Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Piektdiena, 6. marts

+3°C
Vējš: R 4.8 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Centis, Gotfrīds, Vents

Liepājas Tenisa sporta skola un topošā Jauniešu māja iegūs jaunu - videi draudzīgu veidolu

Atslēgvārdi tenisa sporta skola | teniss | jauniešu māja | energoefektivitāte

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) 31.janvārī apstiprināts Liepājas pilsētas Domes projekta iesniegums par Liepājas Jauniešu mājas (Tirgus iela 12) un Tenisa sporta skolas (Jūrmalas parks) renovāciju, kas paredz Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) finansējuma piešķiršanu.

„Liepājas pilsētai šī projekta īstenošana ir ļoti nozīmīga. Plānotā Jauniešu mājas ēka pašlaik atrodas kritiskā stāvoklī, un ir liels gandarījums, ka pašvaldībai ir izdevies piesaistīt KPFI līdzekļus, lai atjaunotu ēku fasādi, nomainītu vecos logus, durvis un veiktu virkni citus renovācijas darbus gan topošajā Jauniešu mājā, gan Tenisa sporta skolā,” gandarīts par finansējuma piesaisti ir Liepājas pilsētas Domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš.

Liepājas pilsētas Dome 2010.gada 30.novembrī VARAM iesniedza projekta „Renovācijas kompleksi, videi draudzīgi energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumi Jauniešu mājā (Tirgus iela 12) un Tenisa sporta skolā (Jūrmalas parks), Liepājā” iesniegumu KPFI finansējuma piešķiršanai.

Liepājas Jauniešu mājai un Tenisa sporta skolai KPFI finansējums tiek piešķirts 85% apmērā no kopējām izmaksām, t.i., 242 712,19 Ls. Liepājas pilsētas Dome segs 15% no projekta realizācijas kopējām izmaksām, t.i., 42 831,56 Ls.

Sabīne Priediena,
Liepājas pilsētas Domes
priekšsēdētāja vietnieka palīdze

  • Komentāri (0)
  • 0
+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

Sabiedrība

Saistītās ziņas

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!