Otrdiena, 30. aprīlis Liāna, Lilija, Alta

Pārzvaigznes milzu sprādziens

23.05.2019 07:01

Latvijas sieviešu futbola čempionāta pirmās līgas spēlē “Liepājas Futbola skola” izbraukumā ar 7:0 (4:0) pārliecinoši pārspēja “Super Novu”. Liepājnieču sastāvā turpina uguņot Valērija Gudkova, kura šoreiz atzīmējās ar 4 vārtiem.

“Liepājas Futbola skola”: Lapteva, Gudkova, Saule, Smirnova, Brigmane, Antonova, Čamane, Dreimane (Šarija), Tarasova (Prūse), Šandireva, Jegorova.

Liepājnieces jau cīņas trešajā minūtē ieguva tiesības izpildīt 11 metru soda sitienu, ko realizēja Valērija Gudkova. Pirmā puslaika vidū “Super Novas” sastāvā sarkano kartīti nopelnīja Ilze Kalnieša, un mājinieces atlikušo cīņas posmu aizvadīja 10 spēlētāju sastāvā. Mūsējās vēl līdz pārtraukumam guva 3 vārtus – divreiz precīzi sita Emija Emīlija Saule, bet vienreiz pretinieču vārtsardzi Alīnu Skļemenovu pārspēja Gudkova.

Otra puslaika sākumā Saule sev nokārtoja hat-trick, bet Gudkova ar vēl 2 precīziem sitieniem panāca 7:0. Kopumā šajā sezonā Valērija pirmajā līgā ir guvusi jau 15 vārtus un ir pārliecinoša čempionāta bombardiere. “Liepājas Futbola skola” aizvadītajās 4 spēlēs iekrājusi 9 punktus un turnīra tabulā atrodas 1. vietā.

Liepājnieces 25. maijā uzņems 3. vietā esošo komandu “Rīgas Futbola skola 2”.