Otrdiena, 30. aprīlis Liāna, Lilija, Alta

Līderu cīņā pārāki “Interspiro”

16.03.2009 10:20

14. martā Liepājas Olimpiskajā centrā tika aizvadītas 4. kārtas spēles Liepājas pilsētas basketbola čempionātā. Jau pirmajā šīs kārtas mačā tikās abas līdervienības – ”Interspiro” un ”Zīle 1”, kur pārāki izrādījās ”Interspiro” basketbolisti.

Maču nedaudz labāk uzsākā ”Zīle 1” basketbolisti, kuri pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 6 punktu pārsvaru – 40:34. Taču otrajā puslaikā daudz pārliecinošāk darbojās ”Interspiro”, kuri guva pelnītu uzvaru ar 79:69. Uzvarētājiem rezultatīvākais bija Haralds Liniņš, kurš izcēlās ar 19 gūtiem punktiem. Zaudētājiem 20 punkti komandas līdera Arta Ates kontā. Atgādināsim, ka šajā mačā mikro traumas dēļ nevarēja piedalīties otrs ”Zīle 1” līderis Kristaps Frīdenbergs.

Sestdienas otrajā spēlē tikās ”RM Siltums” un ”LDC”, kur savu pārsvaru apliecināja ”Siltums” basketbolisti. Lai arī pēc pirmā puslaika ”Siltums” komandai piederēja tikai 1 punkta pārsvars, tomēr turpinājumā rezultāta starpība strauji palielinājās un tika izcīnīta 2. uzvara šajā čempionātā ar 78:54. Uzvarētājiem kārtējo rezultatīvo spēli aizvadīja komandas līderis un iepriekšējās sezonas rezultatīvākais spēlētājs – Guntars Trabliks, kurš izcēlās ar 31 gūto punktu. ”LDC” sastāvā 12 punktus guva Oskars Liepiņš.

Trešajā 4. kārtas mačā tikās ”APL” un ”Vērgale” komandas, kur pārliecinošu uzvaru izcīnīja vērgalnieki. Mača sākumu veiksmīgāk iesāka ”APL”, kuri izvirzījās vadībā ar vairāk kā 10 punktiem, taču pamazām vērgalnieki atguvās un puslaika izskaņā pretiniekus jau noķēra. Pamatotās cerības uz līdzīgu spēli izpalika, jo vērgalnieki pirmā puslaika uzņemto tempu turpināja realizēt arī spēles turpinājumā. Līdz ar to, pārliecinoša trešā uzvara šajā sezonā ar 103:75. Uzvarētājiem rezultatīvākais bija Edgars Sviklis, kurš guva 23 punktus. Savā debijas spēlē vērgalnieku sastāvā Armands Alksnis guva 17 punktus. Pretiniekiem pārliecinoši rezultatīvākais bija Raivis Kalējs – 23 punkti.

Pēdējā sestdienas mačā tikās ”Mērnieks.LV” ar ”Asfalts” puišiem, un kā jau tas tika gaidīts, pārliecinošu uzvaru ar 100:40 guva ”Mērnieks” basketbolisti. Uzvarētājiem ar 21 gūto puntu izcēlās Roberts Freimanis, taču zaudētājiem 13 punkti Arta Zvirbuļa rēķinā.

Liepājas pilsētas čempionāts basketbolā, 14. marts

Zīle 1 – Interspiro 69:79 (19:12, 21:22, 19:26, 10:19) A.Ate – 20; H.Liniņš – 19.
RM Siltums – LDC 78:54 (15:18, 17:13, 22:11, 24:12) G.Trabliks – 31; O.Liepiņš – 12.
APL – Vērgale 75:103 (26:18, 17:25, 11:31, 21:29) R.Kalējs – 23; E.Sviklis – 23.
Mērnieks.LV – Asfalts 100:40 (18:4, 27:18, 22:16, 33:2) R.Freimanis – 21; A.Zvirbulis –13.