Piektdiena, 25. jūlijs

+21°C
Vējš: ZA 2 m/s
Mainīgs mākoņu daudzums

Vārdadiena: Jēkabs, Žaklīna

Aizritējušas Liepājas Atklātās sacensības mini tenisā "Olimpiskās zvaigznītes"  (3)

Atslēgvārdi loc | olimpiskās zvaigznītes | teniss

Svētdien, 19. februārī, Liepājas Olimpiskajā centrā norisinājās Liepājas Atklātās sacensības mini tenisā "Olimpiskās zvaigznītes". Kopumā sacensībās piedalījās ne mazums jauno censoņu, kuriem bija iespēja sevi apliecināt tenisa laukumos, informē LOC sporta projektu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis.

Šādas sacensības Liepājas Olimpiskajā centrā notika jau ceturto reizi, Liepājas Tenisa Sporta skolai sadarbojoties ar Liepājas Olimpisko centru un tās kopumā pulcēja 48 jaunos dalībniekus ne tikai no Liepājas un citām Latvijas lielākajām pilsētām, bet arī Lietuvas.

Sacensības norisinājās gan zēnu, gan meiteņu konkurencē divās vecuma grupās – līdz 8 un 9 gadu vecumam. Aizraujošās spēlēs vislabāk veicās tieši Liepājas tenisa sporta skolas audzēkņiem, kuri kopumā ieguva 9 no 12 godalgotajām vietām, taču medaļas uz Lietuvu aizveda arī viesu jaunie sportisti.

Īpašu dāvanu sarūpēja Liepājas tenisa sporta skola, kura visiem sacensību dalībniekiem dāvināja tenisa bumbiņu ar liepājnieces Anastasijas Sevastovas parakstu, tādējādi apliecinot, ka katra mazā tenisa zvaigznīte var kļūt par lielu zvaigzni.

Sacensību organizatori vēlas pateikties lielu paldies itin visiem šī turnīra atbalstītājiem, kuri kļūst arvien vairāk – tenisa inventāra firma „Babolat”, Liepājas pilsētas dome, „Čili Pica”, SIA „Art Soapworks”, sporta preču veikals „Olymp Sports”, „Dzintara Boulings” un visiem, kas palīdzēja noorganizēt šīs sacensības.

Liepājas Atklātās sacensības mini tenisā „Olimpiskās zvaigznītes” rezultāti:

Zēni (U8):
1. Dominikas Stonkus (Klaipēda)
2. Dāvids Špaks (Liepāja)
3. Edvards Goba (Ventspils)
4. Francis Andersons (Liepāja)
5. Ričards Špaks (Liepāja)
6. Vilius Leibenka (Kauņa)

Zēni (U9):
1. Ralfs Laukagals (Liepāja)
2. Kārlis Vēberis (Liepāja)
3. Herberts Davidaitis (Liepāja)
4. Ivans Oļeinikovs (Klaipēda)
5. Erik Osinas (Klaipēda)
6. Dmitrijs Popovs (Klaipēda)

Meitenes (U8):
1. Linda Ruņģe (Liepāja)
2. Enija Paula Aploka (Liepāja)
3. Anna Dodonova (Klaipēda)
4. Marta Viktorija Pacunska (Liepāja)
5. Sonora Briede (Ventspils)
6.  Megija Sokolovska (Liepāja)

Meitenes (U9):
1. Arina Dokukina (Liepāja)
2. Inna Rozga (Liepāja)
3. Evelīna Ķīvīte (Liepāja)
4. Paula Jankova (Liepāja)
5. Karolīna Skābe (Liepāja)
6. Sannija Kristlība (Liepāja)

  • Komentāri (3)
  • 0
+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

Citi

Saistītās ziņas

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!