Vējš: Z 6.7 m/s

Vārdadiena: Niklāvs, Nikolajs, Niks

Papildināts – "Gulbene" atņem punktus "metalurgam"  (21)

Atslēgvārdi futbols | liepajas metalurgs futbols

Šovakar FK "Liepājas metalurgs" izbraukumā tikās ar FB "Gulbene". Lai arī metalurga futbolisti nosargāja savus vārtus neskartus, bet, nespējot gūt sekmes uzbrukumā, spēle noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0.Mača pirmajās 15-20 minūtēs diezgan izteikts teritoriāls pārsvars bija "Liepājas metalurgam", kas izveidoja vairākus vārtu gūšanas momentus, tiesa, nespēja tos izmantot. Ar katru nākamo minūti liepājnieku spiediens kritās un spēle izlīdzinājās. Pirmais puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Pēc pārtraukuma nedaudz aktīvāki pat bija "Gulbenes" futbolisti, kas spēlējot uz pretuzbrukumiem vairākkārt apdraudēja liepājnieku vārtus. Mača pēdējo piecu minūšu laikā izteikts pārsvars bija "Liepājas metalurgam", taču savas iespējas izraut uzvaru bija arī mājiniekiem. Tomēr vārti šajā spēlē tā arī netika gūti un spēle noslēdzās ar 0:0.