Vējš: R 13.7 m/s

Vārdadiena: Gunis, Gunārs, Vladimirs

Trīs vērtīgi punkti Daugavpilī  (10)

Atslēgvārdi futbols

Šodien "Liepājas metalurga" futbolisti izbraukumā sacentās ar "Dinaburg" un beidzot tika pie panākuma virslīgā, kas nebija izdevies kopš 6.augusta. Pirmajā puslaikā viesiem piederēja teritoriālais un bumbas pārvaldīšanas pārsvars, bet daugavpilieši centās atbildēt ar asiem pretuzbrukumiem, un divos gadījumos varētu pat teikt, ka metalurgiem paveicās. Vienā no epizidēm liepājniekus glāba Spole, citā Kļava izsita bumbu, kas jau gandrīz ripoja vārtos. Taču puslaiks tomēr beidzās par labu viesiem.

Bleidelis pa labo malu ielauzās soda laukumā un centrēja – bumba, atsitoties pret vārtsarga Eltermaņa kāju, iespurdza vārtos. Jāpiezīmē, ka jau 10.minūtē laukumu bija spiests atstāt Rubīns – par sevi atgādināja savainojums. Arī spēles otrā daļa aizritēja ar metalurgu pārsvaru, tomēr bumba mērķi ne reizi nesasniedza. Trīs reizes izdevīgā sitiena pozīcijā nonāca Karlsons, pa reizei – Fereira un Toress. Taču nevarētu teikt, ka veiksme šajā spēlē mūsu komandu bija pametusi. Vienu lielisku izdevību izlīdzināt rezultātu palaida garām arī daugavpilieši.

Arī iepriekšējo uzvaru virslīgā pirms gandrīz diviem mēnešiem liepājnieki guva ar minimālu pārsvaru – 1:0 pret "Olimpu". Netipiski, ka gūto vārtu skaita ziņā šajā sezonā "Liepājas metalurgs" ievērojami atpaliek no saviem konkurentiem.

Nākamā spēle virslīgā ir ļoti nozīmīga gan mājiniekiem – "Liepājas metalurgam", gan viesiem – "Rīgai", kas no mums atpaliek tikai par vienu punktu. Šajā spēlē, kas notiks ceturtdien, diskvalifikācijas dēļ nevarēs piedalīties virslīgas pašreiz rezultatīvākais uzbrucējs Nikolajevs.

Vēl nav skaidrības, kad īsti varētu notikt Baltijas līgas finālspēles starp "Liepājas metalurgu" un "Ventspili". Līgas mājaslapā joprojām rakstīts 20.oktobris un 3.novembris, taču 21.oktobrī un 4.novembrī notiek virslīgas spēles.