Vējš: DR 9.4 m/s

Vārdadiena: Baiba, Barba, Barbara

Šteinbors diskvalificēts uz trīs spēlēm  (3)

Atslēgvārdi futbols | liepājas metalurgs

Latvijas futbola kluba "Liepājas metalurgs" vārtsargs Pāvels Šteinbors diskvalifikācijas dēļ izlaidīs nākamās trīs komandas spēles Latvijas čempionātā un kausa izcīņā, otrdien lēma Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārā komisija (DK).

Sodu Šteinbors izpelnījies par saņemto sarkano kartīti pagājušās nedēļas svētdienas Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla izbraukuma spēlē ar līdzšinējiem kausa īpašniekiem "Jelgava", kurā liepājnieki svinēja uzvaru ar rezultātu 1:0 (1:0) un iekļuva turnīra pusfinālā.

Spēles 67.minūtē pēc sadursmes ar pretinieku aizsargu Jevgēņijs Kazuru Šteinbors, atrodoties uz zālāja, iespēra savam pretiniekam. Vārtsargs tūlītēji saņēma sarkano kartīti, bet viņa vietā līdz spēles beigās viesu komandas vārtus sargāja veterāns Viktors Spole.

Tāpat vārtsargam soda naudā būs jāmaksā 150 lati.

Tādējādi Šteinbors būs spiests izlaist savas komandas pusfināla spēli Latvijas kausa izcīņā, kas norisināsies 30.martā, un pirmās divas jaunās sezonas Latvijas čempionāta spēles 2. un 10.aprīlī pret attiecīgi "Olimps"/RFS un "Jūrmala" komandām.

Liepājnieku pretinieki kausa izcīņas pusfinālā noskaidrosies 26.martā, kad "Jūrmala-VV" uzņems pirmās līgas komandu "Valmiera".

Kausa izcīņas pusfināla spēles tiks aizvadītas 30.martā, bet fināls 15.maijā norisināsies Rīgā, "Skonto" stadionā.