Vējš: DR 9.4 m/s

Vārdadiena: Baiba, Barba, Barbara

"Metalurgi" sagrauj "Jūrmalu V.V."  (2)

Atslēgvārdi liepajas metalurgs futbols | futbols

Šodien Latvijas futbola Virslīgas spēlē uzvaru izcīnīja "Liepājas metalurgs" futbolisti, kas ar 6:1 pārspēja "Jūrmala V.V." komandu.

Mačs Liepājā, kur tikās „Liepājas Metalurgs” un „Jūrmala V.V.” komandas aizritēja ar nospiedošu laukuma saimnieku pārsvaru. Liepājnieki pārņēma iniciatīvu jau ar pirmajām spēles minūtēm un jau mača septītajā minūtē rezultātu atklāja Jurģis Kalns. Izmantojot viesu aizsargu kļūdu Kalns guva savus 15. vārtus sezonā un izteica vēl lielākas pretenzijas uz septembra mēneša labāko līgas spēlētāju. Arī mača turpinājumā krietni vairāk uzbruka liepājnieki. Desmitajā mača minūtē Genādijs Soloņīcins norībināja „Jūrmalas V.V.” vārtu stabu, bet ar to viss nebeidzās. Laukuma saimnieki turpināja uzbrukt un 30. minūtē Vugars Askerovs otro reizi lika kapitulēt Igoram Serovam. Ar nepilnas minūtes starpību Askerovs guva otros vārtus un panāca jau 3:0. Vienā no retajiem viesu pretuzbrukumiem, mača 42. minūtē viesiem vienus vārtus atguva Leonard oda Silva, panākot 1:3.

Otrais mača puslaiks aizritēja mierīgākā gaisotnē. Liepājniek turpināja uzbrukt vairāk, bet jūrmalnieki izmantoja retās iespējas pretuzbrukumos. Mača 79. minūtē pēc lieliskas partnera piespēles savus trešo vārtus spēlē un piektos sezonā guva jau pieminētais Askerovs. Pēc brīža viņš tika nomainīts, bet tas vēl nebija viss ko šajā mačā iespēja Liepājas komanda. Kalns noorganizēja lielisku momentu un pēc labas viņa piespēles vārtus guva Nerijus Valskis. Kurzemnieki turpināja pazemot viesus un pēc nepilnas minūtes Jurģis Kalns guva savus otros vārtus - 6:1, kārtējā uzvara liepājniekiem un vēl trīs punkti turnīra tabulā.

Liepājas Metalurgs – Jūrmala V.V. 6:1 (3:1)

Vārti: Kalns 15’, Askerovs 30’, 31’, 79’, Leodanro da Silva 42’, Valskis 86’, Kalns 87’
Liepājas Metalurgs: Šteinbors, Zirnis, Tamošausks, Valskis, Surņins, Kalns, Mihadjuks, Soloņicins, Askerovs, Kavaļauskas, Krjauklis
Jūrmala V.V.: Serovs, Jagodinskis, Golubevs, Kruckevičs, Šlampe, Meļņiks, Solomonovs, Hšanovičs, Leonardo da Silva, Kurdobadze, Bārbalis