Otrdiena, 30. aprīlis Liāna, Lilija, Alta

Novikovs ar gūtiem vārtiem papildlaikā liedz Jučeram izcīnīt otro “sauso” uzvaru pēc kārtas

Šodien Optibet hokeja līgā (OHL) ”Zemgale/LLU” bez pirmā uzbrucēju trijnieka Rustama Begova, Kirila Tambijeva un Roberta Jekimova ar 1:0 pārspēja ”Liepāju”. Uzvaras vārtus guva Aleksandrs Novikovs.

01.03.2021 22:20

sportacentrs.com/LETA

Arta Ābola vadītā ”Zemgale/LLU” maču pret ”Liepāju” aizvadīja bez rezultatīvā uzbrucēju trijnieka – Rustama Begova, Kirila Tambijeva un Roberta Jekimova.

Pirmajā trešdaļā laukumā bija vērojama līdzīga un fiziska spēle, kas brīžiem rezultējās asumos starp abu komandu hokejistiem.

Vārti gan gūti netika, vārtos droši spēlēja gan Māris Jučers, gan Rihards Cimermanis.

Otrajā periodā abas komandas spēlēja visnotaļ haotiski, pieļaujot brāķi piespēlēs. Tomēr iniciatīva piederēja mājiniekiem, kuri uzbruka bīstamāk.

Vārtos turpināja pārliecinoši spēlēt Jučers, kurš kopā ar iepriekšējo spēli jau piecus periodus bija nosargājis savus vārtus neskartus.

Trešdaļas otrajā daļā vairākus noraidījumus nopelnīja mājinieki, kā rezultātā iniciatīvu pārņēma liepājnieki.

Viesiem gan neizdevās izmantot viena hokejista pārsvaru un pirms noslēdzošā perioda rezultāts nebija atklāts.

Pirmā iespēja izvirzīties vadībā trešajā periodā bija viesiem, kas nonāca vairākumā. Vairākus metienus pašaizliedzīgi bloķēja jelgavnieki, tādējādi izturot mazākumu.

Atlikušajā perioda laikā laukumā bija vērojams piesardzīgs hokejs, kurā neviena no komandām nevēlējās pieļaut izšķirošo kļūdu. Pamatlaiks noslēdzās bez gūtiem vārtiem un uzvarētājs noskaidrojās papildlaikā.

Tajā veiksmīgāki izrādījās mājinieki, kas, pateicoties Aleksandra Novikova solo, izrāva uzvaru visā spēlē ar 1:0.

Zemgale/LLU – Liepāja 1:0 (0:0,0:0, 0:0, 1:0)
Vārti: 61:30 Novikovs 1:0
Metieni: 21:27
Soda minūtes: 8:6
Vārtsargi: Rihards Cimermanis – Māris Jučers