Vējš: ZR 8.1 m/s

Vārdadiena: Guna, Judīte

Metalurgs negaidīti zaudē Jelgavai  (37)

Atslēgvārdi futbols | liepajas metalurgs futbols | virslīga

Šovakar 18:00 "Daugavas" stadionā Latvijas futbola čempionāta Virslīgas 12. kārtas spēlē "Liepājas Metalurgs" uzņēma FK "Jelgava" futbolistus un negaidīti zaudēja ar 0:1. Vienīgos vārtus otrajā puslaikā guva Vladislavs Kozlovs.

Spēles sākumā liepājnieki uz viesiem izdarīja pamatīgu spiedienu. Labāko iespēju neizmantoja Pāvels Mihadjuks, kurš ar galvu raidīja bumbu pāri vārtu pārliktnim. Puslaika otrajā pusē jelgavniekiem izdevās izlīdzināt spēli. Turpinājumā pa reizei labi nospēlēja abu komandu vārtsargi Pāvels Šteinbors un Marks Bogdanovs, atvairot attiecīgi Oļega Malašenoka un Jurģa Kalna sitienus no labām pozīcijām. Pirmajās 45 minūtēs rezultāts tā arī netika atklāts.

Arī otrā puslaika ievadā nospiedošs pārsvars bija mājiniekiem, taču ar momentu realizāciju nesekmējās. 60. minūtē Kalns aizsita garām no septiņiem metriem, bet drīz vien „Jelgava” iedzēla vienā no saviem retajiem uzbrukumiem. Mājinieku soda laukumā nepiesegts tika atstāts Vladislavs Kozlovs, kurš guva, kā vēlāk izrādījās, šīs spēles vienīgos vārtus.

Liepāja pēc tam uzbrukuma daudz, taču atspēlēties neprata. Viens pret vienu izgājienu neizmantoja Vitālijs Kavaļausks, aizsitot garām gan Markam Bogdanovam, gan arī vārtiem. Kompensācijas laikā iespēju izraut neizšķirtu neizmantoja Antons Jemeļins, netrāpot vārtos no neliela attāluma. Spēles noslēdzās ar pārsteidzošu „Jelgavas” 1:0 uzvaru.

Liepājas Metalurgs – Jelgava 1:0 (0:0)

Vārti: Kozlovs 68`
Brīdinājumi:
Metalurgs: Šteinbors, Činikas, Mihadjuks, Jemeļins, Zirnis, Tamošausks, Vaļskis, Prohorenkovs, Soloņicins, Kalns, Kamešs
Jelgava: Bogdanovs, Freimanis, Kazura, Petrenko, Redjko, Lapkovskis, Gubins, Kļimovs, Kozlovs, Lazdiņš, Malašenoks