Saziedo naudu un rotaļlietas slimnīcas mazajiem pacientiem
Šomēnes “Liepājas Reģionālās slimnīcas atbalsta fonds” saņēmis uzņēmuma “AE Partner” darbinieku saziedotos 2500 eiro. Tāpat saņemti rotaļlietu krājumi, ko uzdāvināt mazajiem pacientiem, kuri ārstējas slimnīcā.
Liene Kupiča
"Kurzemes Vārds"
Par uzņēmuma “AE Partner” darbinieku saziedotajiem līdzekļiem fonds iegādāsies īpašu lelli-mulāžu “Pusaudzis” Bērnu paliatīvās aprūpes kabineta vajadzībām.
Lelle palīdzēs apmācīt gan medicīnas personālu, gan vecākus veikt svarīgas medicīniskās manipulācijas, lai vēlāk nepieciešamās procedūras varētu izdarīt mājās, kā arī būtu drošāk ceļot kopā ar bērniem, skaidro slimnīcā.
Līdz šim slimnīca apmācībās izmantojusi zīdaiņa lelli.
“AE Partner” darbinieki labdarības akciju “Burka” rīko vairāk nekā 10 gadus.
Katru gadu tiek vākti līdzekļi, lai sagādātu gan nozīmīgas ārstniecības iekārtas, gan palīdzētu labiekārtot vidi, kas ir svarīgi, rūpējoties par bērnu un arī vecāku labsajūtu slimnīcas Bērnu nodaļā.
Papildus finansiālajam ziedojumam darbinieki parūpējās arī par “Drosmes kastes” papildināšanu.
Slimnīcā šī kaste ātri tukšojas, tāpēc uzņēmuma darbinieki ar lielu atsaucību sarūpēja dāvanas mazajiem pacientiem – rotaļlietas, krāsojamās grāmatiņas, krāsu zīmuļus un citas lietas, kas palīdzēs bērniem justies drošāk un priecīgāk ārstēšanās laikā.
Šomēnes “Drosmes kasti” ar vairāk nekā 100 pašas izšūtajām mīkstajām rotaļlietām papildinājis “Katrīnas modes nams”, kas arī ir Liepājas uzņēmums.
Piecdesmit mantas nogādātas Uzņemšanas nodaļā, otra puse – Bērnu nodaļā.