Otrdiena, 30. aprīlis Liāna, Lilija, Alta

“Nīca” ārdās Daugavpilī

Latvijas telpu futbola virslīgā debitante “Nīca/OtankiMill” ar 6:1 svētdien izbraukumā izskoloja turnīra pastarīti “Daugavpili”. Mūsējie līdz ar to rezervējuši 6. pozīciju līgas kopvērtējumā un garantējuši vietu izslēgšanas spēlēs.

01.03.2022 06:00

Roberts Džeriņš

Ilgi divām nullēm uz Daugavpils Olimpiskā centra tablo gozēties nebija lemts. Jau mača trešajā minūtē Roberts Pūce izveda pastaigā gan pretinieku aizsargu, gan vārtsargu un izvirzīja nīceniekus vadībā. Vēl piecas minūtes vēlāk Jans Bespjorstovs izmantoja laukuma saimnieku neprecīzo piespēli un, uzsitot teju izklupienā, rezultātu dubultoja. Daudz argumentu vietējo futbolistu arsenālā nebija, un līdz puslaika pārtraukumam “Nīca/OtankiMill” pārsvars pieauga līdz 4:0.

Otrajā puslaikā savus otros vārtus mačā un astotos sezonā guva Valdis Nicis, bet punktu mūsu vārtu ražai pielika Sandis Vārpiņš. Mača izskaņā laukuma saimnieki nerealizēja 10 metru soda sitienu, tomēr goda vārtus gūt viņiem izdevās. Spēles 38. minūtē Artjoms Kirikovs bija precīzs ātrajā pretuzbrukumā (6:1).

Svētdien Nīcas sporta hallē tiks izspēlēts iepriekš pārceltais mačs, kas arī būs pēdējais regulārajā turnīrā. Mūspusē viesosies “Rēzekne”, kura jau zaudējusi cerības cīnīties izslēgšanas spēlēs. Duelis sāksies pulksten 14.

Sagaidāms, ka “Nīcas” pretinieks ceturtdaļfinālu kārtā būs uz bronzas godalgām tabulā tēmējošais “Nikars”. Šo klubu nīceniekiem vēl nav izdevies pārspēt (1:4 un 0:5).