Otrdiena, 30. aprīlis Liāna, Lilija, Alta

Jurkovska “Dundalk” Īrijas kausā galotnē izlaiž divu vārtu pārsvaru

Īrijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā ļoti neveiksmīgu mača izskaņu aizvadīja Latvijas valstsvienības futbolista Raivja Andra Jurkovska pārstāvētā “Dundalk”, kas izbraukumā pēdējās desmit minūtēs zaudēja divus vārtus, cīnoties 3:3 pret “Finn Harps”.

Raivja Andra Jurkovska klubam "Dundalk" jaunās sezonas sākums ir izvērties raibs – no izcīnīta valsts superkausa līdz trīs zaudējumu sērijai un trenera nomaiņai. (Foto: thesun.ie)
18.09.2021 11:11

24 gadus vecais Jurkovskis laukumā atradās “no zvana līdz zvanam”, “Dundalk” vienībai 25. minūtē nokļūstot iedzinējos ar 0:1.

Pēc trim minūtēm “Finn Harps” palika skaitliskajā mazākumā, turpinājumā līdz 65. minūtei “Dundalk” gūstot trīs vārtus pēc kārtas – 3:1. Divas reizes viesu labā izcēlās komandas veterāns Patriks Hobans.

Šķietami drošo vadību “Dundalk” vairākumā tomēr pamanījās izlaist no rokām, 84. un kompensācijas laika piektajā minūtē Šonam Boidam kļūstot par varoni un izglābjot “Finn Harps” vienību.

Līdz ar to ceturtdaļfināla pārī tiks aizvadīta atbildes spēle “Dundalk” laukumā.