Vējš: R 9.4 m/s

Vārdadiena: Sarmīte, Tabita

Dublieri atspēlējās divreiz

Atslēgvārdi dublieri | liepāja 2 | futbols

Latvijas futbola virslīgas dublieru čempionātā "Liepāja 2" izbraukumā ar 4:2 (1:1) pārspēja "Jelgavas" dublierus.

Liepājnieki šajā spēlē iztika gandrīz bez virslīgas spēlētājiem, tiesa, mačā piedalījās divi jauniešu, kuri pēdējās nedēļas laikā ir ieguvuši spēļu praksi Latvijas čempionāta augstākajā līgā. Pret jelgavniekiem cīnījās gan divus pilnus mačus virslīgā aizvadījušais Antons Tumanovs, gan divreiz virslīgas spēlēs uzmainītais Dēvids Dobrecovs.

Arī komandas "Jelgava 2" sastāvā bija spēlētāji ar virslīgas bagāžu, un tieši viņi pa reizei izvirzīja savu komandu vadībā. Artis Jaudzems 18. minūtē atklāja mača rezultātu, bet eksmetalurgs Andrejs Kiriļins 51. minūtē izvirzīja savējos vadībā ar 2:1, pēc tam, kad pirmā puslaika kompensācijas laikā Artūrs Kupčs bija panācis neizšķirtu.

Mača pēdējās 20 minūtēs liepājnieki tomēr ievirzīja spēli sev labvēlīgā gultnē. 70. minūtē D. Dobrecovs panāca neizšķirtu 2:2, 79. minūtē Mārcis Pūce liepājniekus izvirzīja vadībā, bet 89. minūtē D. Dobrecovs ar realizētu 11 metru soda sitienu palielināja mūsējo pārsvaru līdz 4:2.

Pirmdien, 29. septembrī, dublieru čempionāta stabilā vicelīdere "Liepāja 2" izbraukumā tiksies ar tikpat stabilo līderi, šosezon vēl nezaudējušo komandu "Ventspils 2".