Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Svētdiena, 19. aprīlis

+6°C
Vējš: Z 6.9 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Fanija, Vēsma

Varēs piedāvāt ārpusstundu aktivitātes

Atslēgvārdi izglītība

Sabiedrības integrācijas fonds izsludinājis atklātus projektu konkursus programmās "Ārpusskolas pasākumu programma" un "Apmaiņas programma latviešu un mazākumtautību bērniem". Programmas finansē no Sabiedrības integrācijas fondam piešķirtajiem valsts budžeta dotācijas līdzekļiem.

Programmas "Ārpusskolas pasākumu programma" mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu pilsonisko un demokrātisko līdzdalību, stiprināt nacionālo, lokālo un eiropeisko identitāti, veicināt kultūras un sociālās atmiņas attīstību. Programmas mērķgrupa ir dažādu tautību skolēni, arī ārvalstīs dzīvojošie Latvijas valstspiederīgie. Tiks atbalstīti ārpusskolas pasākumi, kas vērsti uz dažādu tautību skolēnu sadarbību. Kopējais programmās pieejamais finansējums ir 75 tūkstoši latu, bet vienam projektam pieejamais finansējums ir no 3000 līdz 7000 latu.

Savukārt programmas "Apmaiņas programma latviešu un mazākumtautību bērniem" mērķis ir veicināt Latvijā dzīvojošo tautību savstarpējo sapratni un sadarbību, veidojot saliedētu un iekļaujošu sabiedrību. Programmas mērķgrupa ir 5.–9. klašu skolēni un viņu ģimenes, kas ikdienas saziņā lieto latviešu vai krievu valodu. Tiks atbalstītas apmaiņas programmas, kuru laikā latviešu ģimeņu bērni dzīvos mazākumtautību ģimenēs un mazākumtautību ģimeņu bērni dzīvos latviešu ģimenēs. Kopējais pieejamais finansējums ir 20 tūkstoši latu, un katrā no plānošanas reģioniem atbalstīs vienu vai vairākus projektus par kopējo summu 4000 latu.

Konkursā pieteikumi jāiesniedz līdz 26. jūnijam, bet nepieciešamā informācija atrodama Sabiedrības integrācijas fonda mājaslapā.

"Kurzemes Vārds"

  • Komentāri (0)
  • 0
+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

Sabiedrība

Saistītās ziņas

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!