Vējš: A 6.7 m/s

Vārdadiena: Guna, Judīte

Ventspilniekiem nepietuvojās

Atslēgvārdi futbols | virslīga | dublieru čempionāts

Latvijas futbola virslīgas dublieru čempionāta līdervienību cīņā "Liepāja 2" savā laukumā ar 1:2 (0:0) zaudēja komandai "Ventspils 2", kas tādējādi kopvērtējumā ieguva vēl lielāku pārsvaru.

Pamatsastāvā no virslīgas komandas mājiniekiem lielākais pastiprinājums bija Šadčins, taču viņa sniegums nebija spilgts un pēc pirmā puslaika Iļja arī tika nomainīts. Līdz pirmajiem vārtiem šajā mačā neliels pārsvars bija ventspilniekiem, kuri izveidoja vairākus bīstamus momentus. Vairākkārt viesiem bija iespēja gūt vārtus pēc sitieniem ar galvu un vienreiz arī līdzīgā veidā, kā dienu iepriekš Žigajevs sarūgtināja mūsu meistarkomandu Kurzemes derbijā Ventspilī, kamēr laukuma saimnieki atbildēja tikai pāris pusmomentiem.

Otrā puslaika sākumā bumbas iespēle "Liepājas" dublieru soda laukumā beidzās ar pretinieka kritienu pēc sadursmes un tiesneša Treimaņa nozīmētu 11 metru soda sitienu. Pie rezultāta 0:1 liepājnieki sāka savu uzbrukumu noslēgumos regulāri izmantot tālsitienus, kas bija ar labu potenciālu, taču ne tik precīzi. Neizšķirtu izdevās panākt 77. minūtē, kad nu jau viesu soda laukumā tika nogāzts uz maiņu iznākušais Vavilovs, bet pendeli realizēja pēc puslaika pārtraukuma laukumā sūtītais Dobrecovs. Ar šādu iznākumu mierā nebija neviena no komandām, un jau pēc septiņām minūtēm sāncenšu leģionārs Muječi, kurš dienu iepriekš piedalījās arī vienīgo vārtu guvumā virslīgas spēlē, ielauzās soda laukumā un ar precīzu sitienu tālajā apakšējā stūrī atguva vadību savai komandai. Mača noslēgumā turnīra līderi veiksmīgi noturēja aizsardzību un mūsu futbolisti arī otrajā tikšanās reizē šajā sezonā piekāpās ventspilniekiem.