdzēst. Starp Oksanu un Giju ir panākts mierizlîgums. Es ļoti lūdzu, lieciet tagad mierā Giju. Es Giju no savas puses nodrošināju ar atbilstošu viņai piemērotu apģērbu.Ar cieņu Ainārs Jānis tālr: 29662955 (Tele2)

• Atbildēt 12.01.2017 22:29 Ziņot

bārda

Es tā saprot, ka traķenē ir pavērusies pieeja internetam un diskusija starp palātām nonākusi publiskā telpā :)))

• Atbildēt 12.01.2017 23:32 Ziņot

sas

Kā viss ir nolaists! Ainars ar Jāni dzīvo kopā , nuvismaz telefons ir viens uz diviem, Un vēl Dace pa vidu - vismaz datori šiem ar vienādu šriftu un tad vēl tik ļoti grib redzēt Giju !
    Aūu, kas notiek? Divlitrenes izņemtas no apgrozības , vai??

• Atbildēt 13.01.2017 07:26 Ziņot

vanags

Pie visa ir vainīga nekristīgā meitene Oksana :D Jo nekristīgi cilvēki vispār laikam ir kaut kādi dēmoni :)))

• Atbildēt 16.01.2017 21:45 Ziņot

dacerolava

Pajautājiet labāk manam draugam Marekam. Gija un Sintija abas zog un melo. Vinas uzmācas manam draugam Marekam zvana neliek Marekam mieru uzmācas. Sintija Maršala un Gija Maršala uzmācas manam draugam Marekam. Mareks dzivo taja pasā māja

• Atbildēt 16.01.2017 23:54 Ziņot

dacerolava

Sintija Maršala nedrīkst cienāt savus kaimiņus ar vecām sapuvušām konfektēm. Marekam palika slikti.

• Atbildēt 17.01.2017 05:10 Ziņot

propper

Ak tu nejaukā Sintija!Nogalēs vēl Mareku!

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!