Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

19 maijs

Izstāde "Daba. Objekts. Subjekts"

Liepājas Latviešu biedrības nams, izstāžu galerija
10:00

7. maijā plkst. 17:00 Liepājas latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā tiks atklāta piecu latviešu gleznotāju kopizstāde “Daba. Objekts. Subjekts”, kurā apskatāmas Ilzes Smildziņas, Katrīnas Gailes, Annas Laicānes, Alises Mediņas un Kristīnes Guršpones veidotās eļļas gleznas. 

Visas piecas izstādes autores raksturo interese par tradicionālu, reālistisku eļļas glezniecību, tomēr izstādē apskatāmās gleznas ir laikmetīgas, tvertas šī laikmeta cilvēka pasaules izjūtā. I. Smildziņa savos darbos atspoguļo pasauli, iekļaujot simbolisma elementus. K. Gaile norāda, ka viena no galvenajām tēmām, kas caurvij viņas darbus, ir cilvēku attiecības, kā arī cilvēka un dabas mijiedarbība. A. Laicāni saista objektu pakļaušanās laikam un nejaušībai. K. Guršpones darbi sniedz gaišumu, pārdomas, emocionālu baudījumu un pārsteigumu. A. Mediņa savos darbos atgriežas brīžos, kas likuši apstāties un vērot. 

Izstāde “Daba. Objekts. Subjekts”  no 7.- 26. maijam. Ieeja izstādē bez maksas.

https://www.biedribasnams.lv