Norisināsies veterānu turnīrs basketbolā ”SunSet Basket 2017”
liepajniekiem.lv
Šajā nedēļas nogalē, 14. un 15. jūlijā, Liepājas Olimpiskajā centrā notiks starptautisks basketbola turnīrs veterāniem ”Sunset Basket Cup 2017”, kurā piedalīsies vīriešu un sieviešu komandas no četrām valstīm. Sacensību sākums piektdienas vakarā pulksten 17:00, informē LOC Sporta projektu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis.
Šāda mēroga sacensības Liepājā nenotiek pirmo reizi, taču ar katru gadu dalībnieku skaits pieaug un šoreiz kopumā Liepājā ieradīsies 20 komandas – sešas komandas sieviešu konkurencē (”Augma”, ”Mažeikai”, ”SKK Versan” un ”Ukmerģes MKK” no Lietuvas, kā arī ”Tukums” un ”Ķekava” no Latvijas) un 14 vīru komandas (Krieviju pārstāvēs ”Proekt 44”, ”VA Bank” un ”Basketclub”. Lietuvu pārstāvēs ”Notomas”, SK ”Energetikas”, ”Vakaru Viesulas”, ”Balsiu slēnis” un ”Radvilsko-Radviliskis”. Poliju pārstāvēs ”Basket Sochaczew”. Savukārt Latviju pārstāvēs Saldus veterāni, Jūrmala/Lapmežciems, Rīga, ”SC Group” un Liepājas vīriešu komanda ”Kraukļi”, kuri uzņēmušies arī šī turnīra organizēšanas darbus.
Kopumā divu dienu garumā norisināsies 36 spēles. Pirmās spēles sāksies piektdienas vakarā no pulksten 17:00, bet turpinājums sekos sestdien jau no pulksten 10:30 līdz 20:00. Sacensību atklāšana paredzēta sestdien pulksten 13:30 un ieeja skatītājiem uz šo pasākumu būs bez maksas.
Spēļu kalendārs (14.jūlijs):
17:00 ”Rīga” – ”Proekt 44” (vīrieši – 1.zāle)
17:00 ”Saldus” – ”SC Group” (vīrieši – 2.zāle)
17:00 ”Kraukļi” – ”Basket Sochaczew” (vīrieši – 3.zāle)
17:00 ”Tukums” – ”Mažeikai” (sievietes – 4.zāle)
18:00 ”VA Bank” – ”Energetikas” (vīrieši – 1.zāle)
18:00 ”Jūrmala/Lapmežciems” – ”Vakaru Viesulas” (vīrieši – 2.zāle)
18:00 ”Basketclub” – ”Radvilsko Radviliskis” (vīrieši – 3.zāle)
18:00 ”SKK Versan” – ”Augma” (sievietes – 4.zāle)
19:00 ”Rīga” – ”Balsiu slēnis” (vīrieši – 1.zāle)
19:00 ”Saldus” – ”Notomas” (vīrieši – 2.zāle)
19:00 ”Tukums” – ”Ukmerģes” (sievietes – 3.zāle)
Spēļu kalendārs (15.jūlijs):
10:30 ”Proekt 44” – ”Balsiu slēnis” (vīrieši – 1.zāle)
10:30 ”SC Group” – ”Notomas” (vīrieši – 2.zāle)
10:30 ”SKK Versan” – ”Ķekava” (sievietes – 3.zāle)
11:30 ”Jūrmala/Lapmežciems” – ”Basketclub” (vīrieši – 1.zāle)
11:30 ”Basket Sochaczew” – ”Energetikas” (vīrieši – 2.zāle)
11:30 ”Ukmerģes” – ”Mažeikai” (sievietes – 3.zāle)
12:30 ”Kraukļi” – ”VA Bank” (vīrieši – 1.zāle)
12:30 ”Vakaru Viesulas” – ”Radvilsko Radviliskis” (vīrieši – 2.zāle)
12:30 ”Augma” – ”Ķekava” (sievietes – 3.zāle)
13:30 Sacensību atklāšana
14:00 Izslēgšanas spēle vīriešiem (1.zāle)
14:00 Izslēgšanas spēle vīriešiem (2.zāle)
14:00 Izslēgšanas spēle sievietēm (3.zāle)
15:00 Izslēgšanas spēle vīriešiem (1.zāle)
15:00 Izslēgšanas spēle vīriešiem (2.zāle)
15:00 Izslēgšanas spēle sievietēm (3.zāle)
16:00 Izslēgšanas spēle vīriešiem (1.zāle)
16:00 Izslēgšanas spēle vīriešiem (2.zāle)
16:00 Izslēgšanas spēle vīriešiem (3.zāle)
17:00 Tālmetienu un soda metienu konkurss (2.,3.zāle)
17:00 Fināla spēle sieviešu konkurencē (1.zāle)
18:00 Izslēgšanas spēle vīriešiem (1.zāle)
18:00 Izslēgšanas spēle vīriešiem (2.zāle)
18:00 Izslēgšanas spēle vīriešiem (3.zāle)
19:00 Fināla spēle vīriešu konkurencē (1.zāle)
19:00 Spēle par 3.vietu vīriešu konkurencē (2.zāle)
19:00 Spēle par 5.vietu vīriešu konkurencē (3.zāle)
Norises vieta: LOC sporta zāles Nr. 1.,3.,4.
Ieeja skatītājiem: bezmaksas.