Svētdiena, 7. jūnijs Gaida, Arnis, Arno
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Jāsaglabā komandas kodols

Jāsaglabā komandas kodols
24.05.2011 07:02

Basketbola kluba “Liepājas lauvas” spēlētāji un treneri jau gandrīz nedēļu ar labi padarīta darba izjūtu ir devušies pelnītā atpūtā. Pēc 11 gadu ilgušajām neveiksmēm Liepājas basketbola komandai izdevās izcīnīt Latvijas basketbola čempionāta bronzas medaļas.

Lielākoties to sekmēja kluba attīstības kursa maiņa, lielu uzsvaru liekot uz jaunajiem basketbolistiem, kā arī uz diviem gadiem piesaistot komandai pieredzējušo treneri Agri Galvanovski, kuru aicinājām atskatīties uz viņa pirmo aizvadīto sezonu.

Lauvas sezonu sāka ne tikai ar jaunu galveno treneri, bet ar pavisam nesaspēlētu treneru trio, kura spējai sastrādāties bija liela nozīme komandas panākumos. “Asistenti (Artūrs Štālbergs un Kaspars Mājenieks – aut.) man ļoti labi palīdzēja. Viņi ir jauni, perspektīvi un strādāt griboši treneri, kuriem varētu būt spilgta nākotne.

Kluba izvirzītais mērķis strādāt ar jaunajiem spēlētājiem pietiekami ātri deva savu labumu. Daudzās spēlēs gan uzticēšanās maz pieredzējušajiem basketbolistiem maksāja komandai vairākus zaudējumus, tomēr izslēgšanas spēlēs jau bija redzams pozitīvs rezultāts.

Jautāts par nākošās sezonas plāniem, treneris par svarīgāko uzdevumu min komandas kodola saglabāšanu, tomēr viss būs atkarīgs no kluba iespējām. “Jaunajiem spēlētājiem obligāti jāpaliek, bet par pārējiem jāskatās. Nevar pagaidām kalt grandiozus plānus, ja nezinu, kādas būs komandas finansiālās iespējas,” saka lauvu galvenais treneris A. Galvanovskis.

Plašāk lasiet laikraksta “Kurzemes Vārds” 24.maija numurā.
 #kvards-20110524-08#

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz