Trešdiena, 17. jūnijs Artis, Artūrs
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Video: Kristaps Porziņģis: “No rīta jutu, ka metiens kļuvis labāks”

“Labi sākām uzbrukumā, trāpījām metienus no distances. Varējām būt nedaudz asāki. Saņēmām lielisku atbalstu no mūsu faniem. Izbaudīju spēli,” pirmdien, 1. septembrī, “EuroBasket 2025” pēcspēles preses konferencē teica Kristaps Porziņģis.

Video: Kristaps Porziņģis: “No rīta jutu, ka metiens kļuvis labāks”
NBA čempioni Kristaps Porziņģis un Nemiašs Kveta. (Foto: FIBA)
01.09.2025 22:01

sportacentrs.com

Garais spēlētājs izcēlās ar otro 20+ punktu spēli finālturnīrā. Tāpat kā pirmajā reizē pret Igauniju, tas nodrošināja Latvijas uzvaru, šoreiz ar 78:62 pret Portugāli.

“Man šķiet, ka ieskrējāmies. Vairāk izgājām uz talantu, sakrita metieni, iegājām labi ritmā. Esmu priecīgs par rezultātu. Visu spēli bijām labā vadībā. Cerams, ka trajektorija uz augšu turpināsies.”

Kristaps pirmajā puslaikā iemeta piecus no septiņiem trīspunktu metieniem un guva 17 punktus. Tie ļāva viņam pakāpties uz astoto vietu “EuroBasket” rezultatīvāko latviešu sarakstā.

“No rīta jutu, ka metiens kļuvis labāks.”

Grupas turnīrā katrai komandai vienreiz jāaizvada divas spēles pēc kārtas. Latvijas gadījumā tas notika piektdien un sestdien – vispirms spēlējot pret Igauniju, nākamajā dienā pret Serbiju.

“Neiebilstu pret “back-to-back” spēlēm, īpaši, ja nav jāceļo. NBA ir citādi, jo starp spēlēm mēdz būt vairāku stundu lidojums. Rīgā nav jāsūdzas – arēna ir trīs minūšu brauciena attālumā no viesnīcas, braucam policijas pavadībā.”

Vēl pirms padsmit gadiem komandām grupas turnīrā bija jāspēlē trīs dienas. Kristaps individuāli būtu tam gatavs.

“Man patīk spēlēt vairāk nekā trenēties, varētu spēlēt katru dienu.”

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz