Vējš: DR 9.4 m/s

Vārdadiena: Baiba, Barba, Barbara

Kalašņikovs: ''15 minūtēs izlaist 3:0 nedrīkst pat pret ''Barcelona''''  (1)

Atslēgvārdi futbols

Pēc ļoti aizraujošās Latvijas futbola Virslīgas 26. kārtas spēles, kurā fantastisku neizšķirtu savā laukumā (3:3) pēdējās 15 minūtēs pret ''Liepājas metalurgu'' izrāva Rīgas ''Daugava'', priecīgs bija mājinieku galvenais treneris Jurijs Popkovs sakot, ka šādas spēles Latvijas čempionātu jau padara par produktu.

''Liepājas metalurga'' galvenais treneris Dmitrijs Kalašņikovs: ''Grūti kaut ko komentēt uzreiz pēc tādas spēles. Apsveicu pretinieku, ko vairāk...Pelnīti iegūts punkts. Jau pagājušajā spēlē varēja uzvarēt arī ''Skonto''. Runājot par pēdējām minūtēm, kad vadībā esam ar 3:0, nedrīkstam atdot uzvarētu spēli. Pirmkārt, protams, trenerim jāuzņemas vaina uz sevi. Jāprot novest līdz galam šāda spēle, jo treneris to vēro no malas. 3:0 15 minūtes pirms beigām ir pārāk liels pārsvars pat, ja būtu spēlējuši ar ''Barcelona''.

Visu spēli pretiniekiem brieda vārti, īpaši otrā puslaika sākumā. Iesitām trešos un likās, ka varēsim novest spēli līdz galam. Diemžēl pat rezervē nebija aizsargājošā tipa spēlētāja. Tas pats Kalns, kurš nomināli ir uzbrucējs, spēlēja par balsta pussargu. Tas pats ar Hmizu un Savaļnieku. Pie 3:0 bija jāuztaisa kāda maiņa, kas nostabilizētu aizsardzību, bet tāda spēlētāja nebija, vai nu es neatradu...Tagad gan tas ir mazsvarīgi.'' Treneris gan skaidri nevarēja pateikt, kad laukumā varētu atgriezties aizsargi: ''Ceru, ka drīz. Jau pirms divām kārtām sacīju, ka būs, bet...Varbūt mums par labu tagad nāks nelielais pārtraukums pirms nākamajām spēlēm.''