Svētdiena, 14. jūnijs Saiva, Santis, Sentis, Tija, Saivis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Seši Latvijas paralimpieši dodas uz Parīzes paralimpiskajām spēlēm

Seši Latvijas paralimpieši svētdien devās uz Parīzes paralimpiskajām spēlēm.

Seši Latvijas paralimpieši dodas uz Parīzes paralimpiskajām spēlēm
Foto: Edijs Pālens/ LETA
25.08.2024 14:40

LETA

Svētdien uz Parīzes paralimpiskajām spēlēm devās seši no Latvijas sportistiem – vieglatlēti Diāna Krūmiņa, Aigars Apinis, Emīls Dzilna un Raivo Maksims, šāvēja Margita Kanopka un peldētājs Jurijs Semjonovs.

Paraiejādes sportists Rihards Snikus un velobraucējs Oskars Gailišs paralimpiskajai vienībai pievienosies jau Parīzē.

Atklāšanas parādē Latvijas karogu nesīs Snikus un Krūmiņa.

Vietu spēlēs bija izcīnījis arī paravieglatlēts Edgars Bergs, kurš bija kvalificējies lodes grūšanas sacensībām F-35 medicīnas grupā, taču viņš veselības apsvērumu dēļ no starta Parīzē atteicās.

Šī gada Parīzes paralimpiskās spēles norisināsies no 28.augusta līdz 8.septembrim un latvieši startēs vieglatlētikā, paralimpiskajā iejādē, velobraukšanā, peldēšanā un šaušanā.

Visplašāk Latvija tiks pārstāvēta vieglatlētikā, kur startēs četri sportisti – Apinis (diska mešana F-52 klasē), Krūmiņa (diska mešana un šķēpa mešana F-55 klasē), Dzilna (lodes grūšana F-12 klasē) un Maksims (diska mešana un šķēpa mešana F-46 klasē).

Pa vienam sportistam startēs vēl četros sporta veidos. Paralimpiskajā iejādē startēs Snikus, velobraukšanā – Gailišs, četrās peldēšanas disciplīnās piedalīsies parapeldētājs Semjonovs, bet šaušanas arēnā dosies Kanopka.

Paralimpiskajās spēlēs tiks pārstāvēti 22 sporta veidi, kuros startēs ap 4400 sportistiem.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz