Otrdiena, 30. aprīlis Liāna, Lilija, Alta

Aizvadīts šīs vasaras noslēdzošais “Dobrecova cup” posms

Nedēļas nogalē norisinājās ”Dobrecova cup” šīs vasaras pēdējais posms.

07.08.2022 22:41

Spēles notika visos Liepājas futbola laukumos, kas bija pilni ne tikai ar mazajiem sportistiem, bet arī ar viņu atbalstītājiem.

Pēdējos gadus turnīrs īpaši veiksmīgs ir Rīgas Futbola skolas komandām. “Mēs atkal to paveicām!” vēsta ieraksts kluba oficiālajā kontā sociālajos tīklos.

U10 vecuma grupā uzvarēja RFS komanda Jura Plēpja vadībā, otrie palika Ventspils jaunie futbolisti, bet bronza RFS otrajai komandai.

Liepājas Futbola skolas komandai šajā vecuma grupā vieta uzreiz aiz goda pjedestāla, un tas ir augstākais liepājnieku sasniegums augusta “Dobrecova kausa” tūrē.

U11 vecuma grupā līdzīgs vietu sadalījums kā jaunākajā – uz pirmā un trešā pjedestāla pakāpiena atkal RFS komandas, bet sudrabs tika Daugavpils jaunajiem futbolistiem.

Liepājniekiem 24 komandu konkurencē 11. vieta, 16. vietā turnīru pabeidza Nīcas futbolisti, bet 22. vieta – Dienvidkurzemes novada Sporta skolas un Grobiņas Sporta centra apvienotajai komandai.

Arī U12 turnīrā liepājnieki palika tabulas vidū – 11. vietā, bet uzvara tika trenera Igora Kozlova vadītajai RFS puišu komandai. Otrie šajā vecuma grupā palika JDFS ”Alberts” futbolisti, bet trešajā vietā – SK “Babīte” komanda.

“Dobrecova kauss” Liepājā tiek rīkots jau 12. gadu, tas tradicionāli notiek vairākos turnīros dažādām vecuma grupām.