Ceturtdiena, 4. jūnijs Sindija, Sintija, Elfrīda
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Liepājas Latviešu biedrības nams aicina uz koncertprogrammu pie galdiņiem “Viss nāk un aiziet tālumā”

Pavasaris ir atmodas, ziedēšanas un dzīves svinēšanas laiks, tādēļ 18. aprīlī plkst. 20.00 Liepājas Latviešu biedrības nams aicina uz pavasarīgi krāšņu koncertprogrammu pie galdiņiem ”Viss nāk un aiziet tālumā”.

Liepājas Latviešu biedrības nams aicina uz koncertprogrammu pie galdiņiem “Viss nāk un aiziet tālumā”
Foto: Publicitātes
19.03.2026 10:39

Apmaksāta informācija

Godinot Maestro Raimondu Paulu 90. gadu jubilejā, ar šo koncertprogrammu turpinām visa gada garumā iecerēto muzikālo ceļojumu izcilā latviešu komponista daiļrades pasaulē. Īpašs aicinājums visiem pavasara gaviļniekiem – aicinām pulcēt ģimeni un draugus, lai savus īpašos svētkus atzīmētu neaizmirstamā, elegances caurvītā gaisotnē. Kopā ļausimies pavasara burvībai, baudot Maestro Raimonda Paula zelta fonda melodijas, kas joprojām vieno dažādu paaudžu dzīvesstāstus un ik katrā sirdī uzjundī siltas atmiņas.

Par koši pavasarīgu atmosfēru un to, lai vakara gaitā netrūktu ne dzirkstošu joku, ne patīkamu pārsteigumu, rūpēsies šarmantais vakara vadītājs – Liepājas teātra aktieris Armands Kaušelis. Viņa spēja aizraut un uzrunāt publiku garantēs to, ka smaids nepametīs viesus visa vakara garumā.

Kas gan ir pavasara svinības bez kārtīgas izdejošanās? Par muzikālo baudījumu un raitu deju soli gādās viena no Latvijas mīlētākajām šlāgermūzikas apvienībām – grupa ”Galaktika”. Grupas dalībnieki Normunds Zušs un Vitolds Gorņevs prot iekustināt ikvienu, izpildot sirsnīgas autordziesmas un tautā labi zināmus hitus, kas tā vien vilinās celties kājās un laisties dejā.

Par dinamisku ritmu un pārsteigumu rūpēsies profesionālā stepa dejas apvienība ”Soul tap” no Rīgas. Kā jau zinām, viss nāk un aiziet tālumā, bet, lai sajūtas, ko piedzīvojam kopā, paliktu par skaistu piemiņu, aicinām pasākuma laikā iemūžināt svētku mirkli mūsu īpašajā, ziedošu noskaņu caurvītajā fotostūrī.

Omulībai apmeklētāji tiek aicināti līdzi ņemt ”groziņus”, dzērienus, kā arī labu garastāvokli un dejotprieku. Lai vakaru varētu baudīt vēl patīkamākā noskaņā, lūdzam apmeklētājus līdzi ņemt stikla traukus.

Biļetes pieejamas ”Biļešu paradīze” kasēs, Liepājas Latviešu biedrības namā un internetā: www.bilesuparadize.lv.

Pasteidzies, jo Liepājas Latviešu biedrības nama lielajā zālē vietu skaits ir ierobežots!

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz