Liepājas metalurgs – Šiņņik 4:1

15.01.2010 19:57

Šogad pirmajā Baltkrievijas hokeja čempionāta spēlē Liepājā SK “Liepājas metalurgs” ar 4:1 pieveica Bobruiskas komandu “Šiņņik”.

Metalurgi spēli iesāka aktīvi, tomēr sākuma ofensīvu vārtu guvumā pārvērts neprata, un viesi nedaudz atguvās. Tiesa, spēle joprojām lielākoties noritēja “Šiņņik” aizsardzības zonā, un galu, galā mūsējie tomēr izvirzījās vadībā – 17. minūtē ar metienu no nūjas neērtās puses 1:0 panāca Juris Ozols.

Jau otrā perioda pašā sākumā liepājnieki vairākumā dubultoja savu pārsvaru. Metalurgiem bija divas lieliskas iespējas iemest ripu sāncenšu tukšos vārtos, un otrais no mēģinājumiem bija sekmīgs – Renārs Demiters ar metienu no zilās līnijas panāca 2:0. Sekoja divi mūsējo noraidījumi, kurus laukuma siamnieki bez īpaša saspringuma izturēja, tomēr 29.minūtē spēlējot vienādos sastāvos liepājnieki kļūdījās aizsardzībā, izlaižot Alekseju Jemeļjančiku vienatnē pret Dmitriju Žabotinski, kurš arī neglāba un ielaida ripu caur kājsargiem – 2:1. Pēc neilga laika “Liepājas metalurgs” gan atjaunoja divu ripu pārsvaru – aizturētā soda laikā caur aizsardzību izlauzās Māris Grāvītis un trieca ripu vārtos – 3:1.

Pēdējā periodā viesi daudz spēlēja vairākumā, tomēr gūt vēl kaut vienus vārtus nešpēja. Edijs Brahmanis nerealizēja soda metienu, bet mača pēdējā sekundē Sergejs Daņilovs panāca 4:1. Spēle beigusies.