Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

19 maijs

Muzeju Nakts: Mēness ritmi

Aktīvās atpūtas parks "BB wakepark"
22:00

Māksliniece Nina Elektrichka aicina uz mirkli apstāties, nomierināt steidzīgo prātu, sazemēties un pavērst skatienu uz plaukstošo pilnmēnesi. Pilnmēness laikā Mēness ir pilnībā Saules staru izgaismots, šajā fāzē paaugstinās dzīvības procesu aktivitāte, dzīvo organismu spēku uzplaukums, pastiprinās zemapziņa. Kopš seniem laikiem šis periods tiek uzskatīts par auglības, atjaunošanās un iekšējās pasaules izpētes laiku.

Caur mākslinieces radīto muzikālo pasauli, videoprojekcijām un brīvdabas mākslas darbu izstādi, apmeklētājiem būs iespēja izbaudīt vienreizēju instalāciju “Mēness ritmi”. Tās mākslinieciskais vēstījums stāsta par četriem bezgalīgiem mēness cikliem, kas ietekmē un palīdz izprast dabas, kā arī cilvēka bioloģiskos ritmus.

Mākslinieces darbi izstrāvo kosmisku enerģiju savienojumā ar spēcīgu sievišķību, smalkām detaļām, kas vijas un mijiedarbojas ar visumu, dabu, mākslas darbu, autoru un skatītāju.

Apmeklētājiem būs iespēja izstaigāt priežu meža ieskautu mākslas galeriju un baudīt vienreizēju audiovizuālu performanci naksnīgajā BB wakepark

https://www.bbwakepark.lv