Vējš: Z 6.7 m/s

Vārdadiena: Niklāvs, Nikolajs, Niks

"Liepāja" Ziemas kausa spēlē cīnās neizšķirti ar "Jelgavu"

Atslēgvārdi futbols | ziemas kauss 2015

Pagājušās sezonas Latvijas trešais spēcīgākais futbola klubs "Jelgava" ceturtdien "SMScredit.lv" Ziemas kausa izcīņas spēlē cīnījās neizšķirti 1:1 (0:1) ar "Liepāju".

Spēles rezultātu 30.minūtē atklāja liepājnieku pieredzējušais uzbrucējs Kristaps Grebis, bet 73.minūtē neizšķirtu atjaunoja Igors Savčenkovs.

Otrajā puslaikā jelgavniekiem bija vēl vairākas teicamas iespējas gūt vārtus, tomēr "Liepāju" glāba gan veiksme, gan gados jaunais vārtsargs Gļebs Sopots.

Ziemas kauss līdz 28.februārim risināsies "Skonto" hallē, Rīgā.

Pēc apakšgrupu cīņām sekos spēles par vietām, katras grupas attiecīgās vietas komandai tiekoties ar otras grupas tās pašas pozīcijas komandu.

Ziemas kausa sacensības tiek rīkotas trešo reizi pēc kārtas. Turnīra norises mērķis ir dot iespēju komandām pienācīgāk sagatavoties gaidāmajai virslīgas sezonai, turklāt ar iespēju sagatavošanās posmā aizvadīt vismaz piecas spēles.