Vējš: R 13.7 m/s

Vārdadiena: Gunis, Gunārs, Vladimirs

"Liepāja" zaudē "Jelgavai" ar rezultātu 2:3  (34)

Atslēgvārdi fk liepāja | futbols

SMScredit.lv Virslīgas mačā Liepājā vietējā komanda ar 2:3 atzina "Jelgavas" pārākumu. Liepājinieki sākotnēji izvirzījās vadībā, tomēr "Jelgava", kontrolējot spēles gaitu, guva trīs vārtus pēc kārtas un beigās prata uzvarēt ar 3:2.

"Daugavas" stadionā Liepājā vietējā komanda uzņēma "Jelgavu" – abas komandas turnīra tabulā atradās cieši blakus, pirms šī mača gan liepājniekiem, gan jelgavniekiem iekrājot pa septiņiem punktiem četros mačos. Šodien spēlē pirmie vārtus guva laukuma saimnieki – trešais precīzais sitiens sezonā padevās Kristapam Grebim.

"Jelgavas" futbolisti vēl aktīvāk meklēja variantus pretinieku vārtu tuvumā, tomēr ilgu laiku uzlauzt "Liepājas" aizsardzību neizdevās. Kurzemnieki aktīvi meklēja variantus pretuzbrukumos, spējot ātri pārvarēt laukuma vidusdaļu, tomēr puslaika izskaņā liepājnieku aizsardzība neizturēja – 44.minūtē vārtus pēc Romana Bespalova piespēles guva Armands Pētersons.

Otrajā puslaikā jelgavnieki pilnībā pārņēma spēles grožus savās rokās. Viesi veidoja uzbrukumu pēc uzbrukuma, vairākās ofensīvās arī pārlieku aizraujoties un nepamanot labās pozīcijās esošus komandas biedrus. Labas iespējas gūt vārtus bija vairākiem "Jelgavas" futbolistiem - īpašas problēmas "Liepājai" sagādāja cīņa otrajā stāvā.

Vadību "Jelgava" pārņēma pēc Valērija Redjko precīzā sitiena ar galvu, bet punktu spēlei pielika uz maiņu nākušais Georgi Diaknišvili. Spēles kompensācijas laikā liepājnieki spēja vienus vārtus atgūt, tomēr tie nāca krietni par vēlu.

"Liepāja" – "Jelgava" 2:3 (1:1)
Vārti: Grebis 19' J.Ikaunieks 90+2' – Pētersons 44' Redjko 62' Diaknišvili 88'
Brīdinājumi: D.Ikaunieks 84' Gucs 90' - Lazdiņš 21'
"Liepāja": Varažinskis, Miķelsons, Hošino, Flaksis, J.Ikaunieks, Šadčins (D.Ikaunieks 56'), Šlampe, Afanasjevs (Knapšis 70'), Toress (Gucs 62'), Grebis, Peča.
"Jelgava": Ikstens, Freimanis, Redjko, Gubins, Bespalovs (Daņilovs 89'), Malašenoks (Bogdaškins 79'), Žuļevs, Pētersons, Kozlovs (Diaknišvili 83'), Ošs, Lazdiņš.
Galvenais tiesnesis: Vitālijs Spasjonņikovs.