Vējš: R 9.4 m/s

Vārdadiena: Sarmīte, Tabita

"Liepājas metalurgs" iekļūst finālā  (12)

Atslēgvārdi liepajas metalurgs futbols | futbols

Latvijas kausa izcīņas finālā šovakar iekļuva "metalurga" futbolisti, kas ar 2:1 savā laukumā pieveica "Jūrmalu-VV". Finālā "Liepājas metalurgs" tiksies ar FK "Ventspils", kas šodien savā spēlē arī guva uzvaru.

Mačs sākās ar aukstu dušu laukuma saimniekiem. Jau spēles otrajā minūtē uz liepājnieku vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru aukstasinīgi realizēja Romans Bezzubovs. Puslaika turpinājumā teritoriāls pārsvars bija liepājniekiem un vienā no epizodēm mājinieki trāpīja pa Igora Serkova sargāto vārtu stabu. Iespējas pretuzbrukumos bija arī jūrmalniekiem, taču vārti netika gūti un pirmais puslaiks noslēdzās ar minimālu pārsvaru viesiem 1:0.

Arī otrā puslaika ievadā liepājnieki turpināja būt aktīvi, taču vārtus gūt komandai izdevās vien trīs minūtes līdz mača pamatlaika beigām, kad precīzi sita Genādijs Soloņicins – 1:1. Mača pamatlaiks noslēdzās neizšķirti, bet otrā papildlaika pirmajā pusē liepājniekiem uzvaru izrāva Nerijus Valskis – 2:1.