Vējš: R 9.4 m/s

Vārdadiena: Sarmīte, Tabita

Liepājas metalurgs zaudē Skonto  (19)

Atslēgvārdi liepājas metalurgs

Šodien Liepājas "Daugavas" stadionā virslīgas centrālajā spēlē "Liepājas metalurgs" aizvada ļoti svarīgu spēli pret pašreizējiem līderiem "Skonto". Pirmajā riņķī abu komandu spēle beidzās bez vārtu guvuma. Šoreiz metalurgi piedzīvoja zaudējumu ar 1:2.

Spēle sākās ar mājinieku mērķtiecīgiem uzbrukumiem, lieliem spēkiem un labā ātrumā meklējot ceļus uz skontiešu vārtiem, tomēr viesi prasmīgi noturēja metalurgu ofensīvu, spēlējot izteikti no aizsardzības. Tomēr puslaika vidū notika liepājniekiem ļaunākais dubultā. Pēc ātra pretuzbrukuma Kirhners tikai ar pēdējās cerības sodu glāba mūs no vārtu zaudējuma, par ko saņēma sarkano kartīti, turklāt skontiešu uzbrukuma līderis Karvalju ar otro piegājienu (pirmo vārtu guvumu neieskaitīja) realizēja 11 metru sitienu.

Šāds pavērsiens sajauca "Liepājas metalurga" taktiskos plānus un puslaika atlikušajā daļā mazākumā nekas īsti neizdevās. Vēl trakāk – 36.minūtē Mingazovs ar spēcīgu sitienu rezultātu dubultoja.

Tomēr spēles pirmā daļa beidzās liepājniekiem uz priecīgākas nots, ko Kalns bija precīzs no 11 metru līnijas pēc tam, kad viņu nopļāva skontiešu pašā soda laukuma stūrī.

Otrais puslaiks sākās visai līdzīgi, taču ar nelielu metalurgu pārsvaru. Sitienus pa vārtiem izdarīja Kalns, Akahoši, Kavaļausks. Turpat ap viesu soda laukumu mūsējie bumbu grieza, tomēr pēdējā piespēle vai pats izšķirošais sitiens nebija precīzi. Ļoti bīstami raidījumi vēl padevās Kalnam un Kavaļauskam, bet… Visi liepājnieku pūliņi atdūrās pret viesu ļoti disciplinēto aizsardzību, kas nozīmē, ka tagad "Skonto" virslīgas turnīra tabulā jau ir 10 (!) punktus priekšā "Liepājas metalurgam".