Vējš: R 9.4 m/s

Vārdadiena: Sarmīte, Tabita

Dublieri garantē sudrabu  (4)

Atslēgvārdi dublieru čempionāts | futbols | virslīga

Latvijas Futbola virslīgas dublieru čempionāta 2. vietu ir garantējusi komanda "Liepāja 2", kas savā laukumā ar 4:2 pārspēja vienību "Daugava Rīga 2".

Labākā ziņa ir Valērija Afanasjeva atgriešanās laukumā pēc savainojuma izārstēšanas. Viņš spēli sāka starta vienpadsmitniekā, laukumu pametot 67. minūtē. Liepājnieku sastāvā spēli aizvadīja arī vairāki futbolisti, kuriem ir neliela spēļu prakse virslīgā, piemēram, Krišs Kārkliņš, Toms Mežs un Reinis Flaksis. Laukumā devās arī iepriekš savainotais Jānis Jēkabsons, kurš jau piedalījās Latvijas U19 izlases nesenajās Eiropas čempionāta atlases cīņās.

Pirmā puslaika vidū Raivis Jurkovskis un Toms Mežs četru minūšu laikā panāca liepājniekiem vadību ar 2:0, bet rīdzinieki 37. minūtē realizēja 11 metru soda sitienu, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam.

Otrajā puslaikā Artūrs Kupčs panāca 3:1, bet pēc Andra Krušatina sitiena rezultāts kļuva 4:1 mājinieku labā, viesi pamatlaika izskaņā vienus vārtus atguva, bet uzvarēt pārliecinošāk liepājniekiem neļāva Daniila Hvoiņicka nerealizētais 11 metru soda sitiens kompensācijas laikā.

Pēc šī panākuma "Liepāja 2" trīs kārtas līdz turnīra beigām kļuva neaizsniedzama kopvērtējumā 3. vietā esošajiem "Metta 2" dublieriem, savukārt 1. vietu šajā kārtā nodrošināja "Ventspils 2".

Sestdien, 25. oktobrī, liepājnieki viesos tiksies ar vienību "Metta 2".