Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

FK “Karosta” piekāpjas FS “Jelgava-2” vienībai

Latvijas futbola 2. līgā pamatīgu pērienu savā laukumā saņēma FK “Karosta”. Ingus Lukoviča trenētā komanda neatrada argumentus FS “Jelgava-2” vienībai un piekāpās ar 0:7 (0:3).

02.05.2024 05:15

FK “Karosta” sastāvs: Bratkovs, Vilnītis (Kristholds), Slūka (Jēkabsons), Melbergs (Ašmanis), Rozenbergs (Svilis), Moseičenko, Sērmoliņš, Šlampe, Skripko (Auznieks), Kučma (Mironovs), Dobelis (Laugalis).

Galarezultāts nav pārsteidzošs, jo mačā ar liepājniekiem Jelgavas dublieru rindās laukumā devās pieci futbolisti, kuri šosezon spēlējuši arī “Tonybet” virslīgā.

Līdz pirmā puslaika vidum liepājnieki vēl nosargāja savus vārtus neieņemtus, tomēr turpinājums izvērtās skarbs.

Īsi pirms pārtraukuma viesi iesita divus golus, bet uzreiz pēc atpūtas vēl trīs reizes sarūgtināja mājinieku sirdis, un cīņa bija galā.

Pirmā posma B grupas tabulā mūsējie ar trim punktiem divās spēlēs ieņem 7. vietu.

FK “Karosta” 12. maijā ciemosies pie FK “Salaspils”.