Otrdiena, 21. maijs

+12°C
Vējš: D 3 m/s
Mākoņains, apmācies

Vārdadiena: Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

KNAB soda Jūrniecības koledžas direktoru ar naudas sodu; izvērtēs atbilstību amatam  (48) 15.08.2012

Atslēgvārdi jūrniecības koledža | izglītība | interešu konflikts

Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārā sekretāre Inga Vanaga 2012.gada 13.augustā izdeva rezolūciju Izglītības un zinātnes ministrijas atbildīgajām amatpersonām izvērtēt Liepājas Jūrniecības koledžas un un vēl piecu izgītības iestāžu atbildīgo amatpersonu atbilstību ieņemamajam amatam, apstiprina Saeimas deputāta palīgs Valdis Verners.

Valsts kontrole un Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), izvērtējot Liepājas Jūrniecības koledžas direktora Ivara Virgas (attēlā) darbību, konstatēja, ka amatpersona ir pārkāpusi likuma "Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā" 11.panta pirmajā daļā noteiktos aizliegumus.

I.Virga papildus Liepājas Jūrniecības koledžas direktora amatam izpildīja pedagoģisko darbu, pildot lektora amata pienākumus. I.Virga 2011.gada 1.septembrī izdeva rīkojumu, ar kuru noteica sev kā lektoramsamaksu par vienu mācību stundu Ls 2,917 apmērā, tādejādi veicot darbības, kurās viņš bija mantiski un personiski ieinteresēts. KNAB amatpersonu sodīja ar naudas sodu.

  • Komentāri (48)
  • 0
+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

Kriminālziņas, negadījumi

Saistītās ziņas

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!