Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Piektdiena, 24. februāris

+1°C
Vējš: ZR 9.4 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Dina, Dins, Diāna

Sadedzis "busiņš" biedē Bernātu atpūtniekus  (26)

Atslēgvārdi bernāti | sadedzis mikroautobuss

  • Komentāri (26)
  • 0

Komentāri (26)

  • 10.01.2017 08:24 Ziņot

    Abet

    "Tā kā numura zīmes nav, tad nav arī iespēju atrast mašīnas īpašnieku," norāda M.Šeršņova". Bet ja būtu uzsākts kriminālprocess, arī visi gali būtu ūdenī?

  • 10.01.2017 08:46 Ziņot

    hoho

    Vai tad nav nekādi citādi nummuri- motora,virsbūves?

  • 10.01.2017 09:12 Ziņot

    maruza

    Uz Zirņu ielu Liepajā divus gadus stāv puk'dobe smagajā neviens neliekas zinis

  • 10.01.2017 09:35 Ziņot

    asaka

    Tas toč uzjautrina! Neviens negrib pacelt pakaļu no krēsla! Šasijas nr ir un csdd uzreiz pateiktu īpašnieku bet...

  • 10.01.2017 09:57 Ziņot

    Knābis

    Agris likvidē kukuļu ņemšanaas konsperatīvo dzīvokli.

  • 10.01.2017 10:12 Ziņot

    Saimnieksa

    Nav kas kukuli iedod tāpēc atbildīgie nekustina dirsas, es piedāvāju kukuli un savācat auto, un kukulis būtu ar M pa P.

  • 10.01.2017 10:49 Ziņot

    Traktorists

    Interesanti, ja ir uzsākts kriminālprocess, tad kāpēc busiņš neatrodas Bāriņu ielā 3, vai nosūtīts uz ekspertīzi, vai nav nodots glabāšanai Rīgā? Hm, rajona izmeklētāja G.E. atkal dara kā grib?

  • 10.01.2017 11:32 Ziņot

    no malas skatoties

    Kāpēc policijai būtu jāvāc un jāpēta kaut kāda lūžņu čupa? Sadega. Ok. Sadega. Eksperti uz vietas neko kriminālu, izņemot apdegušus metāla gabalus nekonstatēja. Kur problēma? Lūznis bija jāsavac un jānodo Tolmetam. Ja kāds ko nedadarīja(neizkontroleja), tad drīzāk jau,iespējams, kāda pašvaldības amatpersona. Gada laikā jau varēja paintereseties pie poličiem, par noskaidroto, kas ,kur un kā! Ne jau poličiem tas lūznis,manuprāt, bija jasavāc. Nevienam neko nevajadzēja...bet tagad tik visi met akmeņus poličiem. Viņi tad kur vainīgi? Krimināls netika konstatēts,iesnieguma nebija, cietušo nebija. Viss. Pārejais jau ir komunikācijas jautājums. Ja jau tik ļoti interesēja vides sakārtošana, vareja jau arī kāds painteresēties par pārbaudes rezultatiem un sen to vraku novākt. Ne tā? Par numuriem.. Cik saprotams ,motora mumurs ,visticamāk, izkusis, bet rāmja nummuri ļoti bieži izrūsē....varbūt vispār nebija(parmetināts un tt). Neredzu neko kriminālu. Kur nu vēl ,lai to lūzni kaut kur vēl vestu ,glabatu, kaut ko mistisku meklētu....sviests!

  • 10.01.2017 11:45 Ziņot

    Valeh

    Neesmu tur bijis un nezinu kur tas vispār ir.Bet ja jau gada laikā īpašnieks nav pieteicies un policija īpašnieku nevar atrast tad tomēr, man liekas elementāri.. Tolmets taču ir gatavs atbaukt pakaļ pēc lūžņiem. Aizbraucam, izsaucam Tolmetu iznāks apmaksāt par izsaukumu un varbūit vēl kāda kapeika pāri paliks. It kā to būtu pareizāk darīt policijai -lai fiksē ka nodod bezsaimnieka mantu un tā. Bet ja viņi atsakās tad laikam kādam ir jāuzņemas iniciatīva nopelnīt kapeiku. Kur ir problēma tautieši..?

  • 10.01.2017 12:14 Ziņot

    cccp

    nodot luznos, sanak butele un zakuska :)

  • 10.01.2017 12:31 Ziņot

    errko

    ko priekšpēdējie komentāri no pašiem "poličiem" vai?
    Protams ka mūsu cienījamai policijai ne par ko nav jāinteresējas, un protams ka ja cilvēkam (šajā gadījumā pašvaldībai) kaut ko vajag zināt pašiem jāiet un jāprasa, jo policistiem jau nav laika jārisina svarīgi jautājumi siltos kabinetos :D:D:D

  • 10.01.2017 12:33 Ziņot

    errko

    varēja jau tomēr policija ar pašvaldību kopīgi atrisināt šo jautājumu un nebūtu raksta.

  • 10.01.2017 12:38 Ziņot

    to Valeh

    Policijai jāveic parbaude vai ir/nav noticis noziedzīgs nodarījums.Viņi , izvērtejot visu apstāļu kopumu,konstateja,ka nav saskatams nozieguma sastavs.Tas kas buss nosvilis -nenozīmē uzreiz,ka tas ir noziegums. Nav cietušo, nav iesniegumu,zagto skaita arī nefigure,numuri sadeguši vai citadi nav redzami. Policijas funkcijas,līdz ar krimināllietas izbeigšanu,sakarā ar to, ka nav konstatets noziedzīgs nodarījums, beidzas tiešī tajā brīdī. Un viņiem nav jāvaktē ,kas un kur savāks to busu. Visu parejo Tu pateici skaidri un gaiši-pareizi :) ....visiem zināms, ka par savām mājām(teritoriju) mēs rūpejamies paši...nevis kāds kaimiņš vai uzraugs...

  • 10.01.2017 12:39 Ziņot

    Knuts

    Vispār jau jāinteresējas būtu tam kam ši teritorijā jāuzkopj. Tas var ar rosināt procesu un piedzīt naudu no vainīgajiem. Problema tik tā ka neviem negribas to darīt.

  • 10.01.2017 12:43 Ziņot

    to Knuts

    Nu prieks,ka šeit izsakās arī adekvāti cilveki ! Cepums !

  • 10.01.2017 13:12 Ziņot

    eses

    vismaz saimnieku varētu piespiest savākt ja caur cssd noskaidrotu īpašnieku. citiem liek sodus par izmestu izsmēķi!

  • 10.01.2017 13:31 Ziņot

    nīca

    Šis labs!!! :) "Tā kā numura zīmes nav, tad nav arī iespēju atrast mašīnas īpašnieku," norāda M.Šeršņova"

  • 10.01.2017 13:40 Ziņot

    Stulbiem

    šasijas numurs atrodas uz virsbūves! un viņš nedeg! ibio ...

  • 10.01.2017 14:14 Ziņot

    to stulbam

    ...un Tu pirmo reizi dzirdi,stulbais, ka kuzova numura zime var būt izrūsejisi,ko? Nekad neesi redzejis a/m reģ. apliecībās šādu ierakstu,par motora vai virsbūves numura koroziju? Vai nepieļauj domu ka tas kuzova numurs vispār nebija,jo iespējams bija pārmetināts,izgriezts , vai kā citādi nobēdzināts? Ja jau būtu ko identificēt,tad jau nebūtu ši raksta, ne tā? Tev tak uzrakstīts,ka nav tie identificējošie apstākļi. Ja..ja būtu kas traģiskāks noticis,piemēram tur kāds būtu sadedzis..un būti līdzīga situācija....ne iesniegums, ka pazudusi mašīna , ne iesniegums,ka pazudis cilvēks un tt.. tad būtu bijis pamats policijai šo auto savākt uz padziļinatu ekspertīzi..jo..ja kuzova numurs ir izrūsejis vai pārveidots,tik un tā ,molekulārā ekspertīzē ir nosakāms vecais numurs.(ja nu vienīgi tā metāla daļa nav bijusi pilnībā izgriezta... bet šinī gadījumā ,kam tas bija vajadzīgs....? patiesībā stulbeņi ir tie kas domā ,ka policija ir stubeņi,Tevi ieskaitot! Pārgudrie dīvānā perdētāji...

  • 10.01.2017 14:26 Ziņot

    Godigais

    A kapec tas luznis nav savakts kas btaucot uz skedi pie beberliniem jau daudzus gadus metajas???? Kapec neviens par to neliekas ne zinis????

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!