Vējš: R 13.8 m/s

Vārdadiena: Gunis, Gunārs, Vladimirs

Neizšķirts spēlē starp SK "Liepājas Metalurgs" un FC "Daugava" komandām  (18)

Atslēgvārdi futbols | liepājas metalurgs

Šodienas pirmā LMT Virslīgas ceturtās kārtas spēle ar rezultātu 1:1 beidzās starp SK "Liepājas Metalurgs" un FC "Daugava" komandām, kas gūstot vārtus spēles kompensācijas laikā, izglābās no zaudējuma.

Bezmaksas ieeja uz spēli Daugavpilī sapulcināja gandrīz pilnas tribīnes. Diemžēl, lielākā daļa spēles skatītājiem varēja likt vilties, jo spēle bija garlaicīgi. Pirmajā puslaikā mazliet vairāk uzbruka liepājnieki, bet bīstamos momentus varēja saskaitīt uz vienas rokas diviem pirkstiem. Vienmuļā garā ritošā spēle mainīja savu ritējumu pirmā puslaika kompensācijas laikā, kad Ri savā soda laukumā nospēlēja ar roku, kā rezultātā uz mājinieku vārtiem tika nozīmēta pendele, kuru aukstasinīgi realizēja Antons Jemeļins. Vērts pieminēt, ka pirmajā puslaikā uz slimnīcu tika aizvests viesu aizsargs Velingtons.

Otrajā puslaikā "Daugava" spēlēja krietni vien sparīgāk, regulāri uzbrūkot, taču liepājnieku aizsardzībā kopumā turējās labi. Visasākās emocijas sākās spēles beigās, kad Sergejs Braga nefiksēja pārkāpumu soda laukumā pret Muradu Ramazanovu, piešķirot brīdinājumu par simulāciju. Tas izraisīja skatītāja Tamaza Pertijas neapmierinātību, ko viņš arī atklāti izrādīja, sākot strīdēties ar liepājnieku barvedi Ridigeru Abramčiku. Ja šajā situācijā Braga nenosvilpa, tad kompensācijas laika trešajā minūtē viņš klusēt vairs nespēja. Izpildīt pendeli devās Murads Ramazanovs, kurš nekļūdījās - 1:1!!

Liepājas Metalurgs - Daugava 1:1 (0:1)

Vārti: Jemeļins 45+1' (11m), Ramazanovs 90+3' (11m)