Vējš: ZA 2.5 m/s

Vārdadiena: Guna, Judīte

Pārliecinošākā pretinieka sagrāve

Atslēgvārdi dublieru čempionāts | futbols | virslīga

Latvijas futbola virslīgas dublieru čempionāta mačā "Liepāja 2" savā laukumā ar 9:0 (6:0) sagrāva "Jūrmalu 2".

Pirmā apļa spēlē kūrortpilsētas pastarīšus izdevās sagraut ar 0:8, bet pēc šī mača liepājnieki laboja savu iespaidīgāko panākumu. Jau otro spēli pēc kārtas mūsu dublieru rindās spēlēja Šadčins, kurš laukumā pavadīja pirmās 45 minūtes, kuru laikā izcēlās ar trim vārtiem, bet vēl divus guva Pūce un vienus Dobrecovs. Turnīra pēdējās vietas īpašnieki pirms šī mača bija paveikuši to, kas nebija izdevies iepriekšējās 13 spēlēs, proti, ar nelielu pastiprinājumu no virslīgas vienības guva pirmos punktus un uzreiz trīs, pārspējot "Mettas" tuvākās rezerves. Liepājā gan viņi par uzbrukumu domāt daudz nevarēja, un otrajā puslaikā Kupčs, Kubilovičs un Kurtišs panāca 9:0.

Svētdien izbraukumā "Liepāja 2" spēlēs ar Rīgas "Daugavu 2".