Vējš: R 12.5 m/s

Vārdadiena: Gunis, Gunārs, Vladimirs

Uguņoja uz atvadām

Atslēgvārdi futbols | dublieri | liepāja 2

"Liepāja 2" Latvijas futbola čempionāta virslīgas dublieru čempionātu ir pabeigusi ar graujošu uzvaru 6:1 (2:0) viesos pār "Daugavpili 2".

"Liepāja 2": Zviedris (Gūtmanis), Jēkabsons (Nīcis), Tumanovs (Ķipsts), Gulbis, Džeriņš, Kubilovičs (Krautmanis), Ķigurs, Rubezis, Kurtišs (Kupčs), Vagančuks (Naumčiks), Liepiņlauskis (Bernāts).

Dublieru čempionāta pēdējā mačā izspēlēties tika oriģinālie dublieri, faktiski iztiekot bez papildinājuma no virslīgas nometnes. Nosacīti par izņēmumiem no šī likuma var uzskatīt Jāni Jēkabsonu, kurš nu jau aizvadītajā sezonās bija pieteikts dalībai virslīgai, bet nevienu maču neaizvadīja, un Antonu Tumanovu, kurš virslīgā regulāri spēlēja tikai sezonas sākumā.

Tieši Antons ar 33. minūtē gūtiem vārtiem uzsāka daugavpiliešu graušanu, bet 66. minūtē viņš ar precīzu sitienu atzīmējās otrreiz.

Mača 41. minūtē vārtus guva Jēkabsons, bet otrajā puslaikā ar goliem atzīmējās arī Marks Kurtišs (47. minūtē), Mārtiņš Ķigurs (54.) un Jānis Krautmanis (79.). Mājinieki goda vārtus guva 82. minūtē.

Sezonas pēdējā spēlē dublieru čempionāta bronzas medaļas izrāva "Skonto 2", kas ar 2:1 pārspēja "Spartaku 2". Skontieši šai spēlei bija pieteikuši vairākus sava virslīgas sastāva līderus – vārtsargu Andreju Pavlovu, aizsargu Renāru Rodi, pussargu Alekseju Višņakovu, uzbrucēju Artūru Karašausku. Spartakieši gan arī neiztika bez dažiem virslīgas futbolistiem, tai skaitā leģionāriem.

DUBLIERU ČEMPIONĀTA TABULA

(spēles, uzvaras, neizšķirti, zaudējumi, vārti, punkti)

1. "Ventspils 2"                      28        22        1          5          61:21  67

2. "Liepāja 2"                      28        19        3          6        70:26  60

3. "Skonto 2"                         28        13        4          11        56:36  43

4 "Spartaks 2"                       28        14        0          14        54:50  42

5. "Metta 2"                           28        12        4          12        47:39  40

6. "Daugavpils 2"                    28        11        3          14        47:59  36

7. "Jelgava 2"                         28        6          5          17        25:63  23

8. "Šitika Futbola skola"          28        3          4          21        27:93   13