Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Ceturtdiena, 2. aprīlis

+0°C
Vējš: R 3.4 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Imgarde, Irmgarde

"Oma" sūdzība pamatota  (10)

Atslēgvārdi sūdzība | apgaismojums

Pārkāpts vienlīdzīgas un taisnīgas attieksmes princips, secinājis Iepirkumu uzraudzības birojs, izskatot SIA "Oms" sūdzību par Liepājas domes Iepirkuma komisijas lēmumu, ar kuru par uzvarētāju pilsētas apgaismojuma rekonstrukcijas 3. būvobjekta (ezermalas ielu apgaismojums) konkursā tika atzīta SIA "Vega 1".

 

Pagājušās nedēļas nogalē IUB savā mājaslapā publicējis lēmumu, kurā Liepājas pašvaldībai aizliegts slēgt līgumu ar SIA "Vega 1" un uzdots 20 dienu laikā novērst pārkāpumu un atkārtoti izvērtēt piedāvājumus.

Piedāvājumi konkursā bija pieci. Pēc IUB informācijas, apvienība "A-Land" un "CVS" piedāvāja cenu 698 052,52 lati (šeit un turpmāk cenas minētas bez pievienotās vērtības nodokļa), SIA "Oms" piedāvāja cenu 712 302,32 lati, SIA "Vega 1" – 724 321,21 lats, "Volts 1" – 767 377,39 lati, pilnsabiedrība "Piegādātāju apvienība "RBS Skals", "RBSSkals būvvadība" un "RBSSkals būvsabiedrība"" – 833 225,26 lati.

Lētākais – apvienības "A-Land" un "CVS" – piedāvājums nav atbildis tehniskajai specifikācijai. Savukārt nākamie divi lētākie piedāvājumi – no SIA "Oms" un no SIA "Vega 1" saturējuši aritmētiskas kļūdas. Iepirkuma komisija lūgusi piedāvājumu precizēt "Vegai 1", bet ne "Omam". Savukārt to, ka "Oms" pats lūdzis ņemt vērā, ka tāmēs ieviesusies drukas kļūda un precizējis piedāvājumu, Iepirkuma komisija nav ņēmusi vērā.

"Pasūtītājs, konstatējot neatbilstības abos piedāvājumos, bet labojot aritmētiskās kļūdas tikai vienā piedāvājumā un tikai vienā piedāvājumā ļaujot pretendentam sniegt skaidrojumus, ir pārkāpis vienlīdzīgas un taisnīgas attieksmes principu pret pretendentiem," secinājis IUB.

Nora Driķe,
"Kurzemes Vārds"

  • Komentāri (10)
  • 0
+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

Sabiedrība

Saistītās ziņas

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!